MENU

U13 Drenge Liga 5 (2010) 8M - efterår 2022, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
970190
21-08 2022
Kl.
Oversidder Oversidder
970191
21-08 2022
Kl. 11:00
MG & BK Aarup BK MG & BK.s anlæg
3
-
7
970192
21-08 2022
Kl. 11:00
Ebberup/Haarby Boldklubben Marienlyst Ebberup Hallen (ude)
2
-
2
970195 on
24-08 2022
Kl.
Tommerup BK Oversidder Tommerup Stadion
970199 on
24-08 2022
Kl.
Oversidder Bogense G & IF
970198 to
25-08 2022
Kl. 17:45
SSV Højfyn B 1909 Albani Arena Vissenbjerg
2
-
3
970194
to
25-08 2022
Kl. 18:00
Nyborg G & IF Ebberup/Haarby Idrætscenter Nyborg
4
-
1
970201
28-08 2022
Kl.
Oversidder Bogense G & IF
970205
28-08 2022
Kl.
B 1909 Oversidder 3F Gillested Park
970202
28-08 2022
Kl. 09:15
Tommerup BK Aarup BK Tommerup Stadion
4
-
2
970203
28-08 2022
Kl. 11:00
MG & BK Nyborg G & IF MG & BK.s anlæg
0
-
5
970204
28-08 2022
Kl. 11:00
Ebberup/Haarby SSV Højfyn Ebberup Hallen (ude)
1
-
3
970210
03-09 2022
Kl. 13:00
SSV Højfyn MG & BK Albani Arena Vissenbjerg
7
-
2
970211
04-09 2022
Kl.
Oversidder Ebberup/Haarby
970206
04-09 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF B 67 Idrætscenter Nyborg
6
-
0
970208
04-09 2022
Kl. 10:30
Aarup BK Oversidder Scankab Arena i Aarup
970207
ma
05-09 2022
Kl. 17:45
Bogense G & IF B 1909 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
9
-
2
970209 ti
06-09 2022
Kl. 17:00
Boldklubben Marienlyst Tommerup BK Marienlystcentret
7
-
2
970212
fr
09-09 2022
Kl. 17:00
B 67 SSV Højfyn B 67-Parken
4
-
3
970213
11-09 2022
Kl.
Oversidder B 1909
970215
11-09 2022
Kl.
MG & BK Oversidder MG & BK.s anlæg
970214
11-09 2022
Kl. 09:15
Tommerup BK Nyborg G & IF Tommerup Stadion
1
-
5
970217
11-09 2022
Kl. 11:00
Ebberup/Haarby Bogense G & IF Ebberup Hallen (ude)
0
-
6
970503
on
14-09 2022
Kl. 18:00
B 1909 Ebberup/Haarby 3F Gillested Park
1
-
2
970197
to
15-09 2022
Kl. 18:30
Boldklubben Marienlyst MG & BK Marienlystcentret
8
-
0
970505
18-09 2022
Kl.
Oversidder B 67
970218
18-09 2022
Kl. 13:00
Nyborg G & IF Aarup BK Idrætscenter Nyborg
6
-
1
970219
18-09 2022
Kl. 13:00
Bogense G & IF MG & BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
6
-
1
970504 ma
19-09 2022
Kl. 17:30
SSV Højfyn Tommerup BK Albani Arena Vissenbjerg
6
-
5
970220 ti
20-09 2022
Kl. 17:00
Boldklubben Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
970189
fr
23-09 2022
Kl. 17:30
B 67 Tommerup BK B 67-Parken
2
-
1
970510
24-09 2022
Kl. 13:00
Aarup BK SSV Højfyn Scankab Arena i Aarup
4
-
2
970507
25-09 2022
Kl.
Oversidder Ebberup/Haarby
970508
25-09 2022
Kl.
Tommerup BK Oversidder Tommerup Stadion
970509
25-09 2022
Kl. 11:00
MG & BK B 1909 MG & BK.s anlæg
Udehold taberdømt
970511
ti
27-09 2022
Kl. 17:00
Boldklubben Marienlyst Nyborg G & IF Marienlystcentret
2
-
1
970515
on
28-09 2022
Kl. 18:00
B 1909 B 67 3F Gillested Park
2
-
3
970513
01-10 2022
Kl. 11:15
Bogense G & IF Tommerup BK Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
5
-
2
970516
01-10 2022
Kl. 13:00
SSV Højfyn Boldklubben Marienlyst Albani Arena Vissenbjerg
5
-
3
970517
02-10 2022
Kl.
Oversidder Aarup BK
970512
02-10 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Oversidder Idrætscenter Nyborg
970514
02-10 2022
Kl. 11:00
Ebberup/Haarby MG & BK Ebberup Hallen (ude)
7
-
3
970196
02-10 2022
Kl. 13:00
Aarup BK B 67 Scankab Arena i Aarup
1
-
4
970519 fr
07-10 2022
Kl. 17:00
B 67 Ebberup/Haarby B 67-Parken
Udehold taberdømt
970522
08-10 2022
Kl. 12:00
Aarup BK Bogense G & IF Scankab Arena i Aarup
2
-
8
970520
09-10 2022
Kl.
Oversidder MG & BK
970625
09-10 2022
Kl.
Boldklubben Marienlyst Oversidder Marienlystcentret
970518
09-10 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF SSV Højfyn Idrætscenter Nyborg
1
-
2
970521
09-10 2022
Kl. 11:00
Tommerup BK B 1909 Tommerup Stadion
Udehold taberdømt
970216 ma
10-10 2022
Kl. 18:00
Aarup BK Boldklubben Marienlyst Scankab Arena i Aarup
0
-
4
970626 on
12-10 2022
Kl. 17:45
Bogense G & IF Boldklubben Marienlyst Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
3
-
0
970630 on
12-10 2022
Kl. 18:00
B 1909 Aarup BK 3F Gillested Park
Udehold taberdømt
970627
16-10 2022
Kl.
Oversidder SSV Højfyn
970631
16-10 2022
Kl.
Oversidder Nyborg G & IF
970193
16-10 2022
Kl. 11:00
B 1909 Nyborg G & IF 3F Gillested Park
Hjemmehold taberdømt
970628
16-10 2022
Kl. 13:00
MG & BK B 67 MG & BK.s anlæg
0
-
3
970629
ma
24-10 2022
Kl. 17:00
Ebberup/Haarby Tommerup BK Ebberup Hallen (ude)
5
-
2
970188 ma
24-10 2022
Kl. 17:45
Bogense G & IF SSV Højfyn Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
5
-
0
970636 ti
25-10 2022
Kl. 16:45
Boldklubben Marienlyst B 1909 Marienlystcentret
Udehold taberdømt
970506
on
26-10 2022
Kl. 16:50
B 67 Bogense G & IF B 67-Parken
2
-
3
970200
fr
28-10 2022
Kl. 16:30
B 67 Boldklubben Marienlyst B 67-Parken
1
-
1
970633 fr
28-10 2022
Kl. 16:30
B 67 Oversidder B 67-Parken
970632
29-10 2022
Kl. 13:15
Nyborg G & IF Bogense G & IF Idrætscenter Nyborg
3
-
3
970637
30-10 2022
Kl.
SSV Højfyn Oversidder Albani Arena Vissenbjerg
970634
30-10 2022
Kl. 10:00
Tommerup BK MG & BK Tommerup Stadion
6
-
3
970635
30-10 2022
Kl. 10:00
Aarup BK Ebberup/Haarby Scankab Arena i Aarup
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
290822: Bogense indtrådt. 

Log ind