Kvinde 7:7 A - Efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
965701
20-08 2023
Ore Sogns GF Oversidder Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
20. aug 2023
Ore Sogns GF
Oversidder
Runde 1
965710
on23-08 2023
18:00 DSIO Agedrup-Bullerup BK Enghaveskolen (Fyn)
3
-
1
23. aug 2023
18:00
DSIO
3
Agedrup-Bullerup BK
1
Runde 1
965702
on23-08 2023
18:30 Flemløse BK/Ebberup IF Oversidder Flemløse Stadion
23. aug 2023
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
Oversidder
Runde 1
965709
on23-08 2023
18:30 Thurø BK af 1920 Årslev BK Thurø Stadion
7
-
1
23. aug 2023
18:30
Thurø BK af 1920
7
Årslev BK
1
Runde 1
965708
on23-08 2023
19:15 Ringe BK Ubberud IF OK Arena Ringe
0
-
1
23. aug 2023
19:15
Ringe BK
0
Ubberud IF
1
Runde 2
966791
27-08 2023
Oversidder Agedrup-Bullerup BK
27. aug 2023
Oversidder
Agedrup-Bullerup BK
Runde 3
967062
ma28-08 2023
18:30 Agedrup-Bullerup BK Årslev BK Agedrup Skole
1
-
3
28. aug 2023
18:30
Agedrup-Bullerup BK
1
Årslev BK
3
Runde 2
966784
ma28-08 2023
18:45 Ubberud IF Thurø BK af 1920 Kok & Vin Park (Ubberud)
0
-
1
28. aug 2023
18:45
Ubberud IF
0
Thurø BK af 1920
1
Runde 2
966689
ma28-08 2023
19:00 Ore Sogns GF Flemløse BK/Ebberup IF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
7
-
1
28. aug 2023
19:00
Ore Sogns GF
7
Flemløse BK/Ebberup IF
1
Runde 3
966792
03-09 2023
Flemløse BK/Ebberup IF Oversidder Flemløse Stadion
03. sep 2023
Flemløse BK/Ebberup IF
Oversidder
Runde 3
966793
ma04-09 2023
19:00 Ringe BK Ore Sogns GF OK Arena Ringe
4
-
4
04. sep 2023
19:00
Ringe BK
4
Ore Sogns GF
4
Runde 3
967061
on06-09 2023
18:00 DSIO Ubberud IF Enghaveskolen (Fyn)
3
-
6
06. sep 2023
18:00
DSIO
3
Ubberud IF
6
Runde 3
966794
on06-09 2023
18:30 Thurø BK af 1920 Oversidder Thurø Stadion
06. sep 2023
18:30
Thurø BK af 1920
Oversidder
Runde 4
967071
ma11-09 2023
19:00 Ore Sogns GF Thurø BK af 1920 Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
2
-
2
11. sep 2023
19:00
Ore Sogns GF
2
Thurø BK af 1920
2
Runde 2
966785
ti12-09 2023
18:00 Oversidder Ringe BK
12. sep 2023
18:00
Oversidder
Ringe BK
Runde 2
966691
ti12-09 2023
18:15 Årslev BK DSIO Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
6
-
1
12. sep 2023
18:15
Årslev BK
6
DSIO
1
Runde 4
967137
17-09 2023
Oversidder Årslev BK
17. sep 2023
Oversidder
Årslev BK
Runde 4
967136
17-09 2023
12:00 Oversidder DSIO
17. sep 2023
12:00
Oversidder
DSIO
Runde 4
967119
ma18-09 2023
18:00 Ubberud IF Agedrup-Bullerup BK Kok & Vin Park (Ubberud)
6
-
5
18. sep 2023
18:00
Ubberud IF
6
Agedrup-Bullerup BK
5
Runde 5
967145
on20-09 2023
18:00 DSIO Ore Sogns GF Enghaveskolen (Fyn)
12
-
0
20. sep 2023
18:00
DSIO
12
Ore Sogns GF
0
Runde 4
967112
on20-09 2023
18:30 Flemløse BK/Ebberup IF Ringe BK Flemløse Stadion
0
-
5
20. sep 2023
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
0
Ringe BK
5
Runde 5
967139
24-09 2023
Ringe BK Oversidder OK Arena Ringe
24. sep 2023
Ringe BK
Oversidder
Runde 5
967163
24-09 2023
11:00 Agedrup-Bullerup BK Oversidder Agedrup Skole
24. sep 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
Oversidder
Runde 5
967144
on27-09 2023
18:30 Thurø BK af 1920 Flemløse BK/Ebberup IF Thurø Stadion
5
-
1
27. sep 2023
18:30
Thurø BK af 1920
5
Flemløse BK/Ebberup IF
1
Runde 5
967164
to28-09 2023
17:30 Årslev BK Ubberud IF Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
5
28. sep 2023
17:30
Årslev BK
3
Ubberud IF
5
Runde 6
967181
01-10 2023
Oversidder Ubberud IF
01. okt 2023
Oversidder
Ubberud IF
Runde 6
967180
01-10 2023
12:00 Oversidder Årslev BK
01. okt 2023
12:00
Oversidder
Årslev BK
Runde 6
967166
ma02-10 2023
19:00 Ore Sogns GF Agedrup-Bullerup BK Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
7
-
7
02. okt 2023
19:00
Ore Sogns GF
7
Agedrup-Bullerup BK
7
Runde 6
967179
ti03-10 2023
19:00 Ringe BK Thurø BK af 1920 OK Arena Ringe
0
-
3
03. okt 2023
19:00
Ringe BK
0
Thurø BK af 1920
3
Runde 6
967178
on04-10 2023
18:30 Flemløse BK/Ebberup IF DSIO Flemløse Stadion
2
-
4
04. okt 2023
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
2
DSIO
4
Runde 7
967193
08-10 2023
10:00 Ubberud IF Oversidder Kok & Vin Park (Ubberud)
08. okt 2023
10:00
Ubberud IF
Oversidder
Runde 7
967184
08-10 2023
11:00 Agedrup-Bullerup BK Flemløse BK/Ebberup IF Agedrup Skole
4
-
1
08. okt 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
4
Flemløse BK/Ebberup IF
1
Runde 7
967192
08-10 2023
11:30 Årslev BK Ore Sogns GF Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
2
08. okt 2023
11:30
Årslev BK
3
Ore Sogns GF
2
Runde 7
967183
on11-10 2023
17:15 DSIO Ringe BK Enghaveskolen (Fyn)
1
-
6
11. okt 2023
17:15
DSIO
1
Ringe BK
6
Runde 7
967182
15-10 2023
Thurø BK af 1920 Oversidder Thurø Stadion
15. okt 2023
Thurø BK af 1920
Oversidder
Runde 8
967209
22-10 2023
Oversidder Oversidder
22. okt 2023
Oversidder
Oversidder
Runde 8
967207
22-10 2023
16:00 Ringe BK Agedrup-Bullerup BK OK Arena Ringe
6
-
3
22. okt 2023
16:00
Ringe BK
6
Agedrup-Bullerup BK
3
Runde 8
967200
ma23-10 2023
19:00 Ore Sogns GF Ubberud IF Ore, bagved Nordfyns Ungdomscenter
5
-
6
23. okt 2023
19:00
Ore Sogns GF
5
Ubberud IF
6
Runde 8
967201
on25-10 2023
18:30 Flemløse BK/Ebberup IF Årslev BK Flemløse Stadion
0
-
1
25. okt 2023
18:30
Flemløse BK/Ebberup IF
0
Årslev BK
1
Runde 8
967208
on25-10 2023
18:30 Thurø BK af 1920 DSIO Thurø Stadion
1
-
4
25. okt 2023
18:30
Thurø BK af 1920
1
DSIO
4
Runde 9
967231
28-10 2023
11:00 Årslev BK Ringe BK Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
3
-
4
28. okt 2023
11:00
Årslev BK
3
Ringe BK
4
Runde 9
967229
29-10 2023
DSIO Oversidder Enghaveskolen (Fyn)
29. okt 2023
DSIO
Oversidder
Runde 9
967232
29-10 2023
10:00 Ubberud IF Flemløse BK/Ebberup IF Kok & Vin Park (Ubberud)
0
-
1
29. okt 2023
10:00
Ubberud IF
0
Flemløse BK/Ebberup IF
1
Runde 9
967230
29-10 2023
11:00 Agedrup-Bullerup BK Thurø BK af 1920 Fjordager IF.s anlæg
3
-
2
29. okt 2023
11:00
Agedrup-Bullerup BK
3
Thurø BK af 1920
2
Runde 9
967234
29-10 2023
12:00 Oversidder Ore Sogns GF
29. okt 2023
12:00
Oversidder
Ore Sogns GF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

06.09.23: KFUM.s BK trukket.

 

Log ind