|
|
831941
|
ma22-08 2022
|
18:00
|
|
|
Skovshoved I P
|
|
|
|
811100
|
ti23-08 2022
|
18:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
|
811132
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
|
831905
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK (Liga 3)
3
|
|
831937
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
831938
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
|
831939
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
|
|
831940
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
AC Amager Academy (Liga 2)
3
|
|
831942
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Rødovre Stadion
|
|
|
|
831943
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
|
|
|
831944
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Husumparken
|
|
|
|
831947
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
|
|
831948
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Rishøj Stadion
|
|
KFUM BK, Roskilde (Liga3)
8
|
|
831949
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Strøbyhallen
|
|
AIK 65 Strøby Fodbold (1)
0
|
|
831950
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
|
|
831951
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
831952
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
|
|
831953
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
|
|
831954
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Kongeengen
|
|
|
|
831955
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
|
|
831956
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
|
|
831957
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Kunst, KB, P. Bangs Vej
|
|
|
|
831958
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
|
|
831959
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
831960
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
803065
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
OK+ stadion
|
|
|
|
811098
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
811099
|
ti23-08 2022
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
|
831904
|
on24-08 2022
|
18:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub (M)
1
|
|
831946
|
on24-08 2022
|
18:30
|
|
|
Kløvermarkens Idrætsanlæg
|
|
|
|
831906
|
to25-08 2022
|
18:30
|
|
|
Genforeningspladsen
|
|
|
|
831945
|
ti30-08 2022
|
17:15
|
|
|
GVI. Nymosen
|
|
|
|
|
603451
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Viby Sj. Idrætscenter
|
|
|
|
603452
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
|
|
603453
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
603454
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
KFUM BK, Roskilde (Liga3)
2
|
|
603455
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
603466
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Engdraget
|
|
|
|
603472
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
603477
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK (Liga 3)
0
|
|
603478
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Tingbjerg Idrætspark
|
|
|
|
603480
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
B1903
|
|
AC Amager Academy (Liga 2)
6
|
|
603483
|
ti06-09 2022
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
|
|
603476
|
ti06-09 2022
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|
|
|
603457
|
ti06-09 2022
|
18:45
|
|
|
HIK
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
5
|
|
603479
|
on07-09 2022
|
18:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
|
|
603456
|
on14-09 2022
|
18:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
603484
|
on14-09 2022
|
18:00
|
|
|
Fælledparken
|
|
|
|
|
465440
|
on05-10 2022
|
18:30
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
3
|
|
465441
|
on12-10 2022
|
17:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
465588
|
on12-10 2022
|
19:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
|
|
465590
|
on12-10 2022
|
19:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
465439
|
on12-10 2022
|
19:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
AC Amager Academy (Liga 2)
5
|
|
465586
|
to13-10 2022
|
18:30
|
|
|
Valby Idrætspark
|
|
|
|
465587
|
to13-10 2022
|
19:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
465589
|
to13-10 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
833737
|
sø20-11 2022
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
3
|
|
833740
|
sø20-11 2022
|
12:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
|
|
833738
|
sø20-11 2022
|
15:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
AC Amager Academy (Liga 2)
1
|
|
833739
|
to24-11 2022
|
19:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
|
|
|
742882
|
on26-04 2023
|
17:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
742881
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
644361
|
sø14-05 2023
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
|
1. runde 23.8 Pokalkampe kan i runde 1-2 max rykkes til ugen efter.
2. runde 6.9 Lodtrækning 3 runde 9.9 kl 1200 facebook DBU Sjælland
3. runde 12.10 Lodtrækning 4 runde 14.10 kl 1200 facebook DBU Sjælland
4. runde Kvart 20.11
Semifinaler 2023
Finale 14.5.2023