|
378399
|
ti02-08 2022
|
18:45
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
946053
|
to04-08 2022
|
18:30
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
|
781664
|
fr05-08 2022
|
18:30
|
|
|
MG & BK.s anlæg
|
|
MG & BK
|
|
|
|
752602
|
fr05-08 2022
|
19:00
|
|
|
BK Posten Park
|
|
BK Posten
|
|
|
797760
|
lø06-08 2022
|
11:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
912374
|
lø06-08 2022
|
13:00
|
|
|
Espe Hallen (ude)
|
|
Krarup Espe Fodbold
|
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
|
|
|
421348
|
lø06-08 2022
|
13:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
766087
|
lø06-08 2022
|
14:00
|
|
|
Kirkeby skole
|
|
Kirkeby IF
|
|
|
378395
|
lø06-08 2022
|
15:00
|
|
|
KFUM-parken
|
|
KFUM.s BK Odense
|
|
|
823212
|
sø07-08 2022
|
11:00
|
|
|
Rishøj Stadion Gelsted
|
|
Gelsted G & IF
|
|
|
|
896869
|
sø07-08 2022
|
13:00
|
|
|
Müller Autotech Arena Højby
|
|
Højby S & G
|
|
|
924297
|
sø07-08 2022
|
13:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
Allesø GF
|
|
|
797112
|
sø07-08 2022
|
13:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
378394
|
to11-08 2022
|
19:00
|
|
|
Hauge Gruppen Arena
|
|
Stige Boldklub 2017
|
|
|
974232
|
fr12-08 2022
|
18:30
|
|
|
Lumby 88.s anlæg
|
|
Lumby IF 88
|
|
|
822034
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Gislev Stadion
|
|
Gislev IF
|
|
|
421307
|
lø13-08 2022
|
13:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
BBB
|
|
|
438432
|
lø13-08 2022
|
13:00
|
|
|
Bellinge Stadion
|
|
ØB
|
|
|
443917
|
lø13-08 2022
|
13:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
924300
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
ANN
|
Allesø GF
|
|
|
802168
|
lø13-08 2022
|
15:00
|
|
|
Tved Stadion
|
ANN
|
Tved BK
|
|
|
421423
|
sø14-08 2022
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
Aarslev BK
|
|
|
444395
|
sø14-08 2022
|
14:00
|
|
|
BK Posten Park
|
|
BK Posten
|
|
|
460101
|
ti16-08 2022
|
18:30
|
|
|
Svanereden
|
|
FC Odense
|
|
|
437452
|
ti16-08 2022
|
19:00
|
|
|
Flemløse Stadion
|
|
Flemløse BK
|
|
|
601731
|
to25-08 2022
|
18:30
|
|
|
Risingskolen
|
|
FC Avrasya
|
|
|
314221
|
lø03-09 2022
|
13:30
|
|
|
Fjordager IF.s anlæg
|
ANN
|
Fjordager IF
|
|
|
353428
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
Kildemosens anlæg
|
|
Kildemosens BK
|
|
|
110697
|
sø12-02 2023
|
11:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
Tarup/Paarup IF
|
Tarup/P. U14 drenge, spilletid 3 x 30 min.
|
|
607425
|
lø18-02 2023
|
17:15
|
|
|
Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
|
|
Marstal IF
|
|
|
529366
|
sø19-02 2023
|
15:00
|
|
|
Kunststofbanen B 1909
|
|
FIUK, Odense
|
|
|
588842
|
on22-02 2023
|
20:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
B 67
|
|
|
798721
|
fr24-02 2023
|
19:30
|
|
|
ERI - Kunstgræs
|
|
Marstal IF
|
|
|
609111
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Intersport Arena Otterup
|
|
KRFK
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
533126
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
830999
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Sanderum BK
|
|
|
587371
|
lø25-02 2023
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
Kullerup/Refsvindinge IF (1)
|
|
586473
|
lø25-02 2023
|
15:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
311980
|
lø25-02 2023
|
15:30
|
|
|
Haarby Stadion
|
|
Haarby IF
|
|
|
418391
|
sø26-02 2023
|
13:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Tåsinge
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
588843
|
on01-03 2023
|
20:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
B 67
|
|
|
450875
|
fr03-03 2023
|
20:45
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
ANN
|
Sanderum BK
|
|
|
410771
|
lø04-03 2023
|
11:15
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
ANN
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
Skamby, 2 kampe, 2 halvlege af 45 minutter
ANN
|
|
427701
|
lø04-03 2023
|
11:15
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
Otterup Bold- og Idrætsklub
|
|
806818
|
lø04-03 2023
|
12:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
916400
|
lø04-03 2023
|
13:30
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Odense Foxes
|
|
|
100219
|
lø04-03 2023
|
14:15
|
|
|
Toftlund Kunstgræs
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
385000
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
|
Ringe BK
|
|
|
385084
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
SEF Energi Arena - Kunstgræsbane
|
|
Tåsinge f. B.
|
|
|
385372
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Kirkeby skole
|
|
Kirkeby IF
|
|
|
586491
|
lø04-03 2023
|
15:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
553639
|
lø04-03 2023
|
16:00
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 2
|
ANN
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
428206
|
on08-03 2023
|
18:15
|
|
|
Lumby 88.s anlæg
|
|
Lumby IF 88
|
|
|
492204
|
on08-03 2023
|
19:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
Søhus Stige BK
|
|
|
110579
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Gislev Stadion
|
|
Gislev IF
|
|
|
327898
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Campus Road
|
|
B1913
|
|
|
333724
|
lø11-03 2023
|
13:15
|
|
|
Rantzausminde Hallen (ude)
|
ANN
|
Ringe BK
|
|
|
553935
|
sø12-03 2023
|
11:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
ANN
|
Allesø GF
|
|
|
611638
|
sø12-03 2023
|
12:00
|
|
|
Nr.Aaby Idrætspark
|
|
Nr. Aaby IK
|
|
|
296990
|
sø12-03 2023
|
15:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Aarup BK
|
|
|
333756
|
ti14-03 2023
|
19:30
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
Strib IF
|
|
|
375001
|
on15-03 2023
|
19:00
|
|
|
Båring GF.s anlæg
|
|
Båring GF
|
|
|
588846
|
on15-03 2023
|
20:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
B 67
|
|
|
110582
|
lø18-03 2023
|
12:00
|
|
|
Gislev Stadion
|
ANN
|
Gislev IF
|
|
|
296989
|
lø18-03 2023
|
13:00
|
|
|
Søndersø BK, kunstbane
|
|
Søndersø BK
|
|
|
306116
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
Stenstrup IF
|
|
|
325355
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
ANN
|
Stenstrup IF
|
|
|
586536
|
lø18-03 2023
|
15:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
941530
|
sø19-03 2023
|
13:15
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
ANN
|
Allesø GF
|
|
|
340758
|
sø19-03 2023
|
15:00
|
|
|
Ullerslev Stadion - kunstgræs
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
Kullerup/Refsvindinge IF (1)
ANN
|
|
396675
|
sø19-03 2023
|
15:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
ANN
|
Dalum IF
|
|
|
482103
|
sø19-03 2023
|
15:30
|
|
|
Rema 1000 Park - Dalum
|
|
Dalum IF
|
|
|
297180
|
on22-03 2023
|
18:30
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park, kunst
|
|
Bogense G & IF
|
|
|
588847
|
on22-03 2023
|
20:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
B 67
|
|
|
317085
|
to23-03 2023
|
18:30
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
Boldklubben Marienlyst
|
|
|
616046
|
to23-03 2023
|
18:30
|
|
|
Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
|
|
B 67
|
|
|
100232
|
fr24-03 2023
|
19:00
|
|
|
Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
|
|
Assens FC
|
|
|
411374
|
lø25-03 2023
|
11:00
|
|
|
Ulbølle Stadion
|
|
Egebjerg Fodbold
|
|
|
385001
|
lø25-03 2023
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe - Kunstgræsbane
|
ANN
|
Ringe BK
|
|
|
586540
|
lø25-03 2023
|
15:15
|
|
|
Bellinge Stadion - kunstgræs
|
|
BBB
|
|
|
278501
|
sø26-03 2023
|
13:00
|
|
|
Birkende Stadion
|
ANN
|
Birkende BK
|
|
|
515610
|
sø26-03 2023
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
|
|
588848
|
on29-03 2023
|
20:00
|
|
|
Marienlystcentret
|
|
B 67
|
|
|
390707
|
lø29-07 2023
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
Nyborg G & IF
|
|
|
347241
|
lø29-07 2023
|
12:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
390678
|
ti01-08 2023
|
19:00
|
|
|
Juulskovskolen
|
|
Kullerup/Refsvindinge IF
|
Kullerup/Refsvindinge IF (2)
|
|
347242
|
on02-08 2023
|
19:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
|
|
390674
|
to03-08 2023
|
18:45
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
Skårup IF
|
|
|
964748
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
Ringe BK
|
|
|
390670
|
to03-08 2023
|
19:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
Næsby BK
|
|
|
390448
|
lø05-08 2023
|
10:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
347254
|
lø05-08 2023
|
11:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
B 67
|
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
|
|
662169
|
lø05-08 2023
|
11:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg
|
ANN
|
Aunslev IF
|
|
|
976200
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Birkende Stadion
|
ANN
|
Birkende BK
|
|
|
390710
|
lø05-08 2023
|
13:00
|
|
|
Juulskovskolen
|
ANN
|
Nyborg G & IF
|
Kullerup/Refsvindinge IF (3)
ANN
|
|
128039
|
ma07-08 2023
|
19:00
|
|
|
FC Broby Arena, kunstgræsbane
|
|
FC Broby
|
|
|
390676
|
ti08-08 2023
|
18:30
|
|
|
Skårup Stadion
|
ANN
|
Skårup IF
|
|
|
390442
|
to10-08 2023
|
19:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
ANN
|
Næsby BK
|
|
|
347464
|
lø12-08 2023
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
Tommerup BK
|
|
|
563210
|
lø12-08 2023
|
11:00
|
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|
Aunslev IF
|
|
|
752060
|
lø12-08 2023
|
13:00
|
|
|
Allesø / Spurvelundsskolen
|
|
Allesø GF
|
|
|
390449
|
lø12-08 2023
|
13:00
|
|
|
Tved Stadion
|
|
Tved BK
|
|
|
128040
|
sø13-08 2023
|
12:00
|
|
|
FC Broby Arena
|
|
FC Broby
|
|
|
607701
|
ti15-08 2023
|
18:45
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
Skårup IF
|
|
|
177080
|
to17-08 2023
|
19:00
|
|
|
Ullerslev Stadion
|
ANN
|
SUB Ullerslev
|
|