Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02. apr 2023
Holluf Pile-Tornbjerg IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. apr 2023
18:30
Marienlyst/Odense Q
4
FC Odense (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2023
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
6
B 1909 (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. apr 2023
Oversidder
Agedrup-Bullerup BK
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:15
NØFF
3
Marienlyst/Odense Q
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
B 1909 (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
10
FC Odense (1)
4
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2023
12:00
B1913 (3)
0
Holluf Pile-Tornbjerg IF
3
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
B 1909 (1)
3
Verninge IF (2)
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:30
KFUM.s BK (2)
2
NØFF
6
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
0
Marienlyst/Odense Q
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2023
Oversidder
FC Odense (1)
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:30
FC Odense (1)
3
KFUM.s BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
18:30
B 1909 (1)
4
B1913 (3)
1
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:15
NØFF
2
Agedrup-Bullerup BK
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
18:30
Marienlyst/Odense Q
6
Verninge IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2023
18:30
KFUM.s BK (2)
1
Agedrup-Bullerup BK
8
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Verninge IF (2)
1
B1913 (3)
2
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
B1913 (3)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
4
Verninge IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2023
18:30
NØFF
3
FC Odense (1)
1
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:30
KFUM.s BK (2)
3
Holluf Pile-Tornbjerg IF
4
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
18:00
B1913 (3)
1
NØFF
8
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2023
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
1
Agedrup-Bullerup BK
7
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
Oversidder
NØFF
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2023
13:00
B1913 (3)
2
Marienlyst/Odense Q
7
|
|||||||||||||||||||
23. maj 2023
18:30
B 1909 (1)
6
KFUM.s BK (2)
10
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Verninge IF (2)
2
FC Odense (1)
3
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2023
19:00
FC Odense (1)
1
Holluf Pile-Tornbjerg IF
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
Marienlyst/Odense Q
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
18
B 1909 (1)
0
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
18:15
NØFF
Verninge IF (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2023
18:30
KFUM.s BK (2)
3
B1913 (3)
3
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2023
18:30
Marienlyst/Odense Q
13
B 1909 (1)
2
|
|||||||||||||||||||
08. jun 2023
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
NØFF
6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
Oversidder
Verninge IF (2)
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2023
12:00
B1913 (3)
0
Agedrup-Bullerup BK
9
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
18:30
B 1909 (1)
2
FC Odense (1)
11
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2023
19:00
Verninge IF (2)
5
KFUM.s BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
17. jun 2023
10:00
FC Odense (1)
2
B1913 (3)
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
KFUM.s BK (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2023
12:00
Verninge IF (2)
1
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
18:30
NØFF
11
B 1909 (1)
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2023
19:00
Agedrup-Bullerup BK
1
Marienlyst/Odense Q
6
|
|||||||||||||||||||
21. jun 2023
19:00
Marienlyst/Odense Q
6
KFUM.s BK (2)
1
|
Nr. 1-2 indplaceres i 7M A til efteråret.
Nr. 3-6 indplaceres i 7M B til efteråret.
Nr. 7-10 indplaceres i 7M C til efteråret.
16.03.23: Søhus Stige trukket.
05.04.23: Verninge IF (2) tilmeldt.