U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår, Orange

B 1903 4

Spillested

B1903
Sort/Hvid
Sort
Sort

Holdleder

Maria Rona Duer Tel: / Mobil: 60142858

Træner

Simon Bøggild Schmidt Tel: / Mobil: 91375655

Træner

Klaus Rose Johansen Tel: / Mobil: 21403860

Træner

Lise Karoline Drøgemüller Tel: / Mobil: 21449143

Træner

Simon Melbye Tel: / Mobil: 42256010

Træner

Ulrich Flaskager Hansen Tel: / Mobil: 42804040

Træner

Anni Mogensen Tel: / Mobil: 22325524

Træner

Ole Rækby Larsen Tel: / Mobil: 99557957

Træner

Ahmad Chami Tel: / Mobil: 26161675

Træner

Mikkel Thorhauge Tel: / Mobil: 28901788

Træner

Christian Adam Tel: / Mobil: Ukendt

Assistenttræner

Wilhelm Westerholt Andersen Tel: / Mobil: 23988588

Assistenttræner

Tristan Ellegaard Palshof Tel: / Mobil: 51301098

Årgangsansvarlig

Thomas Dueholm Laursen Tel: / Mobil: 28576330

Årgangsansvarlig

Kenn Jensen Tel: / Mobil: 42472405

Brønshøj BK 3

Spillested

Tingbjerg Idrætspark
Gul/Sort
Hvid
Gul

Træner

Tobias Halbro Tel: / Mobil: 2176 1726

Træner

Hysen Saiti Tel: / Mobil:

Træner

Rasmus Højland Tel: / Mobil: 28293440

Assistenttræner

Zahra Jama Tel: / Mobil: 60705855

Assistenttræner

Anne-Sofie Rytter Tel: / Mobil: 30858063

Assistenttræner

Asta Matras Rasmussen Tel: / Mobil: 22240207

Assistenttræner

Lina el Haddad Tel: / Mobil: 3117 1446

Assistenttræner

Rania Lajaab Tel: / Mobil: 4230 6932

GVI 5

Spillested

GVI. Nymosen
Blå/Hvid
Blå
Blå

Træner

André Bresser Tel: / Mobil: 21334008

Træner

Daniel Brinkmann Tel: / Mobil: 24442511

Træner

Anders Edslev Tel: / Mobil: 53745507

Træner

René Christiansen Tel: / Mobil: 20852938

Assistenttræner

Søren Blem-Brynov Tel: / Mobil: 26819212

Assistenttræner

Søren Marcussen Tel: / Mobil: 51360722

Assistenttræner

Sofie Segerström Ravn Tel: / Mobil: 81775763

Assistenttræner

Lasse Stenhøj Qvist Tel: / Mobil: 60943445

Cheftræner

Martin Ankerberg Burkal Tel: / Mobil: 27898284

Årgangsansvarlig

Irvin Hasanagic Tel: / Mobil: 53858720

HIK 4

Spillested

HIK
Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Kasper Madsen Tel: / Mobil: 22614305

Træner

Linus Hummer Tel: / Mobil: 20643108

Assistenttræner

Nikolaj Aagaard Tel: / Mobil: +45 60535780

Assistenttræner

Sixten Brønd Ejstrup Tel: 50583079 / Mobil: 50583079

Assistenttræner

Albert Hein Tel: / Mobil: 91562611

Assistenttræner

Sigurd Hein Andreasen Tel: / Mobil: 60571810

Cheftræner

Valdemar Orkild Tel: / Mobil: 22509699

Årgangsansvarlig

Laurits Lønstrup Tel: / Mobil: 23700049

Årgangsansvarlig

Mathias Kornø Tel: / Mobil:

Årgangsansvarlig

Aske Victor Tel: / Mobil: 50510161

KFUM 2

Spillested

Emdrupparken
Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Søren Vesterbæk Tel: / Mobil: 26731401

Holdleder

Sine Hylenius Tel: / Mobil: 20193494

Nørrebro United 6

Spillested

Nørrebroparken
Grøn/Hvid
Sort
Sort

Holdleder

Villads Andersen Tel: / Mobil: 42599336

Træner

Michael Schmidt Tel: / Mobil: 22324435

Træner

Andre Philip Ankerstad Tel: / Mobil: 20875462

Træner

Bo Bjarnaa Tel: / Mobil: 29294575

Assistenttræner

Jacob Lykkebo Jørgensen Tel: / Mobil: 22661088

Skjold 4

Spillested

Fælledparken
Rød/Hvid
Sort
Sort

Holdleder

Andreas Lundgaard Tel: 41161040 / Mobil: 41161040

Skjold 5

Spillested

Fælledparken
Rød/Hvid
Sort
Sort

Holdleder

Andreas Lundgaard Tel: 41161040 / Mobil: 41161040

Østerbro IF 4

Spillested

Ryparken Idrætsanlæg
Rød/Hvid
Sort
Rød

Træner

Michael Sune Stein Tel: 20913307 / Mobil: 20913307

Træner

Mette Bastkjær Jønsson Tel: 99556393 / Mobil: 99556393

Træner

Jacob Mølgaard Astrup Tel: 31177477 / Mobil: 31177477

Træner

Morten Pontoppidan Tel: / Mobil: 28681040

Årgangsansvarlig

Freddy Lillelund Tel: / Mobil: 2076 9084
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind