Kvinde 7:7 B - Efterår 2023, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
967555
ti15-08 2023
18:30 Skamby BK Holluf Pile-Tornbjerg IF Skamby Stadion
4
-
2
15. aug 2023
18:30
Skamby BK
4
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
973272
on16-08 2023
19:00 Glamsbjerg/Verninge Q Holluf Pile-Tornbjerg IF Verninge Stadion
2
-
4
16. aug 2023
19:00
Glamsbjerg/Verninge Q
2
Holluf Pile-Tornbjerg IF
4
967556
ma21-08 2023
18:30 Nr. Aaby IK FC Odense (2) Nr.Aaby Idrætspark
2
-
3
21. aug 2023
18:30
Nr. Aaby IK
2
FC Odense (2)
3
967572
on23-08 2023
19:00 Glamsbjerg/Verninge Q MG & BK Verninge Stadion
0
-
10
23. aug 2023
19:00
Glamsbjerg/Verninge Q
0
MG & BK
10
967573
on23-08 2023
19:00 Skamby BK Nr. Aaby IK Skamby Stadion
1
-
3
23. aug 2023
19:00
Skamby BK
1
Nr. Aaby IK
3
967571
to24-08 2023
18:30 B 67 Marienlyst/Odense Q B 67-Parken
0
-
6
24. aug 2023
18:30
B 67
0
Marienlyst/Odense Q
6
967577
27-08 2023
13:00 FC Odense (2) Gelsted G & IF Svanereden
4
-
1
27. aug 2023
13:00
FC Odense (2)
4
Gelsted G & IF
1
967576
ma28-08 2023
18:30 NØFF B 67 Drigstrup Sognegård
5
-
4
28. aug 2023
18:30
NØFF
5
B 67
4
967575
on30-08 2023
18:30 Marienlyst/Odense Q Glamsbjerg/Verninge Q Marienlystcentret
12
-
1
30. aug 2023
18:30
Marienlyst/Odense Q
12
Glamsbjerg/Verninge Q
1
967578
to31-08 2023
18:30 Holluf Pile-Tornbjerg IF MG & BK Holluf Pile skole
4
-
1
31. aug 2023
18:30
Holluf Pile-Tornbjerg IF
4
MG & BK
1
967580
ma04-09 2023
18:00 Gelsted G & IF Skamby BK Rishøj Stadion Gelsted
1
-
3
04. sep 2023
18:00
Gelsted G & IF
1
Skamby BK
3
967597
ma04-09 2023
18:30 B 67 FC Odense (2) B 67-Parken
2
-
7
04. sep 2023
18:30
B 67
2
FC Odense (2)
7
967599
on06-09 2023
18:30 MG & BK Marienlyst/Odense Q MG & BK.s anlæg
3
-
4
06. sep 2023
18:30
MG & BK
3
Marienlyst/Odense Q
4
967598
on06-09 2023
19:00 Glamsbjerg/Verninge Q NØFF Verninge Stadion
6
-
5
06. sep 2023
19:00
Glamsbjerg/Verninge Q
6
NØFF
5
967579
09-09 2023
13:30 Nr. Aaby IK Holluf Pile-Tornbjerg IF Nr.Aaby Idrætspark
8
-
0
09. sep 2023
13:30
Nr. Aaby IK
8
Holluf Pile-Tornbjerg IF
0
972394
ma11-09 2023
18:00 Gelsted G & IF Holluf Pile-Tornbjerg IF Rishøj Stadion Gelsted
4
-
1
11. sep 2023
18:00
Gelsted G & IF
4
Holluf Pile-Tornbjerg IF
1
973273
ma11-09 2023
18:30 MG & BK B 67 MG & BK.s anlæg
5
-
1
11. sep 2023
18:30
MG & BK
5
B 67
1
972374
to14-09 2023
18:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF Marienlyst/Odense Q Holluf Pile skole
2
-
6
14. sep 2023
18:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
Marienlyst/Odense Q
6
967937
17-09 2023
13:00 FC Odense (2) Glamsbjerg/Verninge Q Svanereden
UHT
17. sep 2023
13:00
FC Odense (2)
Glamsbjerg/Verninge Q
UHT
967698
ma18-09 2023
18:30 Skamby BK B 67 Skamby Stadion
5
-
3
18. sep 2023
18:30
Skamby BK
5
B 67
3
967699
ma18-09 2023
18:30 Nr. Aaby IK Gelsted G & IF Nr.Aaby Idrætspark
2
-
2
18. sep 2023
18:30
Nr. Aaby IK
2
Gelsted G & IF
2
967700
ma18-09 2023
18:30 NØFF MG & BK Drigstrup Sognegård
4
-
4
18. sep 2023
18:30
NØFF
4
MG & BK
4
972413
on20-09 2023
18:30 Marienlyst/Odense Q NØFF Marienlystcentret
6
-
1
20. sep 2023
18:30
Marienlyst/Odense Q
6
NØFF
1
972420
ma25-09 2023
17:45 Holluf Pile-Tornbjerg IF NØFF Holluf Pile skole
2
-
1
25. sep 2023
17:45
Holluf Pile-Tornbjerg IF
2
NØFF
1
972397
ma25-09 2023
18:30 B 67 Nr. Aaby IK B 67-Parken
3
-
4
25. sep 2023
18:30
B 67
3
Nr. Aaby IK
4
972400
ma25-09 2023
18:30 MG & BK FC Odense (2) MG & BK.s anlæg
3
-
0
25. sep 2023
18:30
MG & BK
3
FC Odense (2)
0
972399
on27-09 2023
19:00 Glamsbjerg/Verninge Q Skamby BK Verninge Stadion
1
-
4
27. sep 2023
19:00
Glamsbjerg/Verninge Q
1
Skamby BK
4
972419
ma02-10 2023
17:30 FC Odense (2) Marienlyst/Odense Q Svanereden
4
-
3
02. okt 2023
17:30
FC Odense (2)
4
Marienlyst/Odense Q
3
972416
ma02-10 2023
18:00 Gelsted G & IF B 67 Rishøj Stadion Gelsted
2
-
0
02. okt 2023
18:00
Gelsted G & IF
2
B 67
0
972415
ma02-10 2023
18:30 Nr. Aaby IK Glamsbjerg/Verninge Q Nr.Aaby Idrætspark
UHT
02. okt 2023
18:30
Nr. Aaby IK
Glamsbjerg/Verninge Q
UHT
972414
ti03-10 2023
18:30 Skamby BK MG & BK Skamby Stadion
1
-
3
03. okt 2023
18:30
Skamby BK
1
MG & BK
3
973270
07-10 2023
14:00 Holluf Pile-Tornbjerg IF FC Odense (2) Holluf Pile skole
1
-
3
07. okt 2023
14:00
Holluf Pile-Tornbjerg IF
1
FC Odense (2)
3
967559
ma09-10 2023
18:00 Gelsted G & IF NØFF Rishøj Stadion Gelsted
1
-
2
09. okt 2023
18:00
Gelsted G & IF
1
NØFF
2
972428
on11-10 2023
18:30 Marienlyst/Odense Q Skamby BK Marienlystcentret
1
-
0
11. okt 2023
18:30
Marienlyst/Odense Q
1
Skamby BK
0
973269
to12-10 2023
18:50 Glamsbjerg/Verninge Q B 67 Verninge Stadion
2
-
1
12. okt 2023
18:50
Glamsbjerg/Verninge Q
2
B 67
1
972427
ma16-10 2023
18:30 MG & BK Nr. Aaby IK MG & BK.s anlæg
2
-
5
16. okt 2023
18:30
MG & BK
2
Nr. Aaby IK
5
972429
ma16-10 2023
18:30 NØFF FC Odense (2) Drigstrup Sognegård
0
-
2
16. okt 2023
18:30
NØFF
0
FC Odense (2)
2
973268
ma23-10 2023
18:00 Gelsted G & IF MG & BK Rishøj Stadion Gelsted
1
-
4
23. okt 2023
18:00
Gelsted G & IF
1
MG & BK
4
972421
ma23-10 2023
18:30 B 67 Holluf Pile-Tornbjerg IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
8
23. okt 2023
18:30
B 67
1
Holluf Pile-Tornbjerg IF
8
972435
ma23-10 2023
18:30 Nr. Aaby IK Marienlyst/Odense Q Nr.Aaby Idrætspark
5
-
6
23. okt 2023
18:30
Nr. Aaby IK
5
Marienlyst/Odense Q
6
973274
on25-10 2023
18:30 Marienlyst/Odense Q Gelsted G & IF Marienlystcentret
UHT
25. okt 2023
18:30
Marienlyst/Odense Q
Gelsted G & IF
UHT
972434
to26-10 2023
18:30 Skamby BK NØFF Skamby Stadion
UHT
26. okt 2023
18:30
Skamby BK
NØFF
UHT
973276
28-10 2023
11:00 FC Odense (2) Skamby BK Svanereden
3
-
1
28. okt 2023
11:00
FC Odense (2)
3
Skamby BK
1
972422
ma30-10 2023
18:30 Glamsbjerg/Verninge Q Gelsted G & IF Verninge Stadion
0
-
4
30. okt 2023
18:30
Glamsbjerg/Verninge Q
0
Gelsted G & IF
4
973275
ma30-10 2023
18:30 NØFF Nr. Aaby IK Drigstrup Sognegård
2
-
2
30. okt 2023
18:30
NØFF
2
Nr. Aaby IK
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind