Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug 2023
19:00
FC Storebælt
0
Køge BK (3)
1
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2023
12:00
Jystrup IF
3
Køge BK (3)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
05. sep 2023
19:45
Køge BK (3)
0
Køge Union
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
19:15
Køge BK (3)
1
Benløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2023
19:00
Køge BK (3)
4
Kværkeby IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
15:15
Sørbymagle IF
Køge BK (3)
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
13:00
IF Frem Bjæverskov
3
Køge BK (3)
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
13:30
B. 73, Slagelse
4
Køge BK (3)
2
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2023
19:00
Køge BK (3)
2
Ejby IF Fodbold
2
|
|||||||||||||||||||
01. nov 2023
19:45
Køge BK (3)
Gørslev IF
HHT
|
|||||||||||||||||||
12. nov 2023
12:30
VG Fodbold
1
Køge BK (3)
2
|
|||||||||||||||||||
07. apr
14:00
Køge BK (3)
0
FC Storebælt
0
|
|||||||||||||||||||
13. apr
13:00
Køge Union
6
Køge BK (3)
1
|
|||||||||||||||||||
16. apr
18:45
Køge BK (3)
Jystrup IF
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Benløse IF
2
Køge BK (3)
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:45
Køge BK (3)
VG Fodbold
UDS
|
|||||||||||||||||||
10. maj
18:30
Kværkeby IF
Køge BK (3)
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Køge BK (3)
Sørbymagle IF
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Gørslev IF
Køge BK (3)
HHT
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
Køge BK (3)
IF Frem Bjæverskov
|
|||||||||||||||||||
04. jun
19:00
Køge BK (3)
B. 73, Slagelse
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Ejby IF Fodbold
Køge BK (3)
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1