Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
1
Aabyhøj IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. apr
17:45
Mørke IF
1
IF Trojka/Team Nørreå
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr
19:00
SIF Assentoft
0
Lystrup IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
18. apr
19:00
Aabyhøj IF
1
Hornslet IF
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr
17:45
Mørke IF
1
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr
18:00
Lystrup IF
2
Hornslet IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
IF Trojka/Team Nørreå
5
SIF Assentoft
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Lystrup IF
3
Aabyhøj IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:30
Hornslet IF
3
IF Trojka/Team Nørreå
2
|
|||||||||||||||||||
07. maj
17:45
Mørke IF
1
Hornslet IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Aabyhøj IF
3
SIF Assentoft
1
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:45
Aabyhøj IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
14. maj
17:45
Mørke IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
SIF Assentoft
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Lystrup IF
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:30
Hornslet IF
Aabyhøj IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Hornslet IF
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:15
Aabyhøj IF
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Hornslet IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
SIF Assentoft
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Lystrup IF
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
SIF Assentoft
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:30
Aabyhøj IF
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
Lystrup IF
|
|||||||||||||||||||
04. jun
17:45
Mørke IF
SIF Assentoft
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
IF Trojka/Team Nørreå
Hornslet IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
11:00
Hornslet IF
Mørke IF
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:00
Lystrup IF
IF Trojka/Team Nørreå
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
SIF Assentoft
Aabyhøj IF
|
Følgende hold kvalificerer sig til Regionsfinalen 2024:
P. 62: Nr. 1
P. 63: Nr. 1-2
P. 64: Nr. 1
Se info om Regionfinalen HER.