U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
393048
19-08 2023
10:30 Ryslinge BK Brylle/Verninge Ryslinge Stadion
19. aug 2023
10:30
Ryslinge BK
Brylle/Verninge
394531
19-08 2023
12:00 Stenstrup/Kirkeby Aarslev BK Stenstrup Sportsplads
19. aug 2023
12:00
Stenstrup/Kirkeby
Aarslev BK
392843
20-08 2023
10:00 Næsby BK KR 70 ALPI Arena Næsby
20. aug 2023
10:00
Næsby BK
KR 70
392213
ma21-08 2023
17:00 Tarup/Paarup IF BBB Home Tarup Park
21. aug 2023
17:00
Tarup/Paarup IF
BBB
393906
ma21-08 2023
18:00 EGB Højby S & G Rishøj Stadion Gelsted
21. aug 2023
18:00
EGB
Højby S & G
394528
ti22-08 2023
17:30 FC Faaborg Sanderum BK Toftegårdsskolen
22. aug 2023
17:30
FC Faaborg
Sanderum BK
392846
to24-08 2023
17:15 Dalum IF Fjordager IF Rema 1000 Park - Dalum
24. aug 2023
17:15
Dalum IF
Fjordager IF
404040
26-08 2023
10:00 Brylle/Verninge EGB Brylle Fritidscenter (ude)
26. aug 2023
10:00
Brylle/Verninge
EGB
404059
26-08 2023
10:00 Aarslev BK Tarup/Paarup IF Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
26. aug 2023
10:00
Aarslev BK
Tarup/Paarup IF
404041
27-08 2023
12:00 Højby S & G FC Faaborg Müller Autotech Arena Højby
27. aug 2023
12:00
Højby S & G
FC Faaborg
403766
ma28-08 2023
17:15 BBB Næsby BK Bellinge Stadion
28. aug 2023
17:15
BBB
Næsby BK
404037
ma28-08 2023
17:30 KR 70 Dalum IF Nymarkshallen
28. aug 2023
17:30
KR 70
Dalum IF
404058
ti29-08 2023
17:30 Sanderum BK Stenstrup/Kirkeby Vestfalen Stadion
29. aug 2023
17:30
Sanderum BK
Stenstrup/Kirkeby
404038
on30-08 2023
17:30 Fjordager IF Ryslinge BK Fjordager IF.s anlæg
30. aug 2023
17:30
Fjordager IF
Ryslinge BK
404065
03-09 2023
12:00 Højby S & G Stenstrup/Kirkeby Müller Autotech Arena Højby
03. sep 2023
12:00
Højby S & G
Stenstrup/Kirkeby
404064
03-09 2023
13:45 EGB FC Faaborg Rishøj Stadion Gelsted
03. sep 2023
13:45
EGB
FC Faaborg
404062
ti05-09 2023
17:15 Dalum IF Ryslinge BK Rema 1000 Park - Dalum
05. sep 2023
17:15
Dalum IF
Ryslinge BK
410158
on06-09 2023
16:45 Aarslev BK BBB Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
06. sep 2023
16:45
Aarslev BK
BBB
404063
on06-09 2023
18:00 Fjordager IF Brylle/Verninge Fjordager IF.s anlæg
06. sep 2023
18:00
Fjordager IF
Brylle/Verninge
410156
09-09 2023
10:00 Brylle/Verninge Dalum IF
!
NB: Dalum IF er taberdømt
Brylle Fritidscenter (ude)
09. sep 2023
10:00
Brylle/Verninge
Dalum IF
410153
10-09 2023
10:00 Næsby BK Højby S & G
!
NB: Højby S & G er taberdømt
ALPI Arena Næsby
10. sep 2023
10:00
Næsby BK
Højby S & G
410154
10-09 2023
10:00 KR 70 Fjordager IF Nymarkshallen
10. sep 2023
10:00
KR 70
Fjordager IF
410159
10-09 2023
11:00 Tarup/Paarup IF EGB Home Tarup Park
10. sep 2023
11:00
Tarup/Paarup IF
EGB
404061
ma11-09 2023
17:15 BBB KR 70 Bellinge Stadion
11. sep 2023
17:15
BBB
KR 70
410152
ti12-09 2023
17:30 Sanderum BK Aarslev BK Vestfalen Stadion
12. sep 2023
17:30
Sanderum BK
Aarslev BK
410157
ti12-09 2023
17:30 FC Faaborg Stenstrup/Kirkeby Faaborg Stadion
12. sep 2023
17:30
FC Faaborg
Stenstrup/Kirkeby
410155
to14-09 2023
17:30 Ryslinge BK Sanderum BK Ryslinge Stadion
14. sep 2023
17:30
Ryslinge BK
Sanderum BK
410164
17-09 2023
10:30 Brylle/Verninge FC Faaborg Brylle Fritidscenter (ude)
17. sep 2023
10:30
Brylle/Verninge
FC Faaborg
410165
17-09 2023
11:00 EGB Dalum IF Rishøj Stadion Gelsted
17. sep 2023
11:00
EGB
Dalum IF
410162
17-09 2023
11:15 Næsby BK Fjordager IF ALPI Arena Næsby
17. sep 2023
11:15
Næsby BK
Fjordager IF
410163
17-09 2023
12:00 KR 70 Ryslinge BK Nymarkshallen
17. sep 2023
12:00
KR 70
Ryslinge BK
410166
17-09 2023
12:00 Højby S & G
!
NB: Højby S & G er taberdømt
Aarslev BK Müller Autotech Arena Højby
17. sep 2023
12:00
Højby S & G
Aarslev BK
410160
17-09 2023
12:00 Stenstrup/Kirkeby Tarup/Paarup IF Stenstrup Sportsplads
17. sep 2023
12:00
Stenstrup/Kirkeby
Tarup/Paarup IF
410161
ma18-09 2023
17:15 BBB Sanderum BK Bellinge Stadion
18. sep 2023
17:15
BBB
Sanderum BK
410199
on20-09 2023
17:15 Aarslev BK KR 70 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
20. sep 2023
17:15
Aarslev BK
KR 70
410197
23-09 2023
10:00 Sanderum BK Brylle/Verninge Vestfalen Stadion
23. sep 2023
10:00
Sanderum BK
Brylle/Verninge
404060
23-09 2023
11:30 Tarup/Paarup IF Næsby BK Home Tarup Park
23. sep 2023
11:30
Tarup/Paarup IF
Næsby BK
410167
23-09 2023
12:30 Dalum IF BBB Rema 1000 Park - Dalum
23. sep 2023
12:30
Dalum IF
BBB
410198
ti26-09 2023
17:00 Stenstrup/Kirkeby Næsby BK Stenstrup Sportsplads
26. sep 2023
17:00
Stenstrup/Kirkeby
Næsby BK
410195
ti26-09 2023
17:30 FC Faaborg Tarup/Paarup IF Faaborg Stadion
26. sep 2023
17:30
FC Faaborg
Tarup/Paarup IF
410169
on27-09 2023
17:30 Ryslinge BK Højby S & G Ryslinge Stadion
27. sep 2023
17:30
Ryslinge BK
Højby S & G
459780
on27-09 2023
17:30 Brylle/Verninge Tarup/Paarup IF Brylle Fritidscenter (ude)
27. sep 2023
17:30
Brylle/Verninge
Tarup/Paarup IF
410168
on27-09 2023
18:00 Fjordager IF EGB Fjordager IF.s anlæg
27. sep 2023
18:00
Fjordager IF
EGB
428210
30-09 2023
10:00 Dalum IF FC Faaborg Rema 1000 Park - Dalum
30. sep 2023
10:00
Dalum IF
FC Faaborg
428211
30-09 2023
10:30 Brylle/Verninge Stenstrup/Kirkeby Brylle Fritidscenter (ude)
30. sep 2023
10:30
Brylle/Verninge
Stenstrup/Kirkeby
428213
01-10 2023
09:45 EGB Aarslev BK Rishøj Stadion Gelsted
01. okt 2023
09:45
EGB
Aarslev BK
427430
01-10 2023
11:15 Næsby BK Ryslinge BK ALPI Arena Næsby
01. okt 2023
11:15
Næsby BK
Ryslinge BK
428214
01-10 2023
12:00 Højby S & G
!
NB: Højby S & G er taberdømt
Sanderum BK Müller Autotech Arena Højby
01. okt 2023
12:00
Højby S & G
Sanderum BK
410202
ma02-10 2023
17:15 BBB Fjordager IF Bellinge Stadion
02. okt 2023
17:15
BBB
Fjordager IF
410201
ma02-10 2023
17:30 Tarup/Paarup IF KR 70 Home Tarup Park
02. okt 2023
17:30
Tarup/Paarup IF
KR 70
458724
ti03-10 2023
17:10 Sanderum BK Dalum IF Vestfalen Stadion
03. okt 2023
17:10
Sanderum BK
Dalum IF
458726
on04-10 2023
17:15 Aarslev BK Brylle/Verninge Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
04. okt 2023
17:15
Aarslev BK
Brylle/Verninge
438291
08-10 2023
10:00 Fjordager IF Tarup/Paarup IF Fjordager IF.s anlæg
08. okt 2023
10:00
Fjordager IF
Tarup/Paarup IF
458722
08-10 2023
11:00 Ryslinge BK EGB Ryslinge Stadion
08. okt 2023
11:00
Ryslinge BK
EGB
458725
08-10 2023
11:30 Stenstrup/Kirkeby BBB Stenstrup Sportsplads
08. okt 2023
11:30
Stenstrup/Kirkeby
BBB
458723
ti10-10 2023
17:30 FC Faaborg Næsby BK
!
NB: Næsby BK er taberdømt
Faaborg Stadion
10. okt 2023
17:30
FC Faaborg
Næsby BK
428249
on11-10 2023
17:15 KR 70 Højby S & G Nymarkshallen
11. okt 2023
17:15
KR 70
Højby S & G
459154
on11-10 2023
17:30 Fjordager IF Sanderum BK Fjordager IF.s anlæg
11. okt 2023
17:30
Fjordager IF
Sanderum BK
459312
to12-10 2023
17:15 Ryslinge BK Stenstrup/Kirkeby Ryslinge Stadion
12. okt 2023
17:15
Ryslinge BK
Stenstrup/Kirkeby
458771
15-10 2023
10:00 Højby S & G
!
NB: Højby S & G er taberdømt
Brylle/Verninge Müller Autotech Arena Højby
15. okt 2023
10:00
Højby S & G
Brylle/Verninge
458772
15-10 2023
10:00 KR 70 FC Faaborg
!
NB: FC Faaborg er taberdømt
Nymarkshallen
15. okt 2023
10:00
KR 70
FC Faaborg
458727
15-10 2023
11:00 Tarup/Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park
15. okt 2023
11:00
Tarup/Paarup IF
Dalum IF
458730
ma16-10 2023
17:15 BBB EGB Bellinge Stadion
16. okt 2023
17:15
BBB
EGB
459724
28-10 2023
12:00 EGB Næsby BK Rishøj Stadion Gelsted
28. okt 2023
12:00
EGB
Næsby BK
459783
29-10 2023
09:00 Dalum IF Højby S & G Rema 1000 Park - Dalum
29. okt 2023
09:00
Dalum IF
Højby S & G
459687
29-10 2023
11:00 Stenstrup/Kirkeby Fjordager IF Stenstrup Sportsplads
29. okt 2023
11:00
Stenstrup/Kirkeby
Fjordager IF
459688
29-10 2023
11:00 Sanderum BK KR 70 Vestfalen Stadion
29. okt 2023
11:00
Sanderum BK
KR 70
459565
29-10 2023
12:00 Aarslev BK Ryslinge BK Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
29. okt 2023
12:00
Aarslev BK
Ryslinge BK
459723
ti31-10 2023
17:30 FC Faaborg BBB Faaborg Stadion
ANN
31. okt 2023
17:30
FC Faaborg
BBB
ANN
459315
04-11 2023
10:00 Næsby BK Aarslev BK ALPI Arena Næsby
04. nov 2023
10:00
Næsby BK
Aarslev BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind