MENU

Kvinde 7M A/B - Efterår 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
180722 on
18-08 2021
Kl. 18:30
FEH Fodbold HERIF Flemløse Stadion
1 - 4
180719
ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Ubberud IF Bøgebjerg IF Løvtop Road (Ubberud)
9 - 2
180721 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Allested U & IF Oversidder Allested Stadion
180720 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Agedrup-Bullerup BK Aarslev BK Agedrup Skole
1 - 3
180728
29-08 2021
Kl. 10:00
Oversidder FEH Fodbold
180729
ma
30-08 2021
Kl. 18:00
Aarslev BK Allested U & IF Netplan Arena
3 - 1
180727 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
HERIF DSIO Herrested Stadion
3 - 5
180726 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Ore/Bogense KFUM.s BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
4 - 7
180725 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Ubberud IF Agedrup-Bullerup BK Løvtop Road (Ubberud)
5 - 2
181441 to
02-09 2021
Kl. 18:45
UCL FC Ore/Bogense Hjalleseskolen
1 - 5
181437
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Allested U & IF Ubberud IF Allested Stadion
0 - 11
180723 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
DSIO Ore/Bogense Provstegårdsskolen
6 - 2
181435 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Agedrup-Bullerup BK Bøgebjerg IF Agedrup Skole
19 - 0
181440 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
KFUM.s BK HERIF KFUM-parken
7 - 3
181438
on
08-09 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold Aarslev BK Flemløse Stadion
0 - 1
181439 on
08-09 2021
Kl. 18:00
DSIO Oversidder Provstegårdsskolen
182221 to
09-09 2021
Kl. 18:30
UCL FC Allested U & IF Hjalleseskolen
UHT

Udehold taberdømt

181445
12-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder KFUM.s BK
181446 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Aarslev BK DSIO Netplan Arena
UHT

Udehold taberdømt

181443 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Agedrup-Bullerup BK Allested U & IF Agedrup Skole
4 - 4
181444 ma
13-09 2021
Kl. 18:45
HERIF UCL FC Herrested Stadion
4 - 3
182236 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Ore/Bogense FEH Fodbold Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
6 - 1
181442 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Ubberud IF FEH Fodbold Løvtop Road (Ubberud)
2 - 5
180724 to
16-09 2021
Kl. 18:00
KFUM.s BK UCL FC KFUM-parken
UHT

Udehold taberdømt

181451
18-09 2021
Kl. 15:00
Allested U & IF Bøgebjerg IF Allested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

182218 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Bøgebjerg IF Oversidder Bøgebjerghallen
181456 ma
20-09 2021
Kl. 19:00
Ore/Bogense HERIF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
4 - 5
181455 ti
21-09 2021
Kl. 17:50
UCL FC Oversidder Hjalleseskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

181454 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
KFUM.s BK Aarslev BK KFUM-parken
5 - 1
180730 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Bøgebjerg IF UCL FC Bøgebjerghallen
UHT

Udehold taberdømt

181452 on
22-09 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold Agedrup-Bullerup BK Flemløse Stadion
0 - 0
181453 on
22-09 2021
Kl. 18:00
DSIO Ubberud IF Provstegårdsskolen
2 - 2
182197
25-09 2021
Kl. 12:00
Bøgebjerg IF HERIF Bøgebjerghallen
0 - 6
182195
26-09 2021
Kl. 10:00
Oversidder Ore/Bogense
181639
26-09 2021
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK DSIO Agedrup Skole
0 - 1
182189 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Allested U & IF FEH Fodbold Allested Stadion
0 - 4
182196 ti
28-09 2021
Kl. 17:30
Aarslev BK UCL FC Netplan Arena
UHT

Udehold taberdømt

181457 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Ubberud IF KFUM.s BK Løvtop Road (Ubberud)
UHT

Udehold taberdømt

182212 ma
04-10 2021
Kl. 18:30
HERIF Oversidder Herrested Stadion
182202 ma
04-10 2021
Kl. 19:00
Ore/Bogense Aarslev BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
12 - 0
182201 ti
05-10 2021
Kl. 17:15
UCL FC Ubberud IF Hjalleseskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

182199 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
DSIO Allested U & IF Provstegårdsskolen
UHT

Udehold taberdømt

182200 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
KFUM.s BK Agedrup-Bullerup BK KFUM-parken
9 - 2
182198
on
06-10 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold Bøgebjerg IF Flemløse Stadion
3 - 0
182213
10-10 2021
Kl. 11:00
Ubberud IF Ore/Bogense Løvtop Road (Ubberud)
0 - 3
182214
10-10 2021
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK UCL FC Agedrup Skole
UHT

Udehold taberdømt

182217
10-10 2021
Kl. 13:00
Aarslev BK HERIF Netplan Arena
2 - 3
182215 ma
11-10 2021
Kl. 17:15
Allested U & IF KFUM.s BK Allested Stadion
3 - 12
182216
on
13-10 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold DSIO Flemløse Stadion
3 - 6
182223 on
13-10 2021
Kl. 18:30
HERIF Ubberud IF Herrested Stadion
6 - 1
182235 to
14-10 2021
Kl. 17:00
UCL FC DSIO Hjalleseskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

182224
17-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Aarslev BK
182222 ma
18-10 2021
Kl. 19:00
Ore/Bogense Agedrup-Bullerup BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
13 - 6
182219 to
21-10 2021
Kl. 19:30
Bøgebjerg IF DSIO Bøgebjerghallen
182233
23-10 2021
Kl. 12:00
Bøgebjerg IF Aarslev BK Bøgebjerghallen
182230
23-10 2021
Kl. 15:00
Allested U & IF Ore/Bogense Allested Stadion
182232
24-10 2021
Kl. 10:00
DSIO KFUM.s BK Provstegårdsskolen
182228
24-10 2021
Kl. 13:00
Ubberud IF Oversidder Løvtop Road (Ubberud)
182229
24-10 2021
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK HERIF Agedrup Skole
182220 ti
26-10 2021
Kl. 18:00
KFUM.s BK FEH Fodbold KFUM-parken
181450 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Bøgebjerg IF Ore/Bogense Bøgebjerghallen
182231 on
27-10 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold UCL FC Flemløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

182237 on
27-10 2021
Kl. 18:30
HERIF Allested U & IF Herrested Stadion
182238
31-10 2021
Kl. 10:00
Oversidder Agedrup-Bullerup BK
182239
31-10 2021
Kl. 10:00
Aarslev BK Ubberud IF Netplan Arena
182234
31-10 2021
Kl. 10:00
KFUM.s BK Bøgebjerg IF KFUM-parken
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

09.08.21: Nr. Aaby trukket - overført til C-rækken. 

10.08.21: Kerteminde BK trukket.

10.08.21: Nyt kampprogram udarbejdet.

12.08.21: Bøgebjerg IF tilmeldt - overført fra 9M.

17.08.21: Tved BK trukket.

29.09.21: UCL FC trukket.

Log ind