MENU

U11 drenge 8M A (2010) - Efterår 2020-Turnering //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
189297
2
16-08 2020
Kl. 10:00
MG & BK Kerteminde BK MG & BK.s anlæg
1 - 3
189271
1 ti
18-08 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK SSV Højfyn Netplan Arena
5 - 7
189258
1
22-08 2020
Kl. 10:00
Munkebo BK Dalum IF Munkebo Idrætscenter
5 - 11
189272 1
22-08 2020
Kl. 14:00
B1913 Tarup/Paarup IF Campus Road
8 - 12
189269
1
23-08 2020
Kl. 10:00
Kerteminde BK Marienlyst ALBANI Kerteminde Stadion
5 - 2
189259 1
23-08 2020
Kl. 11:00
Allesø GF B 1909 Allesø / Spurvelundsskolen
6 - 2
189268
1
23-08 2020
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold MG & BK V.Skerninge Stadion
9 - 2
189273
2 ti
25-08 2020
Kl. 17:30
Dalum IF Tarup/Paarup IF Dalum Stadion
2 - 6
189299 2 ti
25-08 2020
Kl. 18:00
Munkebo BK Allesø GF Munkebo Idrætscenter
3 - 2
189274
2 on
26-08 2020
Kl. 17:30
SSV Højfyn B1913 Albani Arena Vissenbjerg
5 - 10
189275
2 to
27-08 2020
Kl. 17:30
Næsby BK Aarslev BK ALPI Arena Næsby
1 - 6
189298
2 to
27-08 2020
Kl. 17:30
B 1909 Egebjerg Fodbold B.1909s anlæg
3 - 2
189310
3
29-08 2020
Kl. 10:00
Kerteminde BK B 1909 ALBANI Kerteminde Stadion
3 - 3
189301
3
29-08 2020
Kl. 10:30
Egebjerg Fodbold Munkebo BK V.Skerninge Stadion
9 - 2
189328 3
30-08 2020
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF SSV Højfyn Home Tarup Park
8 - 4
189300
3
30-08 2020
Kl. 11:00
Allesø GF Dalum IF Allesø / Spurvelundsskolen
4 - 1
189326 3 ti
01-09 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK Marienlyst Netplan Arena
8 - 3
189270
1 ti
01-09 2020
Kl. 18:00
Stjernen/Thurø Næsby BK Østbyens Stadion
4 - 2
189331 4 fr
04-09 2020
Kl. 17:30
Marienlyst B1913 Marienlystcentret
9 - 2
189334
4
05-09 2020
Kl. 13:00
Munkebo BK Kerteminde BK Munkebo Idrætscenter
3 - 6
189330
4
06-09 2020
Kl. 10:00
Næsby BK Tarup/Paarup IF ALPI Arena Næsby
10 - 2
189333 4
06-09 2020
Kl. 10:00
B 1909 Stjernen/Thurø B.1909s anlæg
2 - 1
189335
4
06-09 2020
Kl. 11:00
Allesø GF Egebjerg Fodbold Allesø / Spurvelundsskolen
0 - 5
189332 4
06-09 2020
Kl. 12:00
MG & BK Aarslev BK MG & BK.s anlæg
7 - 4
189352
5 ti
08-09 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK B 1909 Netplan Arena
3 - 6
189414 5 ti
08-09 2020
Kl. 17:30
B1913 MG & BK Campus Road
2 - 5
189351 5 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Stjernen/Thurø Munkebo BK Østbyens Stadion
4 - 2
189415 5 on
09-09 2020
Kl. 17:00
Tarup/Paarup IF Marienlyst Home Tarup Park
5 - 3
189350
5 on
09-09 2020
Kl. 18:00
Kerteminde BK Allesø GF ALBANI Kerteminde Stadion
2 - 3
189349
5 on
09-09 2020
Kl. 18:15
Egebjerg Fodbold Dalum IF V.Skerninge Stadion
3 - 3
189329
4 to
10-09 2020
Kl. 17:15
Dalum IF SSV Højfyn Dalum Stadion
6 - 5
189418
6
12-09 2020
Kl. 10:00
Marienlyst SSV Højfyn Marienlystcentret
9 - 5
189419 6
13-09 2020
Kl. 12:00
MG & BK Tarup/Paarup IF MG & BK.s anlæg
1 - 2
189423
6 ma
14-09 2020
Kl. 18:15
Egebjerg Fodbold Kerteminde BK V.Skerninge Stadion
3 - 2
189420
6 ti
15-09 2020
Kl. 17:30
B 1909 B1913 B.1909s anlæg
3 - 7
189422 6 on
16-09 2020
Kl. 17:30
Allesø GF Stjernen/Thurø Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 2
189428 7 to
17-09 2020
Kl. 17:30
Tarup/Paarup IF B 1909 Home Tarup Park
8 - 2
189421
6 fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Munkebo BK Aarslev BK Munkebo Idrætscenter
1 - 7
189424
7
19-09 2020
Kl. 10:00
Kerteminde BK Dalum IF ALBANI Kerteminde Stadion
4 - 2
189429
7
19-09 2020
Kl. 10:00
SSV Højfyn MG & BK Albani Arena Vissenbjerg
2 - 7
189445 7
19-09 2020
Kl. 10:00
Næsby BK Marienlyst ALPI Arena Næsby
4 - 5
189425
7
19-09 2020
Kl. 13:00
Stjernen/Thurø Egebjerg Fodbold Thurø Stadion
3 - 4
189427
7 ma
21-09 2020
Kl. 17:30
B1913 Munkebo BK Campus Road
8 - 2
189426
7 ti
22-09 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK Allesø GF Netplan Arena
2 - 6
189529
8 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
B 1909 SSV Højfyn B.1909s anlæg
4 - 4
189276 2 to
24-09 2020
Kl. 18:00
Marienlyst Stjernen/Thurø Marienlystcentret
2 - 2
189446
8
26-09 2020
Kl. 10:00
Dalum IF Marienlyst Dalum Stadion
7 - 2
189530 8
26-09 2020
Kl. 10:00
Munkebo BK Tarup/Paarup IF Munkebo Idrætscenter
2 - 6
189533
8
27-09 2020
Kl. 10:00
Kerteminde BK Stjernen/Thurø ALBANI Kerteminde Stadion
0 - 2
189531 8
27-09 2020
Kl. 11:00
Allesø GF B1913 Allesø / Spurvelundsskolen
7 - 3
189447
8
27-09 2020
Kl. 12:00
MG & BK Næsby BK MG & BK.s anlæg
3 - 3
189532
8 ma
28-09 2020
Kl. 17:45
Egebjerg Fodbold Aarslev BK V.Skerninge Stadion
8 - 2
189416 5 on
30-09 2020
Kl. 17:30
SSV Højfyn Næsby BK Albani Arena Vissenbjerg
189551 9 fr
02-10 2020
Kl. 17:30
Marienlyst MG & BK Marienlystcentret
189550 9
03-10 2020
Kl. 09:00
Næsby BK B 1909 ALPI Arena Næsby
189548 9
03-10 2020
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Allesø GF Home Tarup Park
189547 9
03-10 2020
Kl. 14:00
B1913 Egebjerg Fodbold Campus Road
189534 9
04-10 2020
Kl. 10:00
Stjernen/Thurø Dalum IF Østbyens Stadion
189549 9
04-10 2020
Kl. 10:30
SSV Højfyn Munkebo BK Albani Arena Vissenbjerg
189546 9 ti
06-10 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK Kerteminde BK Netplan Arena
189553 10 to
08-10 2020
Kl. 17:00
B 1909 Marienlyst B.1909s anlæg
189554 10
10-10 2020
Kl. 10:00
Munkebo BK Næsby BK Munkebo Idrætscenter
189556 10
10-10 2020
Kl. 10:30
Egebjerg Fodbold Tarup/Paarup IF V.Skerninge Stadion
189552 10
10-10 2020
Kl. 11:15
Dalum IF MG & BK Dalum Stadion
189557 10
11-10 2020
Kl. 10:00
Kerteminde BK B1913 ALBANI Kerteminde Stadion
189558 10
11-10 2020
Kl. 10:00
Stjernen/Thurø Aarslev BK Thurø Stadion
189555 10
11-10 2020
Kl. 11:00
Allesø GF SSV Højfyn Allesø / Spurvelundsskolen
189561 11
17-10 2020
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Kerteminde BK Home Tarup Park
189560 11
17-10 2020
Kl. 14:00
B1913 Stjernen/Thurø Campus Road
189559 11
18-10 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Dalum IF Netplan Arena
189565 11
18-10 2020
Kl. 12:00
MG & BK B 1909 MG & BK.s anlæg
189563 11 on
21-10 2020
Kl. 17:00
Næsby BK Allesø GF ALPI Arena Næsby
189564 11 on
21-10 2020
Kl. 17:30
Marienlyst Munkebo BK Marienlystcentret
189562 11 on
21-10 2020
Kl. 17:30
SSV Højfyn Egebjerg Fodbold Albani Arena Vissenbjerg
189572 12
24-10 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK B1913 Netplan Arena
189566 12
24-10 2020
Kl. 11:15
Dalum IF B 1909 Dalum Stadion
189567 12
24-10 2020
Kl. 13:00
Munkebo BK MG & BK Munkebo Idrætscenter
189570 12
25-10 2020
Kl. 09:00
Kerteminde BK SSV Højfyn ALBANI Kerteminde Stadion
189571 12
25-10 2020
Kl. 10:00
Stjernen/Thurø Tarup/Paarup IF Østbyens Stadion
189568 12
25-10 2020
Kl. 11:00
Allesø GF Marienlyst Allesø / Spurvelundsskolen
189569 12
25-10 2020
Kl. 14:00
Egebjerg Fodbold Næsby BK V.Skerninge Stadion
189327 3 on
28-10 2020
Kl. 17:30
B1913 Næsby BK Campus Road
189574 13
31-10 2020
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Aarslev BK Home Tarup Park
189577 13
31-10 2020
Kl. 10:00
Marienlyst Egebjerg Fodbold Marienlystcentret
189573 13
31-10 2020
Kl. 14:00
B1913 Dalum IF Campus Road
189576 13
01-11 2020
Kl. 09:00
Næsby BK Kerteminde BK ALPI Arena Næsby
189579 13
01-11 2020
Kl. 10:30
B 1909 Munkebo BK B.1909s anlæg
189575 13
01-11 2020
Kl. 11:00
SSV Højfyn Stjernen/Thurø Albani Arena Vissenbjerg
189578 13
01-11 2020
Kl. 12:00
MG & BK Allesø GF MG & BK.s anlæg
189417 6
07-11 2020
Kl. 10:00
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
189325 3
08-11 2020
Kl. 10:00
Stjernen/Thurø MG & BK Thurø Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind