MENU

U14 drenge B (født 2007) - Efterår 2020, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
193604 on
19-08 2020
Kl. 19:00
OB Oversidder OB-Ådalen
193605
22-08 2020
Kl. 10:00
Herrested-Ørbæk BK Kværndrup/Ringe Herrested Stadion
7 - 3
193608
22-08 2020
Kl. 10:00
Tårup IF Marienlyst Frørup Andelskasse Arena
1 - 1
193606
23-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder B 1909
193607
23-08 2020
Kl. 10:30
Aarslev BK Tved BK Netplan Arena
7 - 9
193611 to
27-08 2020
Kl. 18:00
Kværndrup/Ringe OB Ringe Stadion
3 - 1
193613
29-08 2020
Kl. 10:00
Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
193610
29-08 2020
Kl. 13:00
Oversidder Aarslev BK
193612
30-08 2020
Kl. 11:30
B 1909 Herrested-Ørbæk BK B.1909s anlæg
1 - 4
193609
on
02-09 2020
Kl. 19:00
Tved BK Tårup IF Tved Stadion
3 - 1
193618
05-09 2020
Kl. 10:00
Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
193617
06-09 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Kværndrup/Ringe Netplan Arena
3 - 8
193615
06-09 2020
Kl. 13:00
OB B 1909 OB-Ådalen
3 - 6
193614 ma
07-09 2020
Kl. 18:00
Tved BK Oversidder Tved Stadion
193621
12-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder Herrested-Ørbæk BK
193623
12-09 2020
Kl. 10:00
Marienlyst OB Marienlystcentret
5 - 2
193622
12-09 2020
Kl. 11:30
B 1909 Aarslev BK B.1909s anlæg
11 - 0
193619
12-09 2020
Kl. 14:00
Oversidder Tårup IF
193620
to
17-09 2020
Kl. 17:15
Kværndrup/Ringe Tved BK Kværndrup Stadion
0 - 4
193625
19-09 2020
Kl. 13:00
OB Oversidder OB-Ådalen
193627
20-09 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Marienlyst Netplan Arena
0 - 7
193628
20-09 2020
Kl. 11:15
Tårup IF Herrested-Ørbæk BK Frørup Andelskasse Arena
0 - 2
193626
20-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder Kværndrup/Ringe
193624
on
23-09 2020
Kl. 17:45
Tved BK B 1909 Tved Stadion
3 - 3
193616 to
24-09 2020
Kl. 17:30
Herrested-Ørbæk BK Marienlyst Herrested Stadion
2 - 2
193629
26-09 2020
Kl. 10:00
Herrested-Ørbæk BK OB Herrested Stadion
1 - 0
193633
27-09 2020
Kl. 10:00
Marienlyst Tved BK Marienlystcentret
3 - 1
193632
27-09 2020
Kl. 11:30
B 1909 Oversidder B.1909s anlæg
193631
27-09 2020
Kl. 12:30
Oversidder Aarslev BK
193648
03-10 2020
Kl. 10:00
Tårup IF OB Frørup Andelskasse Arena
193637
03-10 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Herrested-Ørbæk BK Netplan Arena
193635
03-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Marienlyst
193636
04-10 2020
Kl. 13:00
Kværndrup/Ringe B 1909 Ringe Stadion
193634 on
07-10 2020
Kl. 18:30
Tved BK Oversidder Tved Stadion
193652 on
07-10 2020
Kl. 18:30
Tårup IF B 1909 Frørup Andelskasse Arena
193650
10-10 2020
Kl. 10:00
Herrested-Ørbæk BK Tved BK Herrested Stadion
193651
10-10 2020
Kl. 14:00
Oversidder Oversidder
193653
11-10 2020
Kl. 10:00
Marienlyst Kværndrup/Ringe Marienlystcentret
193649
11-10 2020
Kl. 13:00
OB Aarslev BK OB-Ådalen
193654 on
14-10 2020
Kl. 17:45
Tved BK OB Tved Stadion
193656
24-10 2020
Kl. 10:43
Kværndrup/Ringe Oversidder Kværndrup Stadion
193657
25-10 2020
Kl. 10:00
Aarslev BK Tårup IF Netplan Arena
193669
25-10 2020
Kl. 11:30
B 1909 Marienlyst B.1909s anlæg
193655
25-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Herrested-Ørbæk BK
193630 ti
27-10 2020
Kl. 17:15
Kværndrup/Ringe Tårup IF Ringe Stadion - Kunstgræsbane
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
28072020: KFUM udtrådt. 
29072020: Tårup indtrådt. 
29072020: Nr. Lyndelse udtrådt. 
29072020: SFF2015 indtrådt. 
14082020: Langeskov udtrådt. 
14082020: Tved indtrådt. 
17082020: OKS udtrådt.
28082020: SFF 2015 udtrådt.

Ombrydning til foråret 2021: 

Nr. 1 til A rækken. 
Øvrige hold fortsætter i B rækken. 

Læs mere om ombrydning her.    

Log ind