MENU

Herre S3 - Efterår 2022, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
804529
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
FC Odense Tarup-Paarup IF (2) Svanereden
0
-
1
804534
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
FC Campus B67 (2) Rosengårdsskolen
1
-
6
804530
21-08 2022
Kl. 11:00
Posten (3) Aarslev BK (1) BK Posten Park
2
-
1
804531
21-08 2022
Kl. 11:00
Chang (2) OKS (3) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
1
804532
21-08 2022
Kl. 11:00
FIUK, Odense ØB (1) Humlehaveskolen
4
-
2
804533
21-08 2022
Kl. 11:00
Holluf Pile/Fraugde GIF Røde Stjerne Fraugde Stadion
1
-
3
804540
27-08 2022
Kl. 12:00
Tarup-Paarup IF (2) B67 (2) Home Tarup Park
0
-
3
804535
28-08 2022
Kl. 11:00
FC Odense Posten (3) Svanereden
2
-
0
804537
28-08 2022
Kl. 11:00
ØB (1) Holluf Pile/Fraugde GIF ØB.s Anlæg
0
-
3
804538
28-08 2022
Kl. 11:00
OKS (3) FIUK, Odense OKSON-Park
1
-
2
804539
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Aarslev BK (1) Chang (2) Totalbanken Arena
4
-
1
804536
ti
30-08 2022
Kl. 18:45
Røde Stjerne FC Campus Røde Stjerne - Falen
5
-
1
804543
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
FIUK, Odense Aarslev BK (1) Humlehaveskolen
0
-
2
804544 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Holluf Pile/Fraugde GIF OKS (3) Fraugde Stadion
6
-
1
804546
03-09 2022
Kl. 12:00
B67 (2) Røde Stjerne B 67-Parken
5
-
0
804541
03-09 2022
Kl. 13:00
Posten (3) Tarup-Paarup IF (2) BK Posten Park
2
-
0
804542 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Chang (2) FC Odense Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
1
804545
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
ØB (1) FC Campus ØB.s Anlæg
4
-
2
804549
fr
09-09 2022
Kl. 18:15
ØB (1) B67 (2) ØB.s Anlæg
0
-
2
804551
fr
09-09 2022
Kl. 18:15
Aarslev BK (1) Holluf Pile/Fraugde GIF Totalbanken Arena
1
-
1
804547
10-09 2022
Kl. 15:00
FC Odense FIUK, Odense Svanereden
2
-
4
804552
10-09 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF (2) Røde Stjerne Home Tarup Park
3
-
0
804550 ti
13-09 2022
Kl. 21:00
OKS (3) FC Campus OKSON-Park
1
-
2
804548
on
14-09 2022
Kl. 18:30
Posten (3) Chang (2) BK Posten Park
6
-
0
804558
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
Røde Stjerne ØB (1) Røde Stjerne - Falen
6
-
1
804553
18-09 2022
Kl. 11:00
Chang (2) Tarup-Paarup IF (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
1
804554
18-09 2022
Kl. 11:00
FIUK, Odense Posten (3) Humlehaveskolen
1
-
5
804555
18-09 2022
Kl. 11:00
Holluf Pile/Fraugde GIF FC Odense Holluf Pile skole
2
-
1
804557
18-09 2022
Kl. 13:00
B67 (2) OKS (3) B 67-Parken
5
-
1
804556
18-09 2022
Kl. 14:00
FC Campus Aarslev BK (1) Rosengårdsskolen
2
-
1
804564
24-09 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF (2) ØB (1) Home Tarup Park
1
-
2
804559
25-09 2022
Kl. 11:00
FC Odense FC Campus Svanereden
3
-
3
804560
25-09 2022
Kl. 11:00
Posten (3) Holluf Pile/Fraugde GIF BK Posten Park
1
-
2
804561
25-09 2022
Kl. 11:00
Chang (2) FIUK, Odense Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
Hjemmehold taberdømt
804563
25-09 2022
Kl. 11:00
Aarslev BK (1) B67 (2) Totalbanken Arena
1
-
3
804562 to
29-09 2022
Kl. 21:00
OKS (3) Røde Stjerne OKSON-Park
2
-
1
804570
01-10 2022
Kl. 12:00
B67 (2) FC Odense B 67-Parken
4
-
3
804567
01-10 2022
Kl. 14:00
FIUK, Odense Tarup-Paarup IF (2) Humlehaveskolen
5
-
2
804569
01-10 2022
Kl. 15:00
FC Campus Posten (3) Rosengårdsskolen
1
-
5
804571
01-10 2022
Kl. 15:00
Røde Stjerne Aarslev BK (1) Røde Stjerne - Falen
5
-
0
804572
01-10 2022
Kl. 15:00
ØB (1) OKS (3) ØB.s Anlæg
3
-
3
804568 on
05-10 2022
Kl. 18:30
Holluf Pile/Fraugde GIF Chang (2) Fraugde Stadion
2
-
0
804577
08-10 2022
Kl. 13:00
Aarslev BK (1) ØB (1) Totalbanken Arena
3
-
1
804578
08-10 2022
Kl. 15:00
Tarup-Paarup IF (2) OKS (3) Home Tarup Park
Udehold taberdømt
804573
08-10 2022
Kl. 15:00
FC Odense Røde Stjerne Svanereden
4
-
1
804574
08-10 2022
Kl. 15:00
Posten (3) B67 (2) BK Posten Park
1
-
1
804575
08-10 2022
Kl. 15:00
Chang (2) FC Campus Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
2
804576
08-10 2022
Kl. 15:00
FIUK, Odense Holluf Pile/Fraugde GIF Humlehaveskolen
4
-
4
804581 to
13-10 2022
Kl. 18:30
Chang (2) B67 (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
6
804580
16-10 2022
Kl. 11:00
FC Campus FIUK, Odense Rosengårdsskolen
2
-
1
804582
16-10 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne Posten (3) Røde Stjerne - Falen
2
-
3
804583
16-10 2022
Kl. 11:00
ØB (1) FC Odense ØB.s Anlæg
1
-
2
804584
16-10 2022
Kl. 11:00
OKS (3) Aarslev BK (1) OKSON-Park
1
-
1
804579
16-10 2022
Kl. 13:00
Holluf Pile/Fraugde GIF Tarup-Paarup IF (2) Holluf Pile skole
5
-
0
804589 to
20-10 2022
Kl. 18:30
Holluf Pile/Fraugde GIF FC Campus Fraugde Stadion
4
-
0
804590
fr
21-10 2022
Kl. 18:30
Tarup-Paarup IF (2) Aarslev BK (1) Home Tarup Park
1
-
2
804588
22-10 2022
Kl. 14:00
FIUK, Odense B67 (2) Humlehaveskolen
0
-
2
804585
22-10 2022
Kl. 15:00
FC Odense OKS (3) Svanereden
6
-
1
804586
22-10 2022
Kl. 15:00
Posten (3) ØB (1) BK Posten Park
4
-
0
804587
ti
25-10 2022
Kl. 18:30
Chang (2) Røde Stjerne Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
4
804591
29-10 2022
Kl. 11:00
FC Campus Tarup-Paarup IF (2) Rosengårdsskolen
1
-
1
804596
29-10 2022
Kl. 13:00
Aarslev BK (1) FC Odense Totalbanken Arena
1
-
3
804592
30-10 2022
Kl. 11:00
B67 (2) Holluf Pile/Fraugde GIF B 67-Parken
4
-
1
804593
30-10 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne FIUK, Odense Røde Stjerne - Falen
4
-
3
804594
30-10 2022
Kl. 11:00
ØB (1) Chang (2) ØB.s Anlæg
1
-
3
804595
30-10 2022
Kl. 11:00
OKS (3) Posten (3) OKSON-Park
1
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind