U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - efterår 2023 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
659570
20-08 2023
11:00
Oversidder
Rema 1000 Park - Dalum
20. aug 2023
11:00
Dalum IF
Oversidder
659572
ma21-08 2023
17:30 B 67-Parken
0
-
1
21. aug 2023
17:30
B 67
0
FC Østfyn
1
659573
ma21-08 2023
18:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
4
-
1
21. aug 2023
18:00
Aarslev BK
4
Morud IF
1
659571
ma21-08 2023
18:00 ØB.s Anlæg
6
-
1
21. aug 2023
18:00
Ø.B.
6
Ebberup IF
1
659692
26-08 2023
13:00 MORUD VVS-EL STADION
4
-
2
26. aug 2023
13:00
Morud IF
4
B 67
2
659759
27-08 2023
Oversidder
27. aug 2023
Oversidder
Nyborg G & IF
659711
27-08 2023
11:00 Horne Idrætscenter (ude)
8
-
2
27. aug 2023
11:00
SFF 2015
8
Dalum IF
2
659747
ma28-08 2023
17:00 Ebberup Hallen (ude)
UHT
28. aug 2023
17:00
Ebberup IF
Boldklubben Marienlyst
UHT
659568
to31-08 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
UHT
31. aug 2023
17:30
Nyborg G & IF
B 1909
UHT
659781
02-09 2023
11:00 Horne Idrætscenter (ude)
8
-
0
02. sep 2023
11:00
SFF 2015
8
Ebberup IF
0
659790
02-09 2023
12:00 B 67-Parken
2
-
9
02. sep 2023
12:00
B 67
2
B 1909
9
659794
03-09 2023
Oversidder
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
03. sep 2023
Aarslev BK
Oversidder
659789
03-09 2023
11:00 ØB.s Anlæg
6
-
0
03. sep 2023
11:00
Ø.B.
6
Morud IF
0
659780
03-09 2023
11:15 Rema 1000 Park - Dalum
4
-
4
03. sep 2023
11:15
Dalum IF
4
Nyborg G & IF
4
659809
on06-09 2023
Oversidder
06. sep 2023
Oversidder
B 67
659806
on06-09 2023
17:30 Ebberup Hallen (ude)
1
-
5
06. sep 2023
17:30
Ebberup IF
1
Dalum IF
5
659795
to07-09 2023
17:30 MORUD VVS-EL STADION
2
-
4
07. sep 2023
17:30
Morud IF
2
Boldklubben Marienlyst
4
659798
to07-09 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
5
-
1
07. sep 2023
17:30
Nyborg G & IF
5
Aarslev BK
1
659807
to07-09 2023
18:30 Herrested Stadion
3
-
2
07. sep 2023
18:30
FC Østfyn
3
SFF 2015
2
659814
09-09 2023
11:00 Horne Idrætscenter (ude)
16
-
0
09. sep 2023
11:00
SFF 2015
16
Morud IF
0
659808
09-09 2023
12:00 3F Gillested Park
0
-
3
09. sep 2023
12:00
B 1909
0
Ø.B.
3
659815
10-09 2023
Oversidder
ØB.s Anlæg
10. sep 2023
Ø.B.
Oversidder
659817
10-09 2023
11:00 B 67-Parken
2
-
5
10. sep 2023
11:00
B 67
2
Nyborg G & IF
5
659813
ma11-09 2023
17:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
1
-
10
11. sep 2023
17:00
Aarslev BK
1
Dalum IF
10
659810
ti12-09 2023
17:30 Marienlystcentret
0
-
3
12. sep 2023
17:30
Boldklubben Marienlyst
0
B 1909
3
659816
on13-09 2023
17:30 Ebberup Hallen (ude)
UHT
13. sep 2023
17:30
Ebberup IF
FC Østfyn
UHT
659831
17-09 2023
Oversidder
17. sep 2023
Oversidder
Boldklubben Marienlyst
659830
17-09 2023
11:00 3F Gillested Park
1
-
8
17. sep 2023
11:00
B 1909
1
SFF 2015
8
659829
ma18-09 2023
16:45 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
6
-
3
18. sep 2023
16:45
Aarslev BK
6
B 67
3
659820
ti19-09 2023
18:30 Herrested Stadion
7
-
2
19. sep 2023
18:30
FC Østfyn
7
Dalum IF
2
659818
on20-09 2023
17:30 MORUD VVS-EL STADION
0
-
7
20. sep 2023
17:30
Morud IF
0
Ebberup IF
7
659819
to21-09 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
3
-
10
21. sep 2023
17:30
Nyborg G & IF
3
Ø.B.
10
659940
23-09 2023
11:00 Ebberup Hallen (ude)
UHT
23. sep 2023
11:00
Ebberup IF
B 1909
UHT
659938
24-09 2023
Oversidder
Horne Idrætscenter (ude)
24. sep 2023
SFF 2015
Oversidder
659937
24-09 2023
11:00 Rema 1000 Park - Dalum
0
-
3
24. sep 2023
11:00
Dalum IF
0
B 67
3
659939
24-09 2023
13:00 ØB.s Anlæg
9
-
0
24. sep 2023
13:00
Ø.B.
9
Aarslev BK
0
659832
ti26-09 2023
17:30 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
UHT
26. sep 2023
17:30
Boldklubben Marienlyst
Nyborg G & IF
UHT
660010
30-09 2023
10:00 MORUD VVS-EL STADION
1
-
4
30. sep 2023
10:00
Morud IF
1
Dalum IF
4
660047
30-09 2023
13:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
0
-
5
30. sep 2023
13:00
Aarslev BK
0
Boldklubben Marienlyst
5
660058
01-10 2023
Oversidder
01. okt 2023
Oversidder
Ebberup IF
660039
01-10 2023
11:00 B 67-Parken
1
-
3
01. okt 2023
11:00
B 67
1
Ø.B.
3
660050
01-10 2023
11:00 3F Gillested Park
5
-
0
01. okt 2023
11:00
B 1909
5
FC Østfyn
0
660030
to05-10 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
HHT
05. okt 2023
17:30
Nyborg G & IF
SFF 2015
HHT
660070
08-10 2023
Oversidder
Herrested Stadion
08. okt 2023
FC Østfyn
Oversidder
660067
08-10 2023
12:00 Tingløkkeskolen
4
-
3
08. okt 2023
12:00
Dalum IF
4
Ø.B.
3
660068
08-10 2023
13:30 Horne Idrætscenter (ude)
UHT
08. okt 2023
13:30
SFF 2015
Aarslev BK
UHT
660069
08-10 2023
13:30 Ebberup Hallen (ude)
10
-
0
08. okt 2023
13:30
Ebberup IF
10
Nyborg G & IF
0
660008
ti10-10 2023
18:30 Herrested Stadion
5
-
0
10. okt 2023
18:30
FC Østfyn
5
Morud IF
0
660090
to12-10 2023
17:00 ØB.s Anlæg
1
-
1
12. okt 2023
17:00
Ø.B.
1
Boldklubben Marienlyst
1
660071
to12-10 2023
17:30 Idrætscenter Nyborg
1
-
1
12. okt 2023
17:30
Nyborg G & IF
1
FC Østfyn
1
660095
15-10 2023
Oversidder
15. okt 2023
Oversidder
Morud IF
660072
15-10 2023
11:00 Rema 1000 Park - Dalum
UHT
15. okt 2023
11:00
Dalum IF
B 1909
UHT
660064
22-10 2023
15:00 MORUD VVS-EL STADION
1
-
2
22. okt 2023
15:00
Morud IF
1
B 1909
2
659752
to26-10 2023
18:30 Herrested Stadion
0
-
5
26. okt 2023
18:30
FC Østfyn
0
Ø.B.
5
660098
28-10 2023
11:00 MORUD VVS-EL STADION
0
-
2
28. okt 2023
11:00
Morud IF
0
Nyborg G & IF
2
660102
29-10 2023
11:00 Frørup Andelskasse Arena
3
-
2
29. okt 2023
11:00
FC Østfyn
3
Aarslev BK
2
660103
29-10 2023
11:00
Oversidder
3F Gillested Park
29. okt 2023
11:00
B 1909
Oversidder
660100
29-10 2023
12:30 Horne Idrætscenter (ude)
1
-
2
29. okt 2023
12:30
SFF 2015
1
Ø.B.
2
660101
29-10 2023
13:30 Ebberup Hallen (ude)
5
-
3
29. okt 2023
13:30
Ebberup IF
5
B 67
3
660092
on01-11 2023
18:00 Horne Idrætscenter (ude)
3
-
0
01. nov 2023
18:00
SFF 2015
3
B 67
0
660066
fr03-11 2023
17:30 Marienlystcentret
0
-
3
03. nov 2023
17:30
Boldklubben Marienlyst
0
B 67
3
659569
04-11 2023
10:00 Marienlystcentret - kunstgræs, bane 1
3
-
4
04. nov 2023
10:00
Boldklubben Marienlyst
3
SFF 2015
4
659756
04-11 2023
11:00 3F Gillested Park
10
-
2
04. nov 2023
11:00
B 1909
10
Aarslev BK
2
660094
11-11 2023
11:00 Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
HHT
11. nov 2023
11:00
Aarslev BK
Ebberup IF
HHT
659774
12-11 2023
10:00 Marienlystcentret
4
-
3
12. nov 2023
10:00
Boldklubben Marienlyst
4
FC Østfyn
3
660099
19-11 2023
10:30 Marienlystcentret
6
-
2
19. nov 2023
10:30
Boldklubben Marienlyst
6
Dalum IF
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
180823: Nyt program

Log ind