MENU

U12 drenge C (født 2011), forår 2023 , Pulje 2 (2023) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
567905
02-04 2023
Kl. 10:30
Brylle BK SSV Højfyn Rema 1000 Tommerup Stadion
541963
02-04 2023
Kl. 11:00
EGB Strib IF Rishøj Stadion Gelsted
486452
02-04 2023
Kl. 11:15
Dalum IF Morud IF Rema 1000 Park - Dalum
541962 ti
11-04 2023
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK Sanderum BK Nr.Aaby Idrætspark
627812 ti
11-04 2023
Kl. 18:30
BBB SSV Højfyn Bellinge Stadion
587058
15-04 2023
Kl. 10:00
Hårby BK Dalum IF Haarby Stadion
587059
16-04 2023
Kl. 10:00
Strib IF Brylle BK Strib fritids- & aktivitetscenter
627811 ma
17-04 2023
Kl. 17:00
Morud IF Nr. Aaby IK MORUD VVS-EL STADION
486421 ti
18-04 2023
Kl. 17:30
Hårby BK BBB Haarby Stadion
851237 on
19-04 2023
Kl. 17:00
SSV Højfyn Strib IF Albani Arena Vissenbjerg
627813
22-04 2023
Kl. 11:15
Dalum IF BBB Rema 1000 Park - Dalum
675425 ma
24-04 2023
Kl. 17:45
EGB Morud IF Rishøj Stadion Gelsted
674245 ma
24-04 2023
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK Hårby BK Nr.Aaby Idrætspark
675426 ti
25-04 2023
Kl. 17:15
Brylle BK Sanderum BK Brylle Fritidscenter (ude)
810688 ti
25-04 2023
Kl. 18:30
BBB Strib IF Bellinge Stadion
221231
29-04 2023
Kl. 10:00
Dalum IF Nr. Aaby IK Rema 1000 Park - Dalum
585288
29-04 2023
Kl. 10:00
Morud IF Brylle BK MORUD VVS-EL STADION
350311
29-04 2023
Kl. 16:00
Sanderum BK SSV Højfyn Vestfalen Stadion
559333 ti
02-05 2023
Kl. 17:30
Hårby BK EGB Haarby Stadion
836799 on
03-05 2023
Kl. 17:00
SSV Højfyn Morud IF Albani Arena Vissenbjerg
810693 fr
05-05 2023
Kl. 10:00
EGB Dalum IF Rishøj Stadion Gelsted
836800
07-05 2023
Kl. 12:00
Strib IF Sanderum BK Strib fritids- & aktivitetscenter
810690 ma
08-05 2023
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK BBB Nr.Aaby Idrætspark
349108
13-05 2023
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK EGB Nr.Aaby Idrætspark
836802
13-05 2023
Kl. 10:00
Hårby BK SSV Højfyn Haarby Stadion
822269 ma
15-05 2023
Kl. 17:00
Morud IF Strib IF MORUD VVS-EL STADION
822270 ti
16-05 2023
Kl. 18:00
BBB Sanderum BK Bellinge Stadion
891163 to
18-05 2023
Kl. 10:00
Dalum IF Brylle BK Rema 1000 Park - Dalum
382361 on
24-05 2023
Kl. 17:00
SSV Højfyn Dalum IF Albani Arena Vissenbjerg
382358
28-05 2023
Kl. 11:00
EGB BBB Rishøj Stadion Gelsted
100652
28-05 2023
Kl. 12:00
Sanderum BK Morud IF Vestfalen Stadion
382359 on
31-05 2023
Kl. 17:45
Brylle BK Nr. Aaby IK Brylle Fritidscenter (ude)
100653
03-06 2023
Kl. 10:00
Sanderum BK Hårby BK Vestfalen Stadion
100654
03-06 2023
Kl. 10:00
Dalum IF Strib IF Rema 1000 Park - Dalum
100656
03-06 2023
Kl. 11:00
EGB Brylle BK Rishøj Stadion Gelsted
100655 ma
05-06 2023
Kl. 18:00
Nr. Aaby IK SSV Højfyn Nr.Aaby Idrætspark
739013 ti
06-06 2023
Kl. 19:00
BBB Morud IF Bellinge Stadion
810694 on
07-06 2023
Kl. 17:30
Brylle BK Hårby BK Brylle Fritidscenter (ude)
587060 to
08-06 2023
Kl. 17:30
Sanderum BK
!
NB: Sanderum BK er taberdømt
EGB Vestfalen Stadion
382441 ma
12-06 2023
Kl. 17:45
Strib IF Hårby BK Strib fritids- & aktivitetscenter
739668 on
14-06 2023
Kl. 17:00
SSV Højfyn EGB Albani Arena Vissenbjerg
739014
17-06 2023
Kl. 10:45
Brylle BK BBB Brylle Fritidscenter (ude)
739669
18-06 2023
Kl. 10:00
Strib IF Nr. Aaby IK Strib fritids- & aktivitetscenter
739670
18-06 2023
Kl. 13:00
Sanderum BK Dalum IF Vestfalen Stadion
138840 ma
19-06 2023
Kl. 17:30
Morud IF Hårby BK MORUD VVS-EL STADION
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind