U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår, Orange

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
794166
05-05 2024
10:00
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
10:00
Skjold 5
Oversidder
794167
05-05 2024
10:00
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
10:00
Oversidder
Østerbro IF 4
794156
05-05 2024
10:00 Emdrupparken Bane 1 KFUMs Boldklub
05. maj
10:00
KFUM 2
Brønshøj BK 3
794158
05-05 2024
10:00 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:00
Skjold 4
GVI 5
794159
05-05 2024
10:25 Emdrupparken Bane 1 KFUMs Boldklub
05. maj
10:25
KFUM 2
B 1903 4
794160
05-05 2024
10:25 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:25
GVI 5
HIK 4
794168
05-05 2024
10:25 Ryparken Idrætsanlæg Kunst 4 A Østerbro Idræts Forening
05. maj
10:25
Skjold 5
Nørrebro United 6
794169
05-05 2024
10:25
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
10:25
Østerbro IF 4
Oversidder
794170
05-05 2024
10:50
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
10:50
Nørrebro United 6
Oversidder
794171
05-05 2024
10:50
Oversidder
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
10:50
Oversidder
Oversidder
794161
05-05 2024
10:50 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:50
B 1903 4
Skjold 4
794162
05-05 2024
10:50 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
10:50
HIK 4
Brønshøj BK 3
794163
05-05 2024
11:15 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
11:15
Skjold 4
KFUM 2
794164
05-05 2024
11:15 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
11:15
Brønshøj BK 3
GVI 5
794172
05-05 2024
11:15
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
11:15
Oversidder
Skjold 5
794173
05-05 2024
11:15
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
11:15
Oversidder
Østerbro IF 4
794174
05-05 2024
11:40
Oversidder
Ryparken Idrætsanlæg Østerbro Idræts Forening
05. maj
11:40
Nørrebro United 6
Oversidder
794165
05-05 2024
11:40 Emdrupparken KFUMs Boldklub
05. maj
11:40
B 1903 4
HIK 4
794186
25-05 2024
12:30
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:30
B 1903 4
Oversidder
794187
25-05 2024
12:30
Oversidder
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:30
Oversidder
Oversidder
794192
25-05 2024
12:55 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:55
B 1903 4
Brønshøj BK 3
794193
25-05 2024
12:55
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
12:55
Oversidder
Skjold 4
794194
25-05 2024
13:20
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:20
Brønshøj BK 3
Oversidder
794196
25-05 2024
13:20
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:20
Skjold 4
Oversidder
794197
25-05 2024
13:45
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:45
Oversidder
B 1903 4
794198
25-05 2024
13:45
Oversidder
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
13:45
Oversidder
Oversidder
794199
25-05 2024
14:10 Fælledparken Boldklubben Skjold
25. maj
14:10
Brønshøj BK 3
Skjold 4
794175
26-05 2024
10:00 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:00
KFUM 2
GVI 5
794176
26-05 2024
10:00
Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
10:00
Nørrebro United 6
Østerbro IF 4
794177
26-05 2024
10:25 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:25
KFUM 2
HIK 4
794178
26-05 2024
10:25
Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
10:25
Østerbro IF 4
Skjold 5
794179
26-05 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:50
HIK 4
Nørrebro United 6
794180
26-05 2024
10:50 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
10:50
Skjold 5
GVI 5
794181
26-05 2024
11:15 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
11:15
Nørrebro United 6
KFUM 2
794182
26-05 2024
11:15
Østerbro IF 4
!
NB: Østerbro IF 4 er taberdømt
Nørrebroparken 1
Nørrebro United
26. maj
11:15
GVI 5
Østerbro IF 4
794183
26-05 2024
11:40 Nørrebroparken Nørrebro United
26. maj
11:40
HIK 4
Skjold 5
794201
01-06 2024
12:00 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
12:00
Skjold 4
Nørrebro United 6
794202
01-06 2024
12:00
Oversidder
HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
12:00
Oversidder
KFUM 2
794203
01-06 2024
12:25 HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
12:25
Skjold 4
HIK 4
794205
01-06 2024
12:25
Oversidder
HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
12:25
KFUM 2
Oversidder
795050
01-06 2024
12:50
Oversidder
HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
12:50
HIK 4
Oversidder
795052
01-06 2024
12:50
Oversidder
HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
12:50
Oversidder
Nørrebro United 6
795059
01-06 2024
13:15
Oversidder
HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
13:15
Oversidder
Skjold 4
795134
01-06 2024
13:15 HIK HIK Græs 5M Hellerup Idræts Klub
01. jun
13:15
Nørrebro United 6
KFUM 2
795292
01-06 2024
13:40
Oversidder
HIK HIK Græs Hellerup Idræts Klub
01. jun
13:40
HIK 4
Oversidder
795298
02-06 2024
12:30
Oversidder
B1903 Boldklubben 1903
02. jun
12:30
B 1903 4
Oversidder
795299
02-06 2024
12:30 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
12:30
Skjold 5
Brønshøj BK 3
795300
02-06 2024
12:55 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
12:55
B 1903 4
GVI 5
795301
02-06 2024
12:55 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
12:55
Brønshøj BK 3
Østerbro IF 4
795919
02-06 2024
13:20 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
13:20
GVI 5
Skjold 5
795920
02-06 2024
13:20
Oversidder
B1903 Boldklubben 1903
02. jun
13:20
Østerbro IF 4
Oversidder
795921
02-06 2024
13:45 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
13:45
Skjold 5
B 1903 4
795930
02-06 2024
13:45
Oversidder
B1903 Boldklubben 1903
02. jun
13:45
Oversidder
Brønshøj BK 3
795931
02-06 2024
14:10 B1903 Boldklubben 1903
02. jun
14:10
GVI 5
Østerbro IF 4
795933
08-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:00
KFUM 2
Østerbro IF 4
795934
08-06 2024
10:00 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:00
Skjold 5
Skjold 4
795936
08-06 2024
10:25
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:25
KFUM 2
Oversidder
795940
08-06 2024
10:25 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:25
Skjold 4
HIK 4
795947
08-06 2024
10:50
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:50
Oversidder
Skjold 5
795948
08-06 2024
10:50 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
10:50
HIK 4
Østerbro IF 4
795949
08-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
11:15
Skjold 5
KFUM 2
796038
08-06 2024
11:15 Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
11:15
Østerbro IF 4
Skjold 4
796040
08-06 2024
11:40
Oversidder
Fælledparken Boldklubben Skjold
08. jun
11:40
Oversidder
HIK 4
796041
09-06 2024
10:00
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
10:00
Oversidder
Brønshøj BK 3
796050
09-06 2024
10:00 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
10:00
Nørrebro United 6
B 1903 4
796141
09-06 2024
10:25
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
10:25
Oversidder
GVI 5
796256
09-06 2024
10:25
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
10:25
B 1903 4
Oversidder
796257
09-06 2024
10:50 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
10:50
GVI 5
Nørrebro United 6
796258
09-06 2024
10:50
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
10:50
Oversidder
Brønshøj BK 3
796259
09-06 2024
11:15
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
11:15
Nørrebro United 6
Oversidder
796260
09-06 2024
11:15 GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
11:15
Brønshøj BK 3
B 1903 4
796261
09-06 2024
11:40
Oversidder
GVI. Nymosen Gentofte-Vangede Idrætsforening
09. jun
11:40
GVI 5
Oversidder
796262
15-06 2024
12:30 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
12:30
KFUM 2
Brønshøj BK 3
796263
15-06 2024
12:30
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
12:30
Oversidder
Nørrebro United 6
796271
15-06 2024
12:30
B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
15. jun
12:30
B 1903 4
Østerbro IF 4
796272
15-06 2024
12:30
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
12:30
GVI 5
Oversidder
796273
15-06 2024
12:55
B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
15. jun
12:55
B 1903 4
Skjold 4
796274
15-06 2024
12:55
Oversidder
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
12:55
Oversidder
Oversidder
796264
15-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
12:55
KFUM 2
HIK 4
796265
15-06 2024
12:55 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
12:55
Nørrebro United 6
Skjold 5
796266
15-06 2024
13:20
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
13:20
HIK 4
Oversidder
796267
15-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
13:20
Skjold 5
Brønshøj BK 3
796275
15-06 2024
13:20 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
13:20
Skjold 4
GVI 5
796276
15-06 2024
13:20
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
13:20
Oversidder
Østerbro IF 4
796277
15-06 2024
13:45
B 1903 4
!
NB: B 1903 4 er taberdømt
Kastrup IA ved Røllikevej 1
Kastrup Boldklub
15. jun
13:45
GVI 5
B 1903 4
796278
15-06 2024
13:45
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
13:45
Østerbro IF 4
Oversidder
796268
15-06 2024
13:45
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
13:45
Oversidder
KFUM 2
796269
15-06 2024
13:45 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
13:45
Brønshøj BK 3
Nørrebro United 6
796270
15-06 2024
14:10 Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
14:10
HIK 4
Skjold 5
796279
15-06 2024
14:10
Oversidder
Kastrup IA ved Røllikevej Kastrup Boldklub
15. jun
14:10
Skjold 4
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind