MENU

Træningskamp U15 Drenge Liga 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
173316
27-03 2021
Kl. 15:15
Gladsaxe-Hero BK Boldklubben Union Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
166854
27-03 2021
Kl. 15:15
Hørsholm-Usserød IK Amager Fodbold Forening Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
173029
27-03 2021
Kl. 16:00
Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Roskilde Boldklub
170227
28-03 2021
Kl. 10:30
FC Helsingør Vallensbæk IF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
173030
28-03 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Hellerup Idræts Klub Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
303635
28-03 2021
Kl. 12:30
Karlslunde IF Brøndbyernes IF Karlslunde Stadion, Kunstgræs Karlslunde IF
225243
28-03 2021
Kl. 14:00
Ølstykke FC Slagelse IK Ølstykke Stadion Kunstgræs Ølstykke FC
205884 on
31-03 2021
Kl. 15:30
Roskilde Boldklub Vanløse Roskilde Idrætspark Roskilde Boldklub
173031 to
01-04 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
517155 to
01-04 2021
Kl. 12:30
Næstved I.F. Farum BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
303798
03-04 2021
Kl. 14:30
Karlslunde IF Himmelev-Veddelev BK Karlslunde Stadion, Kunstgræs Karlslunde IF
517156 ma
05-04 2021
Kl. 15:00
Næstved I.F. Ølstykke FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
173314
10-04 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
747553
10-04 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben 1903 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
344760
10-04 2021
Kl. 14:30
Hornbæk IF Greve Fodbold Pedella Park Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hornbæk IF
439906
11-04 2021
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 GVI Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
575495
11-04 2021
Kl. 12:00
Næstved I.F. Nykøbing IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
629614
11-04 2021
Kl. 12:00
Ledøje-Smørum Fodbold Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

Ledøje-Smørum Fodbold
172944
11-04 2021
Kl. 12:30
Kalundborg GB Virum-Sorgenfri BK Munkesø Stadion Kunst Kalundborg GB
303799
11-04 2021
Kl. 12:30
Karlslunde IF Boldklubben Fremad Valby Karlslunde Stadion, Kunstgræs Karlslunde IF
110939 on
19-05 2021
Kl. 18:30
FC Helsingør Hvidovre Idrætsforening Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
973535 ti
25-05 2021
Kl. 16:00
Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark Roskilde Boldklub
673849
24-07 2021
Kl. 12:00
HB Køge Boldklubben af 1893 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
239285
24-07 2021
Kl. 17:00
FC Helsingør Boldklubben Fremad Amager Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
899492
31-07 2021
Kl. 10:30
B. 1973, Herlev Ledøje-Smørum Fodbold Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
239574
31-07 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør Næstved I.F. Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
933856 ti
03-08 2021
Kl. 17:30
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Slagelse B&I
753477 on
04-08 2021
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Farum BK Hillerød Stadion Kunstgræs Hillerød Fodbold
901315 on
04-08 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Brønshøj Boldklub Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
933857 to
05-08 2021
Kl. 18:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
427460
07-08 2021
Kl. 10:00
Frem Hellebæk B. 1973, Herlev Nordkysthallen Frem Hellebæk
554732
07-08 2021
Kl. 11:00
Glostrup FK - IF 32 Sundby Boldklub Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
558773
07-08 2021
Kl. 11:00
Farum BK Hørsholm-Usserød IK Stavnsholt Farum BK
564961
08-08 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben Frem Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
239855
08-08 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
558998
08-08 2021
Kl. 12:30
Farum BK A 27, Amager Stavnsholt Farum BK
643734
17-10 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Helsingør FC Greve Idræts Center Greve Fodbold
921913
23-10 2021
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub 1921 Aabenraa BK Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
988900
24-10 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 Esbjerg fB Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
786959
24-10 2021
Kl. 12:00
FC Helsingør Hillerød Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
691225
30-10 2021
Kl. 11:00
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Slagelse B&I
718158
30-10 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold A27 Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
265421
31-10 2021
Kl. 09:00
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
235000
07-11 2021
Kl. 14:00
FC Helsingør KFUM BK, Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
636216
13-11 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Hellerup Idræts Klub Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
967466
13-11 2021
Kl. 11:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
309540
14-11 2021
Kl. 12:00
FC Helsingør Roskilde Boldklub Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
345883
20-11 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde Holbæk Sportsby Holbæk B&I
545382
20-11 2021
Kl. 12:00
Slagelse B&I BK Frem Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
600748
20-11 2021
Kl. 14:00
U15 Liga 2 U15 Liga 2 Herfølge Stadion Kunst HB Køge (professional)
717995
20-11 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Amager Elite Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
918002
20-11 2021
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK B. 1973, Herlev Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
530519
27-11 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Kastrup Lyngby Stadion
UDS

Kampen udsat

Lyngby Boldklub 1921
636229
27-11 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev KFUM BK, Roskilde Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
918013
27-11 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Nykøbing IF Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
870919
28-11 2021
Kl. 09:30
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
912025
28-11 2021
Kl. 11:30
Farum BK Hvidovre Idrætsforening Stavnsholt Farum BK
211701
04-12 2021
Kl. 11:00
Slagelse B&I Roskilde Boldklub Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
531076
04-12 2021
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk IF
795133
04-12 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Greve Idræts Center Greve Fodbold
786378 to
09-12 2021
Kl. 19:00
FC Helsingør Hvidovre Idrætsforening Helsingør Idrætspark Kunst FC Helsingør
488728
11-12 2021
Kl. 09:00
B93 Roskilde Boldklub Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
488746
11-12 2021
Kl. 10:00
AB HIK Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
744137
11-12 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Hvidovre IF Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
336547
11-12 2021
Kl. 11:30
Farum BK Lyngby Boldklub 1921 Farum Park Farum BK
345889
11-12 2021
Kl. 12:00
Holbæk B&I Køge BK Holbæk Sportsby Holbæk B&I
493554
11-12 2021
Kl. 12:00
HB Køge AB Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
493560
11-12 2021
Kl. 13:00
B93 Hvidovre IF Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
493650
11-12 2021
Kl. 14:00
HB Køge HIK Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
493664
11-12 2021
Kl. 16:00
HB Køge HB Køge Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
493693
11-12 2021
Kl. 16:00
HB Køge Placeringskamp HB Køge Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
493698
11-12 2021
Kl. 18:00
HB Køge Placeringskamp HB Køge Placeringskamp Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
683169
12-12 2021
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Greve Fodbold Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
786427
12-12 2021
Kl. 14:00
FC Helsingør B. 1973, Herlev Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
776417 fr
17-12 2021
Kl. 19:30
Lyngby Boldklub 1921 Hellerup Idræts Klub Lyngby Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lyngby Boldklub 1921
918015
18-12 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold Holbæk B&I Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
336548
08-01 2022
Kl. 12:00
Farum BK Vanløse Farum Park Farum BK
322873
08-01 2022
Kl. 17:30
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
830397
15-01 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Greve Fodbold Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
302271
22-01 2022
Kl. 11:00
Slagelse B&I Hvidovre Idrætsforening Slagelse Stadion Slagelse B&I
322874
22-01 2022
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK B93 Hørsholm Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Hørsholm-Usserød IK
557280
23-01 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Fremad Valby Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
826603
30-01 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I LSF Holbæk Sportsby Holbæk B&I
601455
30-01 2022
Kl. 14:30
FC Helsingør Ängelsholms FF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
323375 on
02-02 2022
Kl. 19:00
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
323377
05-02 2022
Kl. 12:00
Slagelse B&I Greve Fodbold Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
825939
06-02 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I A27 Holbæk Sportsby Holbæk B&I
792145
06-02 2022
Kl. 13:00
Næstved I.F. Hvidovre Idrætsforening Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
862012
06-02 2022
Kl. 16:00
FC Helsingør Helsingborgs IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
FC Helsingør
918069
12-02 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Vanløse Idræts Forening Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
591040
13-02 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I FA 2000 Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
783941
13-02 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør KFUM BK, Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
944914 on
16-02 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde Holbæk Sportsby Holbæk B&I
542430 fr
25-02 2022
Kl. 18:30
Holbæk B&I Hellerup IK Holbæk Sportsby Holbæk B&I
323378
26-02 2022
Kl. 12:00
Slagelse B&I Nykøbing FC Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
810983
26-02 2022
Kl. 16:30
KFUM BK, Roskilde HOG Hinnerup tst Kunstgræsbane
ANN

Kampen annulleret

KFUM BK, Roskilde
740826
05-03 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør Næstved I.F. Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
830426
06-03 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF B 1908 Vallensbæk Idrætscenter Vallensbæk IF
944901
12-03 2022
Kl. 10:30
FC Helsingør Ledøje-Smørum Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
792146
12-03 2022
Kl. 12:30
Næstved I.F. KFUM BK, Roskilde Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
799834
12-03 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Hillerød Fodbold Greve Idræts Center Greve Fodbold
254859
13-03 2022
Kl. 09:50
Måløv BK Gesten IF Rødding Kunstgræsbane Måløv BK
582082 on
16-03 2022
Kl. 18:00
Holbæk B&I KFUM BK, Roskilde Holbæk Sportsby Holbæk B&I
185113 fr
18-03 2022
Kl. 18:30
Ringsted IF Himmelev-Veddelev BK Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
810599
19-03 2022
Kl. 15:30
LSF
!
NB: LSF er taberdømt
Hellerup Idræts Klub Smørum Idrætscenter
Ledøje-Smørum Fodbold
581963
20-03 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 HIK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
473729
20-03 2022
Kl. 14:00
Ledøje-Smørum Fodbold Virum-Sorgenfri BK Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Ledøje-Smørum Fodbold
359842
20-03 2022
Kl. 14:30
FC Helsingør Ängelsholm IF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
517294 ti
22-03 2022
Kl. 19:00
B. 73, Slagelse Holbæk B&I Stadion Vest Kunstgræs Holbæk B&I
957777 ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Holbæk B&I Hvidovre IF Holbæk Sportsby Holbæk B&I
176424
15-05 2022
Kl. 10:30
Ledøje-Smørum Fodbold Glostrup FK - IF 32 Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
941497
23-07 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Køge BK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
318061
24-07 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Fremad Amager Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
825563
30-07 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Amager FF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
825564
31-07 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
941498
06-08 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
825565
07-08 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
265562
07-08 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Helsingborgs IF Kvistgård Idrætsanlæg FC Helsingør
357153 on
10-08 2022
Kl. 18:00
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Slagelse B&I
903506 on
10-08 2022
Kl. 18:30
FC Helsingør B 1903 Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
974051 on
10-08 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center Greve Fodbold
825566
13-08 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
941499
13-08 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK HIK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
822062
13-08 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 LSF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
822563
14-08 2022
Kl. 10:30
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion Ringsted IF
829767
14-08 2022
Kl. 11:00
Måløv BK Greve Fodbold Måløv Idrætspark Måløv BK
903507 ti
16-08 2022
Kl. 18:00
FC Helsingør IF Skjold Birkerød Helsingør Idrætspark FC Helsingør
842645 on
17-08 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold BK Union Greve Idræts Center Greve Fodbold
456945 to
18-08 2022
Kl. 18:00
Himmelev-Veddelev BK Tuse IF Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
421346 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
Holbæk Sportsakademi U15 Dr. 2x35 min. Lunderskov B Skærbæk Fritidscenter Holbæk Sportsakademi
226606
03-09 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød HIK Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
571810
10-09 2022
Kl. 10:00
Ledøje-Smørum Fodbold Boldklubben af 1893 Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
348329
11-09 2022
Kl. 11:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center Greve Fodbold
567311
05-11 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Himmelev-Veddelev BK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
364745
12-11 2022
Kl. 11:30
LSF Fremad Amager Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
572681
13-11 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Lyngby Boldklub 1921 Greve Idræts Center Greve Fodbold
844644
13-11 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Hvidovre IF Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
551991
19-11 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Næstved I.F. Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
314885
20-11 2022
Kl. 11:30
LSF Hvidovre IF Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
567305
20-11 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub FC Rosengård Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
888063
20-11 2022
Kl. 12:00
HB Køge Slagelse B&I Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
545782 fr
25-11 2022
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Brønshøj Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
888065
26-11 2022
Kl. 12:00
HB Køge AC Amager Academy Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
572376
26-11 2022
Kl. 14:30
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben af 1893 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
513706
27-11 2022
Kl. 12:00
Slagelse B&I B93 Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
903508
27-11 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Roskilde Boldklub Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
417917
27-11 2022
Kl. 13:00
AB KB Akademisk Boldklub, Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

AB
530277
27-11 2022
Kl. 15:00
Næstved I.F. AB Tårnby Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
845330
03-12 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub FC Nordsjælland Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
888066
03-12 2022
Kl. 13:00
HB Køge Boldklubben af 1893 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
333180
04-12 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold HIK Greve Idræts Center Greve Fodbold
530307
04-12 2022
Kl. 13:30
Næstved I.F. Greve Fodbold Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
513707
11-12 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I AC Amager Academy Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
336229
11-12 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Hvidovre Idrætsforening Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
571640
08-01 2023
Kl. 12:00
Ledøje-Smørum Fodbold Måløv BK Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
567318
15-01 2023
Kl. 15:00
HB Køge Herfølge Boldklub Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
572381
21-01 2023
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Nødebo IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
888072
21-01 2023
Kl. 12:15
HB Køge Helsingborg Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
221131
04-02 2023
Kl. 15:15
Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
888077
04-02 2023
Kl. 15:45
HB Køge Næstved I.F. Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
314719
11-02 2023
Kl. 15:30
HB Køge Lyngby Boldklub 1921 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
545775
12-02 2023
Kl. 13:30
Næstved I.F. Boldklubben Frem Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
571542
25-02 2023
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Gentofte-Vangede Idrætsforening Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
545777
26-02 2023
Kl. 15:00
Næstved I.F. Boldklubben af 1893 Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
571543
04-03 2023
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK BK Friheden Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
563913
04-03 2023
Kl. 12:30
FC Helsingør Måløv BK Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
545780
05-03 2023
Kl. 15:00
Næstved I.F. Slagelse B&I Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
736162
11-03 2023
Kl. 11:45
Hørsholm-Usserød IK Holbæk B&I Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
852738
11-03 2023
Kl. 12:30
Lyngby Boldklub 1921 Hellerup Idræts Klub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
844510
18-03 2023
Kl. 15:15
Lyngby Boldklub 1921 BK Friheden Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
545781
19-03 2023
Kl. 15:30
Næstved I.F. Nykøbing IF Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
852740
26-03 2023
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben Union Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind