MENU

U12 pige 8M C (2009) - Efterår 2020 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
192347 fr
21-08 2020
Kl. 17:30
Vindinge BK Egebjerg Fodbold Vindinge Sportsplads
1 - 7
192348
22-08 2020
Kl. 10:00
Tårup IF Nr. Aaby IK Frørup Andelskasse Arena
3 - 0
192350
22-08 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
192351
22-08 2020
Kl. 11:00
Assens FC KUU REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 0
192349
23-08 2020
Oversidder Oversidder
192352 on
26-08 2020
Kl. 17:30
Fortuna Svendborg Oversidder S.f.B. Hellegårdsvej
192354
29-08 2020
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
192357
29-08 2020
Kl. 13:00
Egebjerg Fodbold Fortuna Svendborg V.Skerninge Stadion
1 - 6
192358
30-08 2020
Oversidder Vindinge BK
192359
30-08 2020
Kl. 10:30
Tårup IF KUU Frørup Andelskasse Arena
3 - 0
192356
30-08 2020
Kl. 11:00
KUU Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
192355
30-08 2020
Kl. 11:30
Oversidder Tårup IF
192353
30-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Assens FC
192364
06-09 2020
Fortuna Svendborg Oversidder S.f.B. Hellegårdsvej
192361
06-09 2020
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
192360
06-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder Vindinge BK
192362
06-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Oversidder
192363
ma
07-09 2020
Kl. 18:00
Assens FC Egebjerg Fodbold REMA 1000 Stadion - Assens
0 - 4
192366 fr
11-09 2020
Kl. 17:30
Vindinge BK Fortuna Svendborg Vindinge Sportsplads
1 - 5
192371
12-09 2020
Kl. 10:00
Tårup IF Egebjerg Fodbold Frørup Andelskasse Arena
5 - 2
192369
12-09 2020
Kl. 13:00
Egebjerg Fodbold Oversidder V.Skerninge Stadion
192370
13-09 2020
Oversidder Assens FC
192367
13-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
192368
13-09 2020
Kl. 11:00
KUU Nr. Aaby IK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2 - 3
192365
13-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder Tårup IF
192372 on
16-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Fortuna Svendborg
192374
20-09 2020
Oversidder Oversidder
192375
20-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder KUU
192373
20-09 2020
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
192421
20-09 2020
Kl. 11:00
KUU Fortuna Svendborg Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
4 - 1
192377
27-09 2020
Oversidder Oversidder
192386
27-09 2020
Oversidder Tårup IF
192379
27-09 2020
Kl. 11:00
KUU Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
192381
27-09 2020
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Nr. Aaby IK V.Skerninge Stadion
5 - 2
192380
27-09 2020
Kl. 13:30
Fortuna Svendborg Assens FC S.f.B. Hellegårdsvej
6 - 1
192378 ti
29-09 2020
Kl. 17:00
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
192399 to
01-10 2020
Kl. 18:00
Oversidder Oversidder
192389
03-10 2020
Kl. 10:00
Tårup IF Vindinge BK Frørup Andelskasse Arena
192395
03-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Fortuna Svendborg
192394
04-10 2020
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
192408
04-10 2020
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK Fortuna Svendborg Nr.Aaby Idrætspark
192393
04-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Assens FC
192397
04-10 2020
Kl. 11:00
KUU Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
192396
04-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Egebjerg Fodbold
192376 ma
05-10 2020
Kl. 17:30
Assens FC Vindinge BK REMA 1000 Stadion - Assens
192401
10-10 2020
Kl. 11:00
Assens FC Oversidder REMA 1000 Stadion - Assens
192403
10-10 2020
Kl. 13:00
Egebjerg Fodbold KUU V.Skerninge Stadion
192404
11-10 2020
Oversidder Oversidder
192400
11-10 2020
Kl. 13:15
Vindinge BK Nr. Aaby IK Vindinge Sportsplads
192410
18-10 2020
KUU Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
192407
18-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Oversidder
192405
18-10 2020
Kl. 15:00
Oversidder Egebjerg Fodbold
192406 ma
19-10 2020
Kl. 18:00
Tårup IF Assens FC Frørup Andelskasse Arena
192402
24-10 2020
Kl. 10:00
Fortuna Svendborg Tårup IF S.f.B. Hellegårdsvej
192414
24-10 2020
Kl. 11:00
Assens FC Nr. Aaby IK REMA 1000 Stadion - Assens
192415
24-10 2020
Kl. 13:00
Fortuna Svendborg Oversidder S.f.B. Hellegårdsvej
192416
25-10 2020
Oversidder Oversidder
192412
25-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Egebjerg Fodbold
192413
25-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Tårup IF
192411
25-10 2020
Kl. 12:30
Vindinge BK KUU Vindinge Sportsplads
192418 on
28-10 2020
Kl. 18:00
Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
192409 on
28-10 2020
Kl. 18:30
Oversidder Vindinge BK
192420
31-10 2020
Kl. 10:00
Oversidder Assens FC
192422
01-11 2020
Egebjerg Fodbold Oversidder V.Skerninge Stadion
192419
01-11 2020
Kl. 13:00
Nr. Aaby IK Oversidder Nr.Aaby Idrætspark
192417
01-11 2020
Kl. 15:00
Oversidder Vindinge BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

280720: Næsby trukket

130820: SKFIF trukket

180820: Hesselager trukket

190820: Årslev trukket

Log ind