Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Arrangør | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20. nov 2021
12:00
Vanløse
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
25. nov 2021
18:00
Skjold
FC Helsingør
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. nov 2021
17:30
Fremad Amager
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:00
Sundby Bk. (1)
AB Tårnby (1)
|
|||||||||||||||||||
12. dec 2021
14:00
Sundby Bk.
Brøndbyernes IF
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
12:00
BK Frem
FB
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. jan 2022
14:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Hellerup Idræts Klub
|
|||||||||||||||||||
23. jan 2022
14:00
BK Frem
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
04. feb 2022
18:00
Vanløse Idræts Forening
VB 1968
ANN
|
|||||||||||||||||||
06. feb 2022
14:00
GVI (1)
Hvidovre IF (1)
|
|||||||||||||||||||
12. feb 2022
16:00
Dragør BK (1)
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
12:00
FA 2000
GVI
ANN
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
FA 2000 (1)
Slagelse B&I
|
|||||||||||||||||||
27. feb 2022
14:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Roskilde KFUM
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
FA 2000
BK Frem (1)
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
GVI (1)
VB 1968
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:00
FA 2000
Hørsholm-Usserød IK
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:00
Gentofte-Vangede Idrætsforening
Boldklubben Skjold
|
|||||||||||||||||||
20. mar 2022
12:00
FA 2000
Holbæk B&I
|
|||||||||||||||||||
06. apr 2022
19:00
Vanløse
VB 1968
|
|||||||||||||||||||
30. jul 2022
14:00
GVI
Himmelev-Veddelev BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
03. aug 2022
18:30
GVI
Helsingør IF Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2022
12:00
Sundby Bk.
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
07. aug 2022
14:00
GVI
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
FA 2000
GVI
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
14:00
Vanløse
Køge BK
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2022
14:00
GVI
AB (1)
|
|||||||||||||||||||
19. nov 2022
14:00
GVI
A 27
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
14:00
Vanløse
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2022
15:00
Sundby Bk.
Skjold
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2022
14:00
Dragør BK
AB
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
13:30
Fremad Amager
AB Tårnby
|
|||||||||||||||||||
21. jan 2023
14:00
GVI
Hvidovre IF
|
|||||||||||||||||||
29. jan 2023
12:00
GVI
Roskilde Boldklub (1)
|
|||||||||||||||||||
05. feb 2023
12:00
GVI
Helsingør IF Fodbold
ANN
|
|||||||||||||||||||
11. feb 2023
14:00
GVI
B 1903
|
|||||||||||||||||||
18. feb 2023
14:00
GVI
Greve Fodbold (1)
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2023
12:00
Hekla
Hekla
|
|||||||||||||||||||
25. feb 2023
12:00
FA 2000
Fremad Amager
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2023
16:00
GVI
FA 2000
|
|||||||||||||||||||
18. mar 2023
13:00
Sundby Bk.
Brønshøj BK
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2023
14:00
GVI
AB
|
|||||||||||||||||||
10. apr 2023
14:00
GVI
B 1903
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
14:00
GVI
B 1903
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. aug 2023
18:00
FA 2000 (2)
LSF (1)
|
|||||||||||||||||||
05. aug 2023
12:00
GVI (2)
BK Frem (2)
|
|||||||||||||||||||
06. aug 2023
14:00
Dragør BK (2)
KB
|
|||||||||||||||||||
08. aug 2023
18:00
Kastrup
BK Frem (3)
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2023
18:30
Hvidovre IF (2)
B.93
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
10:00
AB Tårnby (2)
FA 2000 (3)
|
|||||||||||||||||||
04. nov 2023
12:00
GVI (3)
LSF (2)
|
|||||||||||||||||||
11. nov 2023
12:00
AB Tårnby (3)
Sundby Bk. (2)
|
|||||||||||||||||||
18. nov 2023
12:00
GVI
Ishøj IF (1)
|
|||||||||||||||||||
14. jan
12:00
GVI (9)
Hvidovre IF (3)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
12:00
AB Tårnby (4)
Helsingør IF Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
27. jan
14:00
GVI (5)
Sundby Bk. (3)
|
|||||||||||||||||||
03. feb
14:00
GVI (6)
Hillerød Fodbold
|
|||||||||||||||||||
05. feb
18:30
GVI (10)
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
18. feb
10:00
Frem (1)
Roskilde Boldklub (2)
|
|||||||||||||||||||
24. feb
12:00
GVI (8)
AB (2)
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. feb
16:00
GVI (11)
Skovshoved IF
ANN
|
|||||||||||||||||||
02. mar
13:00
AB Tårnby (5)
Greve Fodbold (2)
|
|||||||||||||||||||
10. mar
12:00
Frem (2)
Karlslunde IF
|
|||||||||||||||||||
10. mar
14:00
GVI (12)
Slægtens BK
ANN
|
|||||||||||||||||||
16. mar
16:00
Frem (4)
Ringsted IF
|
|||||||||||||||||||
24. mar
12:00
Frem (3)
B. 1973, Herlev
|
|||||||||||||||||||
31. mar
12:00
Frem (5)
Herfølge BK
|