U17 Drenge Divisionen 2023/24

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
446443
12-08 2023
12:00 B.93 Nykøbing FC B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
12. aug 2023
12:00
B.93
3
Nykøbing FC
2
446445
12-08 2023
12:15 HB Køge AB Herfølge Stadion
1
-
2
12. aug 2023
12:15
HB Køge
1
AB
2
446446
12-08 2023
14:15 Næsby Næstved ALPI Arena Næsby
2
-
1
12. aug 2023
14:15
Næsby
2
Næstved
1
446444
12-08 2023
14:30 HIK AC Amager Academy HIK
1
-
0
12. aug 2023
14:30
HIK
1
AC Amager Academy
0
446449
12-08 2023
14:30 Kolding IF Viborg FF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
1
-
0
12. aug 2023
14:30
Kolding IF
1
Viborg FF
0
446447
12-08 2023
15:15 FC Helsingør Hobro IK Helsingør "Ny Stadion" OPV
Straffesparkskonkurrence
4 - 3
3
-
3
12. aug 2023
15:15
FC Helsingør
3
Hobro IK
3
446448
12-08 2023
15:30 SfB-Oure FA Hvidovre IF Oure Idrætsskole
2
-
4
12. aug 2023
15:30
SfB-Oure FA
2
Hvidovre IF
4
446454
19-08 2023
12:00 AB Næsby Akademisk Boldklub
3
-
0
19. aug 2023
12:00
AB
3
Næsby
0
446451
19-08 2023
14:15 Viborg FF IF Lyseng Viborg FF´s anlæg
4
-
0
19. aug 2023
14:15
Viborg FF
4
IF Lyseng
0
446453
19-08 2023
14:30 AC Amager Academy HB Køge Sundby I P. Opvisn.
Straffesparkskonkurrence
3 - 1
1
-
1
19. aug 2023
14:30
AC Amager Academy
1
HB Køge
1
446455
19-08 2023
14:45 Næstved FC Helsingør Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
0
-
3
19. aug 2023
14:45
Næstved
0
FC Helsingør
3
446450
19-08 2023
15:00 Roskilde B.93 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
3
19. aug 2023
15:00
Roskilde
1
B.93
3
446452
19-08 2023
15:15 Nykøbing FC HIK Nykøbing FC
0
-
7
19. aug 2023
15:15
Nykøbing FC
0
HIK
7
446456
ma21-08 2023
18:00 Hobro IK SfB-Oure FA DS Arena (Hobro)
4
-
1
21. aug 2023
18:00
Hobro IK
4
SfB-Oure FA
1
446460
to24-08 2023
19:00 HB Køge Nykøbing FC Herfølge Stadion
2
-
1
24. aug 2023
19:00
HB Køge
2
Nykøbing FC
1
446459
26-08 2023
12:00 B.93 IF Lyseng B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
2 - 5
26. aug 2023
12:00
B.93
1
IF Lyseng
1
446465
26-08 2023
13:45 Viborg FF Hvidovre IF Viborg FF´s anlæg
0
-
1
26. aug 2023
13:45
Viborg FF
0
Hvidovre IF
1
446458
26-08 2023
14:30 HIK Roskilde HIK
2
-
1
26. aug 2023
14:30
HIK
2
Roskilde
1
446462
26-08 2023
15:15 FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV
Straffesparkskonkurrence
7 - 5
3
-
3
26. aug 2023
15:15
FC Helsingør
3
AB
3
446464
27-08 2023
14:30 Kolding IF Hobro IK Metropolis Arena (kunst)
Straffesparkskonkurrence
7 - 5
3
-
3
27. aug 2023
14:30
Kolding IF
3
Hobro IK
3
446463
27-08 2023
15:30 SfB-Oure FA Næstved Oure Idrætsskole
3
-
2
27. aug 2023
15:30
SfB-Oure FA
3
Næstved
2
446471
02-09 2023
12:00 AB SfB-Oure FA Akademisk Boldklub
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
02. sep 2023
12:00
AB
1
SfB-Oure FA
1
446468
02-09 2023
14:15 Viborg FF B.93 Viborg FF´s anlæg
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
02. sep 2023
14:15
Viborg FF
2
B.93
2
446470
02-09 2023
14:30 AC Amager Academy FC Helsingør Sundby I P. Opvisn.
1
-
2
02. sep 2023
14:30
AC Amager Academy
1
FC Helsingør
2
446472
02-09 2023
14:45 Næstved Kolding IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
4
-
1
02. sep 2023
14:45
Næstved
4
Kolding IF
1
446466
02-09 2023
15:00 Roskilde HB Køge Roskilde Idrætspark Kunstgræs
4
-
3
02. sep 2023
15:00
Roskilde
4
HB Køge
3
446469
02-09 2023
15:15 Nykøbing FC Næsby Nykøbing FC
1
-
4
02. sep 2023
15:15
Nykøbing FC
1
Næsby
4
446473
03-09 2023
13:00 Hobro IK Hvidovre IF DS Arena (Hobro)
1
-
0
03. sep 2023
13:00
Hobro IK
1
Hvidovre IF
0
446467
03-09 2023
14:15 IF Lyseng HIK Lyseng Idrætspark
1
-
3
03. sep 2023
14:15
IF Lyseng
1
HIK
3
446480
09-09 2023
12:00 Hvidovre IF Næstved Avedøre Stadion Kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
6 - 4
1
-
1
09. sep 2023
12:00
Hvidovre IF
1
Næstved
1
446475
09-09 2023
12:15 HB Køge IF Lyseng Herfølge Stadion
9
-
0
09. sep 2023
12:15
HB Køge
9
IF Lyseng
0
446474
09-09 2023
14:15 Næsby Roskilde ALPI Arena Næsby
3
-
6
09. sep 2023
14:15
Næsby
3
Roskilde
6
446476
09-09 2023
14:30 HIK B.93 HIK
2
-
3
09. sep 2023
14:30
HIK
2
B.93
3
446479
09-09 2023
14:30 Kolding IF AB Metropolis Arena (kunst)
3
-
1
09. sep 2023
14:30
Kolding IF
3
AB
1
446481
09-09 2023
15:15 Hobro IK Viborg FF DS Arena (Hobro)
1
-
0
09. sep 2023
15:15
Hobro IK
1
Viborg FF
0
446477
09-09 2023
15:15 FC Helsingør Nykøbing FC Helsingør "Ny Stadion" OPV
6
-
0
09. sep 2023
15:15
FC Helsingør
6
Nykøbing FC
0
446478
09-09 2023
15:30 SfB-Oure FA AC Amager Academy Oure Idrætsskole
3
-
0
09. sep 2023
15:30
SfB-Oure FA
3
AC Amager Academy
0
446484
fr15-09 2023
19:15 B.93 HB Køge B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
2
15. sep 2023
19:15
B.93
1
HB Køge
2
446488
16-09 2023
12:00 AB Hvidovre IF Akademisk Boldklub
2
-
5
16. sep 2023
12:00
AB
2
Hvidovre IF
5
446485
16-09 2023
14:15 Viborg FF HIK Viborg FF´s anlæg
4
-
2
16. sep 2023
14:15
Viborg FF
4
HIK
2
446489
16-09 2023
14:45 Næstved Hobro IK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
11 - 12
16. sep 2023
14:45
Næstved
2
Hobro IK
2
446486
16-09 2023
15:15 Nykøbing FC SfB-Oure FA Nykøbing FC
0
-
3
16. sep 2023
15:15
Nykøbing FC
0
SfB-Oure FA
3
446487
16-09 2023
16:00 AC Amager Academy Kolding IF Sundby I P. Opvisn.
0
-
1
16. sep 2023
16:00
AC Amager Academy
0
Kolding IF
1
446483
17-09 2023
14:15 IF Lyseng Næsby Lyseng Idrætspark
1
-
0
17. sep 2023
14:15
IF Lyseng
1
Næsby
0
446513
23-09 2023
12:00 Hvidovre IF AC Amager Academy Hvidovre IF's baner
2
-
1
23. sep 2023
12:00
Hvidovre IF
2
AC Amager Academy
1
446493
23-09 2023
12:15 HB Køge HIK Herfølge Stadion
0
-
4
23. sep 2023
12:15
HB Køge
0
HIK
4
446490
23-09 2023
13:00 SfB-Oure FA Roskilde Oure Idrætsskole
2
-
3
23. sep 2023
13:00
SfB-Oure FA
2
Roskilde
3
446492
23-09 2023
14:15 Næsby B.93 ALPI Arena Næsby
0
-
4
23. sep 2023
14:15
Næsby
0
B.93
4
446522
23-09 2023
14:45 Næstved Viborg FF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
3
23. sep 2023
14:45
Næstved
1
Viborg FF
3
446521
23-09 2023
15:15 Hobro IK AB DS Arena (Hobro)
4
-
2
23. sep 2023
15:15
Hobro IK
4
AB
2
446491
23-09 2023
15:15 FC Helsingør IF Lyseng Helsingør "Ny Stadion" OPV
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
4 - 5
23. sep 2023
15:15
FC Helsingør
3
IF Lyseng
3
446494
24-09 2023
14:30 Kolding IF Nykøbing FC Metropolis Arena (kunst)
5
-
0
24. sep 2023
14:30
Kolding IF
5
Nykøbing FC
0
446525
30-09 2023
12:00 B.93 FC Helsingør B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
3
30. sep 2023
12:00
B.93
0
FC Helsingør
3
446530
30-09 2023
12:00 AB Næstved Akademisk Boldklub
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
2
-
2
30. sep 2023
12:00
AB
2
Næstved
2
446527
30-09 2023
14:15 Viborg FF HB Køge Viborg FF´s anlæg
1
-
6
30. sep 2023
14:15
Viborg FF
1
HB Køge
6
446526
30-09 2023
14:30 HIK Næsby HIK
6
-
1
30. sep 2023
14:30
HIK
6
Næsby
1
446524
30-09 2023
15:15 IF Lyseng SfB-Oure FA Lyseng Idrætspark
2
-
5
30. sep 2023
15:15
IF Lyseng
2
SfB-Oure FA
5
446528
30-09 2023
15:15 Nykøbing FC Hvidovre IF Nykøbing FC
2
-
5
30. sep 2023
15:15
Nykøbing FC
2
Hvidovre IF
5
446529
30-09 2023
16:00 AC Amager Academy Hobro IK Sundby I P. Opvisn.
3
-
0
30. sep 2023
16:00
AC Amager Academy
3
Hobro IK
0
446523
01-10 2023
14:30 Roskilde Kolding IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
0
-
0
01. okt 2023
14:30
Roskilde
0
Kolding IF
0
446531
07-10 2023
12:00 Hvidovre IF Roskilde Avedøre Stadion Kunstgræs
7
-
2
07. okt 2023
12:00
Hvidovre IF
7
Roskilde
2
446565
07-10 2023
12:00 AB Viborg FF Akademisk Boldklub
2
-
0
07. okt 2023
12:00
AB
2
Viborg FF
0
446562
07-10 2023
14:15 Næsby HB Køge ALPI Arena Næsby
1
-
3
07. okt 2023
14:15
Næsby
1
HB Køge
3
446544
07-10 2023
14:30 Kolding IF IF Lyseng Metropolis Arena (kunst)
3
-
1
07. okt 2023
14:30
Kolding IF
3
IF Lyseng
1
446564
07-10 2023
14:45 Næstved AC Amager Academy Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
2
07. okt 2023
14:45
Næstved
1
AC Amager Academy
2
446561
07-10 2023
15:15 FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV
1
-
2
07. okt 2023
15:15
FC Helsingør
1
HIK
2
446560
07-10 2023
15:30 SfB-Oure FA B.93 Oure Idrætsskole
Straffesparkskonkurrence
4 - 2
1
-
1
07. okt 2023
15:30
SfB-Oure FA
1
B.93
1
446563
08-10 2023
13:00 Hobro IK Nykøbing FC DS Arena (Hobro)
3
-
1
08. okt 2023
13:00
Hobro IK
3
Nykøbing FC
1
446568
14-10 2023
12:00 B.93 Kolding IF B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
14. okt 2023
12:00
B.93
0
Kolding IF
1
446570
14-10 2023
12:15 HB Køge FC Helsingør Herfølge Stadion
3
-
2
14. okt 2023
12:15
HB Køge
3
FC Helsingør
2
446571
14-10 2023
14:15 Viborg FF Næsby Viborg FF´s anlæg
6
-
0
14. okt 2023
14:15
Viborg FF
6
Næsby
0
446569
14-10 2023
14:30 HIK SfB-Oure FA HIK
0
-
3
14. okt 2023
14:30
HIK
0
SfB-Oure FA
3
446573
14-10 2023
14:30 AC Amager Academy AB Sundby I P. Opvisn.
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
1
-
1
14. okt 2023
14:30
AC Amager Academy
1
AB
1
446572
14-10 2023
15:15 Nykøbing FC Næstved Nykøbing FC
3
-
3
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
14. okt 2023
15:15
Nykøbing FC
3
Næstved
3
446567
15-10 2023
14:15 IF Lyseng Hvidovre IF Lyseng Idrætspark
Straffesparkskonkurrence
5 - 3
1
-
1
15. okt 2023
14:15
IF Lyseng
1
Hvidovre IF
1
446566
15-10 2023
15:00 Roskilde Hobro IK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
15. okt 2023
15:00
Roskilde
2
Hobro IK
3
446580
21-10 2023
12:00 AB Nykøbing FC Akademisk Boldklub
4
-
0
21. okt 2023
12:00
AB
4
Nykøbing FC
0
446574
21-10 2023
14:45 Næstved Roskilde Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
1
21. okt 2023
14:45
Næstved
2
Roskilde
1
446579
21-10 2023
15:15 FC Helsingør Næsby Helsingør "Ny Stadion" OPV
6
-
0
21. okt 2023
15:15
FC Helsingør
6
Næsby
0
446578
21-10 2023
15:30 SfB-Oure FA HB Køge Oure Idrætsskole
3
-
6
21. okt 2023
15:30
SfB-Oure FA
3
HB Køge
6
446581
21-10 2023
16:00 AC Amager Academy Viborg FF Sundby I P. Opvisn.
