MENU

U12 drenge 8M B (født 2009) - Efterår 2020 , Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
146338
to
20-08 2020
Kl. 17:30
Herrested-Ørbæk BK Rudkøbing BK Herrested Stadion
7 - 2
146339
23-08 2020
ERI Oversidder Rantzausminde Hallen (ude)
146337
23-08 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF Sanderum BK Fjordager IF.s anlæg
3 - 1
146341
23-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder B 67
146342 ma
24-08 2020
Kl. 17:30
Ringe BK Vindinge BK Ringe Stadion
8 - 3
146340 ti
25-08 2020
Kl. 17:00
B 1909 Aarslev BK B.1909s anlæg
7 - 3
146346
29-08 2020
Kl. 14:00
B 67 B 1909 B 67-Parken
13 - 1
146348
30-08 2020
Oversidder Fjordager IF
146347
30-08 2020
Kl. 09:30
Sanderum BK Ringe BK Vestfalen Stadion
0 - 2
146343 ma
31-08 2020
Kl. 18:15
Vindinge BK Oversidder Vindinge Sportsplads
146345
on
02-09 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK Herrested-Ørbæk BK Netplan Arena
0 - 3
146361
05-09 2020
Kl. 11:00
B 1909 Vindinge BK B.1909s anlæg
3 - 5
146363
06-09 2020
Ringe BK Oversidder Ringe Stadion
146362
06-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Sanderum BK
146360
06-09 2020
Kl. 12:00
Rudkøbing BK Aarslev BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
UHT

Udehold taberdømt

146349
ma
07-09 2020
Kl. 17:30
Herrested-Ørbæk BK B 67 Herrested Stadion
3 - 4
146366
12-09 2020
Kl. 10:30
Aarslev BK ERI Netplan Arena
1 - 5
146369
13-09 2020
Oversidder Oversidder
146364
ma
14-09 2020
Kl. 17:30
Vindinge BK Herrested-Ørbæk BK Vindinge Sportsplads
4 - 6
146365 ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Fjordager IF Ringe BK Fjordager IF.s anlæg
3 - 4
146368
ma
14-09 2020
Kl. 18:00
Sanderum BK B 1909 Vestfalen Stadion
9 - 2
146367
on
16-09 2020
Kl. 17:30
B 67 Rudkøbing BK B 67-Parken
8 - 0
146370
to
17-09 2020
Kl. 17:15
Herrested-Ørbæk BK Sanderum BK Herrested Stadion
6 - 4
146376
20-09 2020
B 1909 Oversidder B.1909s anlæg
146377
20-09 2020
Kl. 12:00
Aarslev BK B 67 Netplan Arena
3 - 6
146378
20-09 2020
Kl. 12:00
Oversidder Fjordager IF
146372
20-09 2020
Kl. 12:30
Rudkøbing BK Vindinge BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2 - 7
146371 ti
22-09 2020
Kl. 17:30
ERI Ringe BK Rantzausminde Hallen (ude)
1 - 3
146382 to
24-09 2020
Kl. 17:30
Ringe BK Oversidder Ringe Stadion
146488
26-09 2020
Kl. 11:30
Sanderum BK Rudkøbing BK Vestfalen Stadion
UDS
146380
26-09 2020
Kl. 13:00
Fjordager IF B 1909 Fjordager IF.s anlæg
5 - 5
146489
27-09 2020
Oversidder Herrested-Ørbæk BK
146381
27-09 2020
Kl. 10:30
B 67 ERI B 67-Parken
5 - 2
146379 ma
28-09 2020
Kl. 17:30
Vindinge BK Aarslev BK Vindinge Sportsplads
4 - 7
146490 to
01-10 2020
Kl. 17:15
Herrested-Ørbæk BK Fjordager IF Herrested Stadion
146494
03-10 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Sanderum BK Netplan Arena
146495
03-10 2020
Kl. 14:00
B 67 Vindinge BK B 67-Parken
146492
04-10 2020
Rudkøbing BK Oversidder Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
146491
04-10 2020
Kl. 11:00
ERI Oversidder Rantzausminde Hallen (ude)
146344
04-10 2020
Kl. 12:30
Rudkøbing BK ERI Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
146493 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
B 1909 Ringe BK B.1909s anlæg
146508 on
07-10 2020
Kl. 17:30
Ringe BK Herrested-Ørbæk BK Ringe Stadion
146506 on
07-10 2020
Kl. 17:45
Fjordager IF Rudkøbing BK Fjordager IF.s anlæg
146510
11-10 2020
Oversidder Aarslev BK
146507
11-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder B 1909
146496 on
14-10 2020
Kl. 17:30
Vindinge BK ERI Vindinge Sportsplads
146525
18-10 2020
B 67 Oversidder B 67-Parken
146524
18-10 2020
Kl. 10:00
Aarslev BK Fjordager IF Netplan Arena
146511
18-10 2020
Kl. 11:00
Vindinge BK Sanderum BK Vindinge Sportsplads
146522
18-10 2020
Kl. 11:00
ERI B 1909 Rantzausminde Hallen (ude)
146523
18-10 2020
Kl. 12:00
Rudkøbing BK Ringe BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
146509 on
21-10 2020
Kl. 18:00
Sanderum BK B 67 Vestfalen Stadion
146521 to
22-10 2020
Kl. 17:15
Herrested-Ørbæk BK Oversidder Herrested Stadion
146530
24-10 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Aarslev BK Ringe Stadion
146531
25-10 2020
Oversidder Vindinge BK
146526
25-10 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF B 67 Fjordager IF.s anlæg
146527
25-10 2020
Kl. 11:00
ERI Sanderum BK Rantzausminde Hallen (ude)
146529
25-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Rudkøbing BK
146528 ma
26-10 2020
Kl. 17:30
B 1909 Herrested-Ørbæk BK B.1909s anlæg
146533 to
29-10 2020
Kl. 17:15
Herrested-Ørbæk BK ERI Herrested Stadion
146536
31-10 2020
Kl. 14:00
B 67 Ringe BK B 67-Parken
146537
01-11 2020
Sanderum BK Oversidder Vestfalen Stadion
146532
01-11 2020
Kl. 11:00
Vindinge BK Fjordager IF Vindinge Sportsplads
146535
01-11 2020
Kl. 11:30
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
146534
01-11 2020
Kl. 12:30
Rudkøbing BK B 1909 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
146350
07-11 2020
Kl. 12:00
ERI Fjordager IF Rantzausminde Hallen (ude)
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

010920: Nyborg trukket

030920: Fc Faaborg trukket

070920: ERI overflyttet fra U12 C

Log ind