MENU

U12 drenge 8M C (2010) - efterår 2021, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
747821 to
19-08 2021
Kl. 18:00
Aarup BK KRFK/Skamby Scankab Arena i Aarup
747845
21-08 2021
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF Bogense G & IF Home Tarup Park
747818
22-08 2021
Kl. 10:00
FEH Fodbold EGB Ebberup Hallen (ude)
747820
22-08 2021
Kl. 10:00
Ø.B. B 67 ØB.s Anlæg
748009
22-08 2021
Kl. 11:00
Tårup IF
!
NB: Tårup IF er taberdømt
B 1909 Frørup Andelskasse Arena
747819 ti
24-08 2021
Kl. 18:15
MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
750540
28-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder Ø.B.
750539
29-08 2021
Kl. 10:00
B 67 Aarup BK B 67-Parken
750530
29-08 2021
Kl. 11:00
KRFK/Skamby Tarup/Paarup IF Krogsbølle Stadion
748052 ti
31-08 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold MG & BK Ebberup Hallen (ude)
750464 to
02-09 2021
Kl. 17:45
Bogense G & IF Tårup IF
!
NB: Tårup IF er taberdømt
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
750809 to
02-09 2021
Kl. 18:00
Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
751016
05-09 2021
Kl. 10:00
Tårup IF
!
NB: Tårup IF er taberdømt
KRFK/Skamby Frørup Andelskasse Arena
750800 ma
06-09 2021
Kl. 17:30
Ø.B. FEH Fodbold ØB.s Anlæg
751015 ma
06-09 2021
Kl. 18:00
Tarup/Paarup IF B 67 Home Tarup Park
751127 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
B 1909 Bogense G & IF B.1909s anlæg
750544 ti
07-09 2021
Kl. 18:15
MG & BK EGB MG & BK.s anlæg
747341
11-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
747339
11-09 2021
Kl. 13:00
KRFK/Skamby B 1909 Skamby Stadion
747340
12-09 2021
Kl. 10:00
B 67 Tårup IF
!
NB: Tårup IF er taberdømt
B 67-Parken
751128
12-09 2021
Kl. 10:00
FEH Fodbold Aarup BK Ebberup Hallen (ude)
747343 ma
13-09 2021
Kl. 17:30
EGB Bogense G & IF Ejby Stadion
747338 ti
14-09 2021
Kl. 18:15
MG & BK Ø.B. MG & BK.s anlæg
758577 to
16-09 2021
Kl. 17:45
Bogense G & IF KRFK/Skamby Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
758555 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Aarup BK MG & BK Scankab Arena i Aarup
758574
19-09 2021
Kl. 10:00
B 1909 B 67 B.1909s anlæg
758573
19-09 2021
Kl. 11:00
Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
758231 ma
20-09 2021
Kl. 17:30
Ø.B. EGB ØB.s Anlæg
758556 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Tarup/Paarup IF FEH Fodbold Home Tarup Park
758686 fr
24-09 2021
Kl. 18:15
MG & BK Tarup/Paarup IF MG & BK.s anlæg
758741
25-09 2021
Kl. 10:00
B 67 Bogense G & IF B 67-Parken
758775
25-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder B 1909
758691
25-09 2021
Kl. 11:30
Ø.B. Aarup BK ØB.s Anlæg
758779
26-09 2021
Kl. 11:30
EGB KRFK/Skamby Ejby Stadion
758685 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
FEH Fodbold Tårup IF Ebberup Hallen (ude)
760881 on
29-09 2021
Kl. 17:30
Ø.B. Bogense G & IF ØB.s Anlæg
759543 to
30-09 2021
Kl. 17:45
Bogense G & IF Oversidder Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
758800
03-10 2021
Kl. 10:00
Aarup BK EGB Scankab Arena i Aarup
759121
03-10 2021
Kl. 10:00
Tårup IF MG & BK Frørup Andelskasse Arena
759467
03-10 2021
Kl. 11:00
B 1909 FEH Fodbold B.1909s anlæg
759546
03-10 2021
Kl. 15:00
KRFK/Skamby B 67 Krogsbølle Stadion
758978 ma
04-10 2021
Kl. 17:00
Tarup/Paarup IF Ø.B. Home Tarup Park
759555 to
07-10 2021
Kl. 17:45
Aarup BK Tarup/Paarup IF Scankab Arena i Aarup
759551 fr
08-10 2021
Kl. 18:15
MG & BK B 1909 MG & BK.s anlæg
760458
09-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder KRFK/Skamby
759548
10-10 2021
Kl. 10:00
FEH Fodbold Bogense G & IF Ebberup Hallen (ude)
760462
10-10 2021
Kl. 11:30
EGB B 67 Ejby Stadion
759552
10-10 2021
Kl. 15:00
Ø.B. Tårup IF ØB.s Anlæg
760867 to
14-10 2021
Kl. 17:45
Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
760869
16-10 2021
Kl. 10:00
B 67 Oversidder B 67-Parken
760466
16-10 2021
Kl. 10:00
Tarup/Paarup IF EGB Home Tarup Park
760866
17-10 2021
Kl. 10:00
B 1909 Ø.B. B.1909s anlæg
760865
17-10 2021
Kl. 11:30
Tårup IF Aarup BK Frørup Andelskasse Arena
760868
17-10 2021
Kl. 13:00
KRFK/Skamby FEH Fodbold Skamby Stadion
763946
23-10 2021
Kl. 11:00
Aarup BK B 1909 Scankab Arena i Aarup
764015
24-10 2021
EGB Oversidder Ejby Stadion
763994
24-10 2021
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Tårup IF Home Tarup Park
750543
24-10 2021
Kl. 11:00
EGB B 1909 Ejby Stadion
760876
24-10 2021
Kl. 13:00
MG & BK KRFK/Skamby MG & BK.s anlæg
760870 ti
26-10 2021
Kl. 17:30
FEH Fodbold B 67 Ebberup Hallen (ude)
764248 to
28-10 2021
Kl. 17:45
Bogense G & IF Aarup BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
764251
30-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder FEH Fodbold
764250
30-10 2021
Kl. 11:00
B 67 MG & BK B 67-Parken
764249
30-10 2021
Kl. 13:00
KRFK/Skamby Ø.B. Skamby Stadion
764178
31-10 2021
Kl. 11:00
Tårup IF EGB Frørup Andelskasse Arena
764179
31-10 2021
Kl. 11:00
B 1909 Tarup/Paarup IF B.1909s anlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
09082021: KFUM trukket
06092021: Assens udtrådt
15092021: Tårup indsat

Log ind