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
1 - 4
21. okt 2023
16:00
AC Amager Academy
2
Viborg FF
2
446585
fr27-10 2023
17:45 HIK Hvidovre IF HIK
2
-
2
Straffesparkskonkurrence
5 - 6
27. okt 2023
17:45
HIK
2
Hvidovre IF
2
446584
28-10 2023
12:00 B.93 Hobro IK B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
28. okt 2023
12:00
B.93
0
Hobro IK
1
446586
28-10 2023
12:30 HB Køge Kolding IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
1
28. okt 2023
12:30
HB Køge
3
Kolding IF
1
446587
28-10 2023
14:15 Næsby SfB-Oure FA OB-Ådalen
1
-
2
28. okt 2023
14:15
Næsby
1
SfB-Oure FA
2
446589
28-10 2023
15:15 Nykøbing FC AC Amager Academy Nykøbing FC
2
-
1
28. okt 2023
15:15
Nykøbing FC
2
AC Amager Academy
1
446583
29-10 2023
14:15 IF Lyseng Næstved Lyseng Idrætspark
4
-
1
29. okt 2023
14:15
IF Lyseng
4
Næstved
1
446591
04-11 2023
12:00 AB IF Lyseng Akademisk Boldklub
3
-
0
04. nov 2023
12:00
AB
3
IF Lyseng
0
446594
04-11 2023
12:00 Hvidovre IF HB Køge Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
04. nov 2023
12:00
Hvidovre IF
2
HB Køge
1
446596
04-11 2023
13:00 SfB-Oure FA FC Helsingør Oure Idrætsskole
1
-
4
04. nov 2023
13:00
SfB-Oure FA
1
FC Helsingør
4
446597
04-11 2023
13:00 Nykøbing FC Viborg FF Nykøbing FC
3
-
8
04. nov 2023
13:00
Nykøbing FC
3
Viborg FF
8
446593
04-11 2023
13:00 Hobro IK HIK DS Arena (Hobro)
4
-
0
04. nov 2023
13:00
Hobro IK
4
HIK
0
446590
04-11 2023
14:30 AC Amager Academy Roskilde Sundby I P. Opvisn.
4
-
1
04. nov 2023
14:30
AC Amager Academy
4
Roskilde
1
446595
04-11 2023
14:30 Kolding IF Næsby Metropolis Arena (kunst)
2
-
0
04. nov 2023
14:30
Kolding IF
2
Næsby
0
446592
04-11 2023
14:45 Næstved B.93 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
2
-
3
04. nov 2023
14:45
Næstved
2
B.93
3
446600
fr10-11 2023
19:15 B.93 AB B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
10. nov 2023
19:15
B.93
0
AB
1
446603
11-11 2023
12:00 Hvidovre IF Næsby Avedøre Stadion Kunstgræs
6
-
0
11. nov 2023
12:00
Hvidovre IF
6
Næsby
0
446605
11-11 2023
13:00 SfB-Oure FA Viborg FF Oure Idrætsskole
1
-
3
11. nov 2023
13:00
SfB-Oure FA
1
Viborg FF
3
446601
11-11 2023
14:30 HIK Næstved HIK
Straffesparkskonkurrence
6 - 5
2
-
2
11. nov 2023
14:30
HIK
2
Næstved
2
446598
11-11 2023
15:00 Roskilde Nykøbing FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
11. nov 2023
15:00
Roskilde
2
Nykøbing FC
1
446602
11-11 2023
15:15 Hobro IK HB Køge DS Arena (Hobro)
1
-
1
Straffesparkskonkurrence
7 - 8
11. nov 2023
15:15
Hobro IK
1
HB Køge
1
446604
11-11 2023
15:15 FC Helsingør Kolding IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
5
-
1
11. nov 2023
15:15
FC Helsingør
5
Kolding IF
1
446599
12-11 2023
14:15 IF Lyseng AC Amager Academy Lyseng Kunstgræs
2
-
3
12. nov 2023
14:15
IF Lyseng
2
AC Amager Academy
3
446576
ti14-11 2023
19:00 Hvidovre IF B.93 Avedøre Stadion Kunstgræs
5
-
1
14. nov 2023
19:00
Hvidovre IF
5
B.93
1
446609
18-11 2023
12:00 AB HIK Akademisk Boldklub
1
-
0
18. nov 2023
12:00
AB
1
HIK
0
446612
18-11 2023
12:00 Hvidovre IF FC Helsingør Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
18. nov 2023
12:00
Hvidovre IF
2
FC Helsingør
1
446608
18-11 2023
14:00 AC Amager Academy B.93 Sundby I P. Opvisn.
2
-
0
18. nov 2023
14:00
AC Amager Academy
2
B.93
0
446606
18-11 2023
14:15 Viborg FF Roskilde Viborg FF´s anlæg
8
-
3
18. nov 2023
14:15
Viborg FF
8
Roskilde
3
446613
18-11 2023
14:30 Kolding IF SfB-Oure FA Metropolis Arena (kunst)
1
-
2
18. nov 2023
14:30
Kolding IF
1
SfB-Oure FA
2
446610
18-11 2023
14:45 Næstved HB Køge Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
2
18. nov 2023
14:45
Næstved
1
HB Køge
2
446611
18-11 2023
15:15 Hobro IK Næsby DS Arena (Hobro)
4
-
3
18. nov 2023
15:15
Hobro IK
4
Næsby
3
446607
18-11 2023
15:15 Nykøbing FC IF Lyseng Nykøbing FC
4
-
2
18. nov 2023
15:15
Nykøbing FC
4
IF Lyseng
2
446588
25-11 2023
14:15 Viborg FF FC Helsingør Viborg FF´s anlæg
2
-
0
25. nov 2023
14:15
Viborg FF
2
FC Helsingør
0
446577
25-11 2023
14:30 Kolding IF HIK Metropolis Arena (kunst)
1
-
2
25. nov 2023
14:30
Kolding IF
1
HIK
2
446461
26-11 2023
14:15 Næsby AC Amager Academy OB-Ådalen
0
-
2
26. nov 2023
14:15
Næsby
0
AC Amager Academy
2
446620
fr23-02 2024
19:30 Hvidovre IF SfB-Oure FA Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
3
23. feb
19:30
Hvidovre IF
1
SfB-Oure FA
3
446482
24-02 2024
14:30 Roskilde FC Helsingør Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
4
24. feb
14:30
Roskilde
3
FC Helsingør
4
446854
25-02 2024
12:00 B.93 Næstved B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
25. feb
12:00
B.93
0
Næstved
1
446920
fr01-03 2024
19:15 B.93 AC Amager Academy B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
01. mar
19:15
B.93
2
AC Amager Academy
1
446922
02-03 2024
12:15 HB Køge Næstved Herfølge Stadion
02. mar
12:15
HB Køge
Næstved
446575
02-03 2024
15:15 Hobro IK IF Lyseng DS Arena (Hobro)
02. mar
15:15
Hobro IK
IF Lyseng
446921
02-03 2024
15:15 HIK AB HIK
02. mar
15:15
HIK
AB
446914
03-03 2024
14:15 Roskilde Viborg FF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
03. mar
14:15
Roskilde
Viborg FF
446617
09-03 2024
12:00 AB HB Køge Akademisk Boldklub
09. mar
12:00
AB
HB Køge
446621
09-03 2024
14:15 Viborg FF Kolding IF Viborg FF's Kunstgræsbane
09. mar
14:15
Viborg FF
Kolding IF
446618
09-03 2024
14:45 Næstved Næsby Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
09. mar
14:45
Næstved
Næsby
446619
09-03 2024
15:15 Hobro IK FC Helsingør DS Arena (Hobro)
09. mar
15:15
Hobro IK
FC Helsingør
446615
09-03 2024
15:15 Nykøbing FC B.93 Nykøbing FC
09. mar
15:15
Nykøbing FC
B.93
446616
09-03 2024
16:00 AC Amager Academy HIK Sundby Idrætspark
09. mar
16:00
AC Amager Academy
HIK
446614
10-03 2024
14:30 Roskilde IF Lyseng Roskilde Idrætspark Kunstgræs
10. mar
14:30
Roskilde
IF Lyseng
446622
fr15-03 2024
19:15 B.93 Roskilde B 93 Svanemølleanlæg.
15. mar
19:15
B.93
Roskilde
446625
16-03 2024
12:15 HB Køge AC Amager Academy Herfølge Stadion
16. mar
12:15
HB Køge
AC Amager Academy
446626
16-03 2024
14:15 Næsby AB OB-Ådalen
16. mar
14:15
Næsby
AB
446624
16-03 2024
14:30 HIK Nykøbing FC HIK
16. mar
14:30
HIK
Nykøbing FC
446632
16-03 2024
14:30 Kolding IF Hvidovre IF Autocentralen Park (Kolding Stadion)
16. mar
14:30
Kolding IF
Hvidovre IF
446627
16-03 2024
15:15 FC Helsingør Næstved Helsingør "Ny Stadion" OPV
16. mar
15:15
FC Helsingør
Næstved
446623
17-03 2024
14:15 IF Lyseng Viborg FF Lyseng Kunstgræs
17. mar
14:15
IF Lyseng
Viborg FF
446631
17-03 2024
15:30 SfB-Oure FA Hobro IK Oure Idrætsskole
17. mar
15:30
SfB-Oure FA
Hobro IK
446633
fr22-03 2024
20:00 Roskilde HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
22. mar
20:00
Roskilde
HIK
446637
23-03 2024
12:00 AB FC Helsingør Akademisk Boldklub
23. mar
12:00
AB
FC Helsingør
446640
23-03 2024
12:00 Hvidovre IF Viborg FF Avedøre Stadion Kunstgræs
23. mar
12:00
Hvidovre IF
Viborg FF
446638
23-03 2024
14:45 Næstved SfB-Oure FA Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
23. mar
14:45
Næstved
SfB-Oure FA
446639
23-03 2024
15:15 Hobro IK Kolding IF DS Arena (Hobro)
23. mar
15:15
Hobro IK
Kolding IF
446635
23-03 2024
15:15 Nykøbing FC HB Køge Nykøbing FC
23. mar
15:15
Nykøbing FC
HB Køge
446636
23-03 2024
16:00 AC Amager Academy Næsby Sundby Idrætspark
23. mar
16:00
AC Amager Academy
Næsby
446634
24-03 2024
14:45 IF Lyseng B.93 Lyseng Kunstgræs
24. mar
14:45
IF Lyseng
B.93
446457
on27-03 2024
12:00 Hvidovre IF Kolding IF Avedøre Stadion Kunstgræs
27. mar
12:00
Hvidovre IF
Kolding IF
446910
on27-03 2024
13:00 HB Køge Hobro IK Herfølge Stadion
27. mar
13:00
HB Køge
Hobro IK
446859
to28-03 2024
15:15 FC Helsingør SfB-Oure FA Helsingør "Ny Stadion" OPV
28. mar
15:15
FC Helsingør
SfB-Oure FA
446643
06-04 2024
12:00 B.93 Viborg FF B 93 Svanemølleanlæg.
06. apr
12:00
B.93
Viborg FF
446648
06-04 2024
12:00 Hvidovre IF Hobro IK Avedøre Stadion Kunstgræs
06. apr
12:00
Hvidovre IF
Hobro IK
446641
06-04 2024
12:15 HB Køge Roskilde Herfølge Stadion
06. apr
12:15
HB Køge
Roskilde
446644
06-04 2024
14:15 Næsby Nykøbing FC ALPI Arena Næsby
06. apr
14:15
Næsby
Nykøbing FC
446647
06-04 2024
14:30 Kolding IF Næstved Autocentralen Park (Kolding Stadion)
06. apr
14:30
Kolding IF
Næstved
446642
06-04 2024
14:30 HIK IF Lyseng HIK
06. apr
14:30
HIK
IF Lyseng
446645
06-04 2024
15:15 FC Helsingør AC Amager Academy Helsingør "Ny Stadion" OPV
06. apr
15:15
FC Helsingør
AC Amager Academy
446646
07-04 2024
15:30 SfB-Oure FA AB Oure Idrætsskole
07. apr
15:30
SfB-Oure FA
AB
446582
on10-04 2024
20:00 Roskilde AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs
10. apr
20:00
Roskilde
AB
446696
fr12-04 2024
19:15 B.93 HIK B 93 Svanemølleanlæg.
12. apr
19:15
B.93
HIK
446699
13-04 2024
12:00 AB Kolding IF Akademisk Boldklub
13. apr
12:00
AB
Kolding IF
446706
13-04 2024
14:15 Viborg FF Hobro IK Viborg FF´s anlæg
13. apr
14:15
Viborg FF
Hobro IK
446700
13-04 2024
14:45 Næstved Hvidovre IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
13. apr
14:45
Næstved
Hvidovre IF
446649
13-04 2024
15:00 Roskilde Næsby Roskilde Idrætspark Kunstgræs
13. apr
15:00
Roskilde
Næsby
446697
13-04 2024
15:15 Nykøbing FC FC Helsingør Nykøbing FC
13. apr
15:15
Nykøbing FC
FC Helsingør
446698
13-04 2024
16:00 AC Amager Academy SfB-Oure FA Sundby Idrætspark
13. apr
16:00
AC Amager Academy
SfB-Oure FA
446695
14-04 2024
14:15 IF Lyseng HB Køge Lyseng Idrætspark
14. apr
14:15
IF Lyseng
HB Køge
446713
20-04 2024
12:00 Hvidovre IF AB Avedøre Stadion Kunstgræs
20. apr
12:00
Hvidovre IF
AB
446709
20-04 2024
12:15 HB Køge B.93 Herfølge Stadion
20. apr
12:15
HB Køge
B.93
446708
20-04 2024
14:15 Næsby IF Lyseng ALPI Arena Næsby
20. apr
14:15
Næsby
IF Lyseng
446712
20-04 2024
14:30 Kolding IF AC Amager Academy Autocentralen Park (Kolding Stadion)
20. apr
14:30
Kolding IF
AC Amager Academy
446710
20-04 2024
14:30 HIK Viborg FF HIK
20. apr
14:30
HIK
Viborg FF
446707
20-04 2024
15:15 FC Helsingør Roskilde Helsingør "Ny Stadion" OPV
20. apr
15:15
FC Helsingør
Roskilde
446718
20-04 2024
15:15 Hobro IK Næstved DS Arena (Hobro)
20. apr
15:15
Hobro IK
Næstved
446711
20-04 2024
15:30 SfB-Oure FA Nykøbing FC Oure Idrætsskole
20. apr
15:30
SfB-Oure FA
Nykøbing FC
446721
27-04 2024
12:00 B.93 Næsby B 93 Svanemølleanlæg.
27. apr
12:00
B.93
Næsby
446725
27-04 2024
12:00 AB Hobro IK Akademisk Boldklub
27. apr
12:00
AB
Hobro IK
446726
27-04 2024
14:15 Viborg FF Næstved Viborg FF´s anlæg
27. apr
14:15
Viborg FF
Næstved
446722
27-04 2024
14:30 HIK HB Køge HIK
27. apr
14:30
HIK
HB Køge
446719
27-04 2024
15:00 Roskilde SfB-Oure FA Roskilde Idrætspark Kunstgræs
27. apr
15:00
Roskilde
SfB-Oure FA
446723
27-04 2024
15:15 Nykøbing FC Kolding IF Nykøbing FC
27. apr
15:15
Nykøbing FC
Kolding IF
446724
27-04 2024
16:00 AC Amager Academy Hvidovre IF Sundby Idrætspark
27. apr
16:00
AC Amager Academy
Hvidovre IF
446720
27-04 2024
16:15 IF Lyseng FC Helsingør Lyseng Idrætspark
27. apr
16:15
IF Lyseng
FC Helsingør
446733
04-05 2024
12:00 Hvidovre IF Nykøbing FC Avedøre Stadion Kunstgræs
04. maj
12:00
Hvidovre IF
Nykøbing FC
446732
04-05 2024
12:15 HB Køge Viborg FF Herfølge Stadion
04. maj
12:15
HB Køge
Viborg FF
446731
04-05 2024
14:15 Næsby HIK ALPI Arena Næsby
04. maj
14:15
Næsby
HIK
446727
04-05 2024
14:30 Kolding IF Roskilde Autocentralen Park (Kolding Stadion)
04. maj
14:30
Kolding IF
Roskilde
446735
04-05 2024
14:45 Næstved AB Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
04. maj
14:45
Næstved
AB
446729
04-05 2024
15:15 FC Helsingør B.93 Helsingør "Ny Stadion" OPV
04. maj
15:15
FC Helsingør
B.93
446734
04-05 2024
15:15 Hobro IK AC Amager Academy DS Arena (Hobro)
04. maj
15:15
Hobro IK
AC Amager Academy
446728
04-05 2024
15:30 SfB-Oure FA IF Lyseng Oure Idrætsskole
04. maj
15:30
SfB-Oure FA
IF Lyseng
446785
11-05 2024
12:15 HB Køge Næsby Herfølge Stadion
11. maj
12:15
HB Køge
Næsby
446802
11-05 2024
14:15 Viborg FF AB Viborg FF´s anlæg
11. maj
14:15
Viborg FF
AB
446784
11-05 2024
14:30 HIK FC Helsingør HIK
11. maj
14:30
HIK
FC Helsingør
446736
11-05 2024
15:00 Roskilde Hvidovre IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
11. maj
15:00
Roskilde
Hvidovre IF
446786
11-05 2024
15:15 Nykøbing FC Hobro IK Nykøbing FC
11. maj
15:15
Nykøbing FC
Hobro IK
446787
11-05 2024
16:00 AC Amager Academy Næstved Sundby Idrætspark
11. maj
16:00
AC Amager Academy
Næstved
446783
12-05 2024
12:00 B.93 SfB-Oure FA B 93 Svanemølleanlæg.
12. maj
12:00
B.93
SfB-Oure FA
446780
12-05 2024
14:15 IF Lyseng Kolding IF Lyseng Idrætspark
12. maj
14:15
IF Lyseng
Kolding IF
446811
fr17-05 2024
18:30 Næstved Nykøbing FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
17. maj
18:30
Næstved
Nykøbing FC
446804
18-05 2024
12:00 Hvidovre IF IF Lyseng Avedøre Stadion Kunstgræs
18. maj
12:00
Hvidovre IF
IF Lyseng
446812
18-05 2024
12:00 AB AC Amager Academy Akademisk Boldklub
18. maj
12:00
AB
AC Amager Academy
446810
18-05 2024
14:15 Næsby Viborg FF ALPI Arena Næsby
18. maj
14:15
Næsby
Viborg FF
446805
18-05 2024
14:30 Kolding IF B.93 Autocentralen Park (Kolding Stadion)
18. maj
14:30
Kolding IF
B.93
446807
18-05 2024
15:15 FC Helsingør HB Køge Helsingør "Ny Stadion" OPV
18. maj
15:15
FC Helsingør
HB Køge
446803
18-05 2024
15:15 Hobro IK Roskilde DS Arena (Hobro)
18. maj
15:15
Hobro IK
Roskilde
446806
ma20-05 2024
15:30 SfB-Oure FA HIK Oure Idrætsskole
20. maj
15:30
SfB-Oure FA
HIK
446815
fr24-05 2024
19:15 B.93 Hvidovre IF B 93 Svanemølleanlæg.
24. maj
19:15
B.93
Hvidovre IF
446833
25-05 2024
12:15 HB Køge SfB-Oure FA Herfølge Stadion
25. maj
12:15
HB Køge
SfB-Oure FA
446834
25-05 2024
14:15 Næsby FC Helsingør ALPI Arena Næsby
25. maj
14:15
Næsby
FC Helsingør
446839
25-05 2024
14:15 Viborg FF AC Amager Academy Viborg FF´s anlæg
25. maj
14:15
Viborg FF
AC Amager Academy
446817
25-05 2024
14:30 HIK Kolding IF HIK
25. maj
14:30
HIK
Kolding IF
446813
25-05 2024
15:00 Roskilde Næstved Roskilde Idrætspark Kunstgræs
25. maj
15:00
Roskilde
Næstved
446835
25-05 2024
15:15 Nykøbing FC AB Nykøbing FC
25. maj
15:15
Nykøbing FC
AB
446814
26-05 2024
14:15 IF Lyseng Hobro IK Lyseng Idrætspark
26. maj
14:15
IF Lyseng
Hobro IK
446840
01-06 2024
12:00 AB Roskilde Akademisk Boldklub
01. jun
12:00
AB
Roskilde
446846
01-06 2024
12:00 Hvidovre IF HIK Avedøre Stadion Kunstgræs
01. jun
12:00
Hvidovre IF
HIK
446847
01-06 2024
14:30 Kolding IF HB Køge Autocentralen Park (Kolding Stadion)
01. jun
14:30
Kolding IF
HB Køge
446841
01-06 2024
14:45 Næstved IF Lyseng Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
01. jun
14:45
Næstved
IF Lyseng
446845
01-06 2024
15:15 Hobro IK B.93 DS Arena (Hobro)
01. jun
15:15
Hobro IK
B.93
446848
01-06 2024
15:30 SfB-Oure FA Næsby Oure Idrætsskole
01. jun
15:30
SfB-Oure FA
Næsby
446850
01-06 2024
16:00 AC Amager Academy Nykøbing FC Sundby Idrætspark
01. jun
16:00
AC Amager Academy
Nykøbing FC
446246
on05-06 2024
14:15 IF Lyseng Roskilde Lyseng Idrætspark
05. jun
14:15
IF Lyseng
Roskilde
446849
on05-06 2024
14:15 FC Helsingør Viborg FF Helsingør "Ny Stadion" OPV
05. jun
14:15
FC Helsingør
Viborg FF
446925
on05-06 2024
18:30 SfB-Oure FA Kolding IF Oure Idrætsskole
05. jun
18:30
SfB-Oure FA
Kolding IF
446856
08-06 2024
12:15 HB Køge Hvidovre IF Herfølge Stadion
08. jun
12:15
HB Køge
Hvidovre IF
446860
08-06 2024
14:00 Viborg FF Nykøbing FC Viborg FF´s anlæg
08. jun
14:00
Viborg FF
Nykøbing FC
446857
08-06 2024
14:15 Næsby Kolding IF ALPI Arena Næsby
08. jun
14:15
Næsby
Kolding IF
446855
08-06 2024
14:30 HIK Hobro IK HIK
08. jun
14:30
HIK
Hobro IK
446853
08-06 2024
16:15 IF Lyseng AB Lyseng Idrætspark
08. jun
16:15
IF Lyseng
AB
446852
09-06 2024
14:30 Roskilde AC Amager Academy Roskilde Idrætspark Kunstgræs
09. jun
14:30
Roskilde
AC Amager Academy
446908
15-06 2024
12:00 AB B.93 Akademisk Boldklub
15. jun
12:00
AB
B.93
446911
15-06 2024
14:15 Næsby Hvidovre IF ALPI Arena Næsby
15. jun
14:15
Næsby
Hvidovre IF
446913
15-06 2024
14:15 Viborg FF SfB-Oure FA Viborg FF´s anlæg
15. jun
14:15
Viborg FF
SfB-Oure FA
446912
15-06 2024
14:30 Kolding IF FC Helsingør Autocentralen Park (Kolding Stadion)
15. jun
14:30
Kolding IF
FC Helsingør
446909
15-06 2024
14:45 Næstved HIK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
15. jun
14:45
Næstved
HIK
446861
15-06 2024
15:15 Nykøbing FC Roskilde Nykøbing FC
15. jun
15:15
Nykøbing FC
Roskilde
446907
15-06 2024
16:00 AC Amager Academy IF Lyseng Sundby Idrætspark
15. jun
16:00
AC Amager Academy
IF Lyseng
446915
22-06 2024
15:15 IF Lyseng Nykøbing FC Lyseng Idrætspark
22. jun
15:15
IF Lyseng
Nykøbing FC
446923
22-06 2024
15:15 Næsby Hobro IK ALPI Arena Næsby
22. jun
15:15
Næsby
Hobro IK
446924
22-06 2024
15:15 FC Helsingør Hvidovre IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
22. jun
15:15
FC Helsingør
Hvidovre IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til Dansk Boldspil-Union på mail eller på tlf: 4326 2222

Log ind