MENU

U13 drenge Liga 6 (C) (2008) 8M - Forår 2021 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
455030
on
07-04 2021
Kl. 18:00
Langeskov IF Munkebo BK Langeskov Stadion
0 - 9
455029 to
08-04 2021
Kl. 16:45
Herrested-Ørbæk BK Ringe BK (2) Herrested Stadion
2 - 2
455031 fr
09-04 2021
Kl. 17:45
Stenstrup IF (1) Årslev BK Stenstrup Sportsplads
5 - 4
455033
11-04 2021
B 1909 Ø.B. B.1909s anlæg
3 - 0
455032
on
14-04 2021
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Kerteminde/Dalby Ullerslev Stadion - kunstgræs
0 - 3
455076
17-04 2021
Kl. 10:00
Stenstrup IF (1) Langeskov IF Stenstrup Sportsplads
2 - 3
455077
18-04 2021
Ø.B. Årslev BK ØB.s Anlæg
0 - 3
455035
18-04 2021
Kl. 14:00
Ringe BK (2) SUB Ullerslev Ringe Stadion
1 - 4
455078
24-04 2021
Kl. 11:30
Kerteminde/Dalby Ringe BK (2) ALBANI Kerteminde Stadion
2 - 5
455080
25-04 2021
Langeskov IF Ø.B. Langeskov Stadion
3 - 0
455081 ma
26-04 2021
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Munkebo BK Ullerslev Stadion - kunstgræs
5 - 1
455079 ti
27-04 2021
Kl. 16:45
Herrested-Ørbæk BK Stenstrup IF (1) Herrested Stadion
4 - 6
455085
01-05 2021
Kl. 10:30
Årslev BK Langeskov IF Netplan Arena
1 - 3
455086
01-05 2021
Kl. 11:00
Stenstrup IF (1) SUB Ullerslev Stenstrup Sportsplads
8 - 1
455084
01-05 2021
Kl. 13:00
Munkebo BK Kerteminde/Dalby Munkebo Idrætscenter
2 - 3
455087
02-05 2021
Ø.B. Herrested-Ørbæk BK ØB.s Anlæg
0 - 3
455083
02-05 2021
Kl. 14:00
Ringe BK (2) B 1909 Ringe Stadion
6 - 0
455233
08-05 2021
Kl. 11:00
B 1909 Langeskov IF B.1909s anlæg
5 - 7
455088
08-05 2021
Kl. 11:30
Kerteminde/Dalby Stenstrup IF (1) ALBANI Kerteminde Stadion
2 - 0
455090
09-05 2021
Kl. 10:00
Ringe BK (2) Munkebo BK Ringe Stadion
2 - 4
455089
09-05 2021
Kl. 10:30
Herrested-Ørbæk BK Årslev BK Herrested Stadion
3 - 6
455091 ma
10-05 2021
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Ø.B. Ullerslev Stadion
455234 on
12-05 2021
Kl. 18:00
Langeskov IF Herrested-Ørbæk BK Langeskov Stadion
455236 on
12-05 2021
Kl. 18:15
Årslev BK SUB Ullerslev Netplan Arena
455235
15-05 2021
Kl. 11:00
Munkebo BK B 1909 Munkebo Idrætscenter
455237
15-05 2021
Kl. 12:00
Stenstrup IF (1) Ringe BK (2) Stenstrup Sportsplads
455238
16-05 2021
Kl. 12:00
Ø.B. Kerteminde/Dalby ØB.s Anlæg
455082 to
20-05 2021
Kl. 17:30
B 1909 Årslev BK B.1909s anlæg
455242 on
26-05 2021
Kl. 18:00
SUB Ullerslev Langeskov IF Ullerslev Stadion - kunstgræs
455239
29-05 2021
Kl. 10:30
Kerteminde/Dalby Årslev BK ALBANI Kerteminde Stadion
455243
29-05 2021
Kl. 11:00
B 1909 Herrested-Ørbæk BK B.1909s anlæg
455241
29-05 2021
Kl. 11:00
Munkebo BK Stenstrup IF (1) Munkebo Idrætscenter
455240
30-05 2021
Kl. 11:00
Ringe BK (2) Ø.B. Ringe Stadion
455036 ti
01-06 2021
Kl. 17:30
Munkebo BK Herrested-Ørbæk BK Munkebo Idrætscenter
455245 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Langeskov IF Kerteminde/Dalby Langeskov Stadion
455244 to
03-06 2021
Kl. 16:45
Herrested-Ørbæk BK SUB Ullerslev Herrested Stadion
455247
06-06 2021
B 1909 Stenstrup IF (1) B.1909s anlæg
455248
06-06 2021
Kl. 11:00
Ø.B. Munkebo BK ØB.s Anlæg
455246 ma
07-06 2021
Kl. 18:00
Årslev BK Ringe BK (2) Netplan Arena
455252 to
10-06 2021
Kl. 18:30
SUB Ullerslev B 1909 Ullerslev Stadion - kunstgræs
455249
12-06 2021
Kl. 10:30
Kerteminde/Dalby Herrested-Ørbæk BK ALBANI Kerteminde Stadion
455251
12-06 2021
Kl. 11:00
Munkebo BK Årslev BK Munkebo Idrætscenter
455253
13-06 2021
Stenstrup IF (1) Ø.B. Stenstrup Sportsplads
455250
13-06 2021
Kl. 14:00
Ringe BK (2) Langeskov IF Ringe Stadion
455034 on
16-06 2021
Kl. 18:30
Kerteminde/Dalby B 1909 ALBANI Kerteminde Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

220321: Nyborg udtrådt. 

19.04.2021: B1909 indsat

03.05.2021: ØB indsat

Log ind