Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs, P3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
336432
ti09-04 2024
20:30
HIK
HIK
2
-
2
09. apr
20:30
HIK
2
Valby
2
336429
on10-04 2024
18:00 Lersøparken
3
-
1
10. apr
18:00
Copenfalster FF
3
FC Nyhavn
1
336431
13-04 2024
13:00 Fælledparken
2
-
2
13. apr
13:00
Østerbro IF 3
2
HB 3
2
336433
13-04 2024
14:00 Engdraget
HHT
13. apr
14:00
Hellas
Sundby 4
HHT
336430
14-04 2024
12:20
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
14. apr
12:20
CIK
2
Heimdal 2
0
336436
ma15-04 2024
18:00 Fælledparken
2
-
4
15. apr
18:00
Heimdal 2
2
Copenfalster FF
4
336438
ma15-04 2024
19:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
1
15. apr
19:30
Sundby 4
0
Østerbro IF 3
1
336447
ti16-04 2024
19:15 Engdraget
10
-
2
16. apr
19:15
Hellas
10
Østerbro IF 3
2
336435
on17-04 2024
19:15
HIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
0
17. apr
19:15
FC Nyhavn
4
HIK
0
336437
20-04 2024
11:15
CIK
Fælledparken
0
-
1
20. apr
11:15
HB 3
0
CIK
1
336439
ma22-04 2024
19:00 Valby Idrætspark
1
-
3
22. apr
19:00
Valby
1
FC Nyhavn
3
336444
ti23-04 2024
20:30
HIK
HIK
0
-
3
23. apr
20:30
HIK
0
Heimdal 2
3
336440
on24-04 2024
18:00 Lersøparken
3
-
0
24. apr
18:00
Copenfalster FF
3
HB 3
0
336443
28-04 2024
12:20
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
0
28. apr
12:20
CIK
5
Sundby 4
0
336485
ma29-04 2024
18:00 Fælledparken
1
-
5
29. apr
18:00
Heimdal 2
1
Valby
5
336488
ma29-04 2024
19:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
9
29. apr
19:30
Sundby 4
2
Copenfalster FF
9
336484
on01-05 2024
19:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
01. maj
19:15
FC Nyhavn
6
Hellas
1
336487
04-05 2024
12:30
HIK
Fælledparken
1
-
6
04. maj
12:30
HB 3
1
HIK
6
336486
05-05 2024
13:00
CIK
Fælledparken
2
-
4
05. maj
13:00
Østerbro IF 3
2
CIK
4
336489
ma06-05 2024
19:00 Valby Idrætspark
2
-
0
06. maj
19:00
Valby
2
HB 3
0
336492
ti07-05 2024
20:30
HIK
HIK
3
-
0
07. maj
20:30
HIK
3
Sundby 4
0
336490
on08-05 2024
18:00 Lersøparken
2
-
0
08. maj
18:00
Copenfalster FF
2
Østerbro IF 3
0
336491
on08-05 2024
19:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
08. maj
19:15
FC Nyhavn
3
Heimdal 2
1
336493
11-05 2024
12:00
CIK
Engdraget
1
-
2
11. maj
12:00
Hellas
1
CIK
2
336495
ma13-05 2024
18:00 Fælledparken
UHT
13. maj
18:00
Heimdal 2
Hellas
UHT
336496
on15-05 2024
18:00
HIK
Fælledparken
0
-
3
15. maj
18:00
Østerbro IF 3
0
HIK
3
336501
ma20-05 2024
18:00 Fælledparken
1
-
0
20. maj
18:00
Heimdal 2
1
HB 3
0
336502
ti21-05 2024
20:30
HIK
CIK
HIK
1
-
0
21. maj
20:30
HIK
1
CIK
0
336499
on22-05 2024
18:30 Valby Idrætspark
4
-
2
22. maj
18:30
Valby
4
Østerbro IF 3
2
336500
on22-05 2024
19:15 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
22. maj
19:15
FC Nyhavn
4
Sundby 4
1
336503
to23-05 2024
19:15 Engdraget
0
-
4
23. maj
19:15
Hellas
0
Copenfalster FF
4
336498
25-05 2024
11:00 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
25. maj
11:00
Sundby 4
2
Valby
3
336508
ma27-05 2024
20:30 Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
0
27. maj
20:30
Sundby 4
0
Heimdal 2
0
336497
ti28-05 2024
19:30 Fælledparken
0
-
3
28. maj
19:30
HB 3
0
FC Nyhavn
3
336504
on29-05 2024
18:00
HIK
Lersøparken
4
-
3
29. maj
18:00
Copenfalster FF
4
HIK
3
336507
01-06 2024
12:00 Engdraget
01. jun
12:00
Hellas
HB 3
336505
02-06 2024
12:20
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
02. jun
12:20
CIK
Valby
336506
02-06 2024
14:30 Fælledparken
02. jun
14:30
Østerbro IF 3
FC Nyhavn
336434
ma03-06 2024
19:00 Valby Idrætspark
03. jun
19:00
Valby
Hellas
336494
ti04-06 2024
18:00
CIK
Kløvermarkens Idrætsanlæg
04. jun
18:00
CIK
Copenfalster FF
336519
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
08. jun
11:15
Valby
Copenfalster FF
336520
08-06 2024
11:15
CIK
Valby Idrætspark
08. jun
11:15
FC Nyhavn
CIK
336521
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
08. jun
11:15
Heimdal 2
Østerbro IF 3
336522
08-06 2024
11:15
HIK
Valby Idrætspark
08. jun
11:15
HIK
Hellas
336523
08-06 2024
11:15 Valby Idrætspark
08. jun
11:15
HB 3
Sundby 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De 6 bedste oprykningsberettigede hold på tværs af de 3 puljer rykker op.

Bedste oprykningsberettigede hold på tværs af puljer findes efter følgende i prioriteret rækkefølge: 
a) ingen udeblivelser 
b) bedste placering i pulje 
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe) 
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe) 
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe) 
f) lodtrækning.

Nedrykning:
Nr. 9 og 10 i alle 3 puljer rykker ned

Log ind