MENU

Kvinde 7M C - Efterår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
978602
on
17-08 2022
Kl. 18:30
DSIO FC Odense (2) Enghaveskolen (Fyn)
2
-
3
978606
ma
22-08 2022
Kl. 18:15
Gelsted G & IF B 67 Rishøj Stadion Gelsted
2
-
1
978605 on
24-08 2022
Kl. 18:30
Marienlyst/Odense Q Skamby BK Marienlystcentret
4
-
0
978607
on
24-08 2022
Kl. 18:30
DSIO Flemløse/Ebberup Enghaveskolen (Fyn)
4
-
1
978608 fr
26-08 2022
Kl. 18:30
Skamby BK Gelsted G & IF Skamby Stadion
Udehold taberdømt
978611
28-08 2022
Kl. 12:30
FC Odense (2) B 67 Svanereden
7
-
0
978609 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
MG & BK Marienlyst/Odense Q MG & BK.s anlæg
2
-
3
978604
to
01-09 2022
Kl. 18:30
Båring GF MG & BK Båring GF.s anlæg
1
-
2
978616 ma
05-09 2022
Kl. 18:00
B 67 Skamby BK B 67-Parken
1
-
3
978613
ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Båring GF DSIO Båring GF.s anlæg
0
-
7
978612
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Flemløse/Ebberup FC Odense (2) Flemløse Stadion
1
-
2
978615
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Gelsted G & IF MG & BK Rishøj Stadion Gelsted
0
-
1
978621
11-09 2022
Kl. 14:00
FC Odense (2) Skamby BK Svanereden
5
-
0
978617 ma
12-09 2022
Kl. 18:15
DSIO Marienlyst/Odense Q Enghaveskolen (Fyn)
2
-
4
978619 ma
12-09 2022
Kl. 18:30
MG & BK B 67 MG & BK.s anlæg
3
-
2
978620
ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Gelsted G & IF Nr.Aaby Idrætspark
3
-
2
978624
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Gelsted G & IF DSIO Rishøj Stadion Gelsted
2
-
7
978618
on
14-09 2022
Kl. 18:30
Flemløse/Ebberup Båring GF Flemløse Stadion
2
-
1
978626 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Skamby BK MG & BK Skamby Stadion
3
-
0
978622
ma
19-09 2022
Kl. 18:30
Båring GF FC Odense (2) Båring GF.s anlæg
1
-
2
978625
ma
19-09 2022
Kl. 18:30
B 67 Nr. Aaby IK B 67-Parken
0
-
1
978627
on
21-09 2022
Kl. 18:00
DSIO B 67 Enghaveskolen (Fyn)
3
-
2
978631
25-09 2022
Kl. 13:00
FC Odense (2) MG & BK Svanereden
Udehold taberdømt
978635 ma
26-09 2022
Kl. 18:15
Skamby BK DSIO Skamby Stadion
8
-
3
978636
ma
26-09 2022
Kl. 18:30
MG & BK Nr. Aaby IK MG & BK.s anlæg
0
-
2
978629 ma
26-09 2022
Kl. 18:30
Båring GF Marienlyst/Odense Q Båring GF.s anlæg
1
-
7
978630
ti
27-09 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Skamby BK Nr.Aaby Idrætspark
1
-
8
978628
on
28-09 2022
Kl. 18:30
Flemløse/Ebberup Gelsted G & IF Flemløse Stadion
1
-
0
978614
02-10 2022
Kl. 11:00
Marienlyst/Odense Q Nr. Aaby IK Marienlystcentret
4
-
1
978634
ma
03-10 2022
Kl. 17:30
B 67 Flemløse/Ebberup B 67-Parken
2
-
0
978633
ma
03-10 2022
Kl. 18:00
Gelsted G & IF Båring GF Rishøj Stadion Gelsted
1
-
1
978637 on
05-10 2022
Kl. 17:30
DSIO MG & BK Enghaveskolen (Fyn)
Udehold taberdømt
978638
on
05-10 2022
Kl. 18:30
Flemløse/Ebberup Skamby BK Flemløse Stadion
0
-
1
978632
on
05-10 2022
Kl. 18:30
Marienlyst/Odense Q FC Odense (2) Marienlystcentret
1
-
1
978610 to
06-10 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK Båring GF Nr.Aaby Idrætspark
0
-
0
978641
09-10 2022
Kl. 13:00
FC Odense (2) Nr. Aaby IK Svanereden
Udehold taberdømt
978639
ma
10-10 2022
Kl. 18:30
Båring GF B 67 Båring GF.s anlæg
5
-
1
978640
ma
10-10 2022
Kl. 18:30
Gelsted G & IF Marienlyst/Odense Q Rishøj Stadion Gelsted
1
-
5
978645 ma
10-10 2022
Kl. 18:30
MG & BK Flemløse/Ebberup MG & BK.s anlæg
4
-
2
978646
ti
11-10 2022
Kl. 18:30
Nr. Aaby IK DSIO Nr.Aaby Idrætspark
1
-
1
978644 to
13-10 2022
Kl. 18:30
Skamby BK Båring GF Skamby Stadion
1
-
0
978642
15-10 2022
Kl. 11:00
Gelsted G & IF FC Odense (2) Rishøj Stadion Gelsted
Hjemmehold taberdømt
978603
ma
17-10 2022
Kl. 18:30
Flemløse/Ebberup Nr. Aaby IK Flemløse Stadion
2
-
1
978643 ma
24-10 2022
Kl. 18:45
B 67 Marienlyst/Odense Q Kunststofbanen, Hjalleseskolen
2
-
4
978623
on
26-10 2022
Kl. 18:30
Flemløse/Ebberup Marienlyst/Odense Q Flemløse Stadion
2
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind