MENU

Træningskamp U14 Drenge Liga 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
636214 fr
15-01 2021
Kl. 12:00
HB Køge U14 Liga 1 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
636215 fr
22-01 2021
Kl. 10:00
U14 Liga 1 Vanløse 2 Herfølge Stadion Kunst HB Køge (professional)
172960
21-03 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Hellerup Idræts Klub Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
160633
21-03 2021
Kl. 14:30
Lyngby Boldklub 1921 Hellerup Idræts Klub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
175685
27-03 2021
Kl. 10:45
Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 Brøndby Stadion Kunst Brøndbyernes IF
416681
27-03 2021
Kl. 12:00
HB Køge Ølstykke FC Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
160622
27-03 2021
Kl. 14:15
Hørsholm-Usserød IK Skovshoved Idrætsforening Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
225133
27-03 2021
Kl. 16:00
KFUM BK, Roskilde LSF Lillevang Idrætscenter KFUM BK, Roskilde
170230
28-03 2021
Kl. 14:30
FC Helsingør Hillerød Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
225153 to
01-04 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC Hellerup Idræts Klub Gryden kunstgræs Ølstykke FC
560088 to
01-04 2021
Kl. 12:30
Lyngby Boldklub 1921 FC Hvidovre Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
170231 to
01-04 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør B. 1973, Herlev Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
271985
03-04 2021
Kl. 17:30
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
416496
04-04 2021
Kl. 13:30
HB Køge Ølstykke FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Herfølge Boldklub
660169 ma
05-04 2021
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Brøndbyernes IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
305234 on
07-04 2021
Kl. 18:30
Slagelse B&I Ringsted IF Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
178053
10-04 2021
Kl. 12:30
Hørsholm-Usserød IK Boldklubben Frem Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
172978
11-04 2021
Kl. 11:00
B. 1973, Herlev Ledøje-Smørum Fodbold Elverroad Kunstgræs B. 1973, Herlev
225155
11-04 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC Holbæk B&I Ølstykke Stadion Kunstgræs
Ølstykke FC
170232
11-04 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør AB Tårnby Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
239853 to
17-06 2021
Kl. 18:00
FC Helsingør Vanløse Idræts Forening Helsingør Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

FC Helsingør
751479
19-06 2021
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Boldklubben af 1893 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
239854 to
24-06 2021
Kl. 17:30
FC Helsingør B. 1973, Herlev Helsingør Idrætspark FC Helsingør
238957 to
22-07 2021
Kl. 17:00
FC Helsingør Hellerup Idræts Klub Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
368522
24-07 2021
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben af 1893 Lyngby Stadion
ANN

Kampen annulleret

Lyngby Boldklub 1921
674047
25-07 2021
Kl. 12:00
HB Køge Helsingør FC Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
675203 on
28-07 2021
Kl. 18:30
HB Køge Nykøbing FC Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
901323 fr
30-07 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Brønshøj Boldklub Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
306119
31-07 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub FC Helsingør Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
564234
31-07 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I AC Amager Academy Holbæk Sportsby Holbæk B&I
987479
31-07 2021
Kl. 12:15
Farum BK AGF Vejen Idrætscenter Farum BK
673850
31-07 2021
Kl. 13:00
HB Køge Lyngby Boldklub 1921 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
906017
01-08 2021
Kl. 12:00
FC Helsingør Hvidovre Idrætsforening Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
189805 on
04-08 2021
Kl. 14:30
Farum BK B 93 1 Farum Park Farum BK
129096 on
04-08 2021
Kl. 18:00
AB Ledøje-Smørum Fodbold Akademisk Boldklub
ANN

Kampen annulleret

AB
938248 on
04-08 2021
Kl. 19:15
Roskilde Boldklub Hellerup Idræts Klub Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
565834
07-08 2021
Kl. 10:00
Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park Farum BK
565941
07-08 2021
Kl. 11:00
BSF Virum-Sorgenfri BK Farum Park Farum BK
346594
07-08 2021
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Boldklubben Frem Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
900436
07-08 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Hellerup Idræts Klub Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
565942
07-08 2021
Kl. 12:20
Virum-Sorgenfri BK Allerød Fodbold Klub Farum Park Farum BK
111071
07-08 2021
Kl. 13:00
Ringsted IF BK Friheden Ringsted Stadion Ringsted IF
565943
07-08 2021
Kl. 13:20
BSF Farum BK Farum Park Farum BK
411949
07-08 2021
Kl. 15:00
FC Helsingør Boldklubben Hekla Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
565944
08-08 2021
Kl. 10:00
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Farum Park Farum BK
565945
08-08 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub BSF Farum Park Farum BK
413147
08-08 2021
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 FC Helsingør Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
675204
08-08 2021
Kl. 12:00
HB Køge AB Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
565946
08-08 2021
Kl. 12:10
U14 Bronzekamp Stævne Farum Farum Park Farum BK
346645
08-08 2021
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
565948
08-08 2021
Kl. 13:20
U14 Finale Stævne Farum Farum Park Farum BK
579596 ti
10-08 2021
Kl. 18:30
Farum BK FA 2000 Farum Park Farum BK
150854 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
Holbæk B&I Slagelse B&I Holbæk Sportsby Holbæk B&I
884161 on
11-08 2021
Kl. 17:30
Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde Greve Idræts Center Greve Fodbold
821715 fr
03-09 2021
Kl. 17:30
Farum BK FC Midtjylland Farum Park Farum BK
821716
04-09 2021
Kl. 10:00
Malmö FF FC Midtjylland Farum Park Farum BK
821717
04-09 2021
Kl. 15:00
Farum BK Malmö FF Right to Dream Park Farum BK
902732 ti
14-09 2021
Kl. 17:30
Brøndbyernes IF Hellerup Idræts Klub Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
301585 on
29-09 2021
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF Hellerup Idræts Klub Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
566458
16-10 2021
Kl. 11:00
Måløv BK Slagelse B&I Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
496429
16-10 2021
Kl. 13:30
Hørsholm-Usserød IK Brønshøj Boldklub Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
913781 to
21-10 2021
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 Haderslev FK Skærbæk Kunstgræsbane Lyngby Boldklub 1921
913782 fr
22-10 2021
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub 1921 Ribe BK Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
770764
30-10 2021
Kl. 11:00
Ringsted IF Boldklubben 1903 Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
403507
30-10 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Herfølge Boldklub Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
476246
30-10 2021
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub Måløv BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
330897
31-10 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør IF Skjold Birkerød Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
808645
06-11 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I Sundby - Boldklub Holbæk Sportsby - Kunstgræs Holbæk B&I
717977
06-11 2021
Kl. 12:00
Slagelse B&I Ledøje-Smørum Fodbold Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
776428
06-11 2021
Kl. 14:15
BK Friheden AB Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
967469
13-11 2021
Kl. 12:00
Slagelse B&I BK Friheden Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
966949
14-11 2021
Kl. 12:30
Farum BK Helsingborgs IF Farum Park Farum BK
918067
20-11 2021
Kl. 11:00
Ringsted IF KFUM BK, Roskilde Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
545418
20-11 2021
Kl. 12:00
Slagelse B&I B93 Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
775963
20-11 2021
Kl. 13:15
Lyngby Boldklub 1921 Køge BK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
692634
21-11 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Amager Fodbold Forening Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
912017
21-11 2021
Kl. 12:15
Farum BK Malmö FF Farum Park Farum BK
397433
21-11 2021
Kl. 12:45
Måløv BK Ballerup-Skovlunde Fodbold Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
593709
21-11 2021
Kl. 13:30
Næstved I.F. Helsingør FC Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
776431
21-11 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Himmelev-Veddelev BK Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
420852
27-11 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Himmelev-Veddelev BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
496420
27-11 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Nørrebro United Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
776110
27-11 2021
Kl. 13:15
Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
776450
27-11 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Holbæk B&I Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
843368
27-11 2021
Kl. 15:00
FC Helsingør Gentofte-Vangede Idrætsforening Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
330896
28-11 2021
Kl. 14:30
FC Helsingør Måløv BK Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
461024
28-11 2021
Kl. 14:30
FC Helsingør Måløv BK Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
593710
28-11 2021
Kl. 15:00
Næstved I.F. Hvidovre IF Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
339096
04-12 2021
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF Malmø 2*25 min bane 12 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
645967
04-12 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub BSF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
339097
04-12 2021
Kl. 10:45
Lyngby 2*25 min Brommapojkarna bane 12 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
323734
04-12 2021
Kl. 12:00
Lyngby 2*25 min kamp Malmø bane 12 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
323735
04-12 2021
Kl. 12:00
brøndby 2*25 min kamp Brommapojkarna bane 10 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
499861
04-12 2021
Kl. 12:45
Ringsted IF LSF Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
323736
04-12 2021
Kl. 13:15
Malmø 2*25 min kamp Brommapojkarna bane 12 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
323737
04-12 2021
Kl. 14:30
Brøndby 2*25 min kamp Lyngby bane 12 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
593714
05-12 2021
Kl. 12:30
Næstved I.F. B93 Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
176750
05-12 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 IF Skjold Birkerød Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
488239
11-12 2021
Kl. 09:00
HB Køge HIK Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
489026
11-12 2021
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Måløv BK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
846881
11-12 2021
Kl. 11:00
AB HIK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
330904
11-12 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I A27 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Holbæk B&I
495643
11-12 2021
Kl. 11:00
Frederiksværk Fodbold Klub Taastrup FC Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
672095
11-12 2021
Kl. 12:00
Slagelse B&I KB Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
862681
11-12 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Ishøj IF Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
982088
11-12 2021
Kl. 12:00
B93 Roskilde Boldklub Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
493579
11-12 2021
Kl. 13:00
HB Køge AB Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
493662
11-12 2021
Kl. 14:00
B93 Måløv BK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
493694
11-12 2021
Kl. 17:00
HB Køge Placeringskamp HB Køge Placeringskamp Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
493696
11-12 2021
Kl. 17:00
HB Køge Placeringskamp HB Køge Placeringskamp Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
493699
11-12 2021
Kl. 18:00
HB Køge Placeringskamp HB Køge Placeringskamp Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
321499
08-01 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold B93 Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
380833
15-01 2022
Kl. 11:15
Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
FC Helsingør Brøndby Stadion
Brøndbyernes IF
329675
15-01 2022
Kl. 12:00
HB Køge BK Frem Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
398726
15-01 2022
Kl. 12:45
Måløv BK Holbæk B&I Måløv Idrætspark, Kunstgræs Måløv BK
290634
15-01 2022
Kl. 14:00
Roskilde Boldklub AB Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
399497
16-01 2022
Kl. 13:10
BSF LSF Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
UDS

Kampen udsat

Ballerup-Skovlunde Fodbold
322553
22-01 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub LSF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
376317
22-01 2022
Kl. 10:00
HB Køge Vanløse
!
NB: Vanløse er taberdømt
Herfølge Stadion Kunst
Herfølge Boldklub
553608
22-01 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Nørrebro United Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
786429
22-01 2022
Kl. 14:30
FC Helsingør Boldklubben Frem Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
414499
23-01 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
959058
23-01 2022
Kl. 12:00
Solrød FC BSF Solrød Idrætscenter Solrød FC
804005
23-01 2022
Kl. 14:00
FC Helsingør FA 2000 Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
741757 ti
25-01 2022
Kl. 17:30
BK Friheden Hellerup Idræts Klub Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
367932
29-01 2022
Kl. 10:15
Måløv BK Sundby Boldklub Måløv Idrætspark Måløv BK
322966
29-01 2022
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub HIK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
322972
29-01 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Lyngby Boldklub 1921 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Holbæk B&I
510644
29-01 2022
Kl. 16:30
HB Køge Helsingborg IF Herfølge Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Herfølge Boldklub
743194
30-01 2022
Kl. 10:00
HB Køge KFUM BK, Roskilde Herfølge Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Herfølge Boldklub
322973
30-01 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Herfølge BK Holbæk Sportsby - Kunstgræs Holbæk B&I
460961
30-01 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør AB Tårnby Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
692636
05-02 2022
Kl. 10:00
U13 Liga 1 HB Køge Herfølge Stadion
ANN

Kampen annulleret

HB Køge (professional)
308022
05-02 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF OB Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
322878
05-02 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold FC Helsingør Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
336991
05-02 2022
Kl. 13:00
Måløv BK Hvidovre IF Måløv Idrætspark Måløv BK
428643
06-02 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Helsingør FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
786506
06-02 2022
Kl. 14:00
FC Helsingør Helsingborgs IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
FC Helsingør
322974
06-02 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I B93 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Holbæk B&I
414514
12-02 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
368709
12-02 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
792769
12-02 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
380834
12-02 2022
Kl. 11:15
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
802657
12-02 2022
Kl. 13:00
Måløv BK Slagelse B&I Måløv Idrætspark Måløv BK
511839
12-02 2022
Kl. 15:30
HB Køge Næsby BK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
713589
13-02 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Ledøje-Smørum Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
473712 ma
14-02 2022
Kl. 16:00
FC Helsingør Esbjerg fB Skærbæk Kunstgræsbane FC Helsingør
688665
19-02 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub
!
NB: Frederiksværk Fodbold Klub er taberdømt
Greve Idræts Center Kunstgræs
Greve Fodbold
334007
20-02 2022
Kl. 10:00
Holbæk B&I Ringsted IF Holbæk Sportsby - Kunstgræs Holbæk B&I
323379
26-02 2022
Kl. 11:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Slagelse B&I
359502
26-02 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF BK Friheden Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
380836
26-02 2022
Kl. 11:15
Brøndbyernes IF B93 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
428641
26-02 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Lyngby Boldklub 1921 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
998163
26-02 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Vanløse Idræts Forening Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
786508
26-02 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør Boldklubben Union Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
380838
27-02 2022
Kl. 11:15
Brøndbyernes IF AGF, Aarhus Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
428640
27-02 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Hvidovre Idrætsforening Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
998220
27-02 2022
Kl. 13:00
Måløv BK Ballerup-Skovlunde Fodbold Måløv Idrætspark Måløv BK
555245
05-03 2022
Kl. 10:30
Næstved I.F. Nykøbing IF Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
322879
05-03 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold A27 Greve Idræts Center Kunstgræs Greve Fodbold
736185
05-03 2022
Kl. 12:30
Roskilde Boldklub Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
334038
05-03 2022
Kl. 15:30
Farum BK Hamburger SV Right to Dream Park Farum BK
495860
06-03 2022
Kl. 10:00
FC Helsingør AB Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
359730
06-03 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Boldklubben Union Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
799827
12-03 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Taastrup FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Roskilde Boldklub
359736
12-03 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Hellerup Idræts Klub Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
590223
13-03 2022
Kl. 16:15
BSF IL Heming (Norsk hold) Top Danmark Hallen, kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
511867
19-03 2022
Kl. 10:00
HB Køge Måløv BK Herfølge Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Herfølge Boldklub
799689
19-03 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Boldklubben Union Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
804004
19-03 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
568270
19-03 2022
Kl. 13:30
Farum BK OB Right to Dream Park Farum BK
581959
19-03 2022
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub 1921 Silkeborg IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
359740
20-03 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Kjøbenhavns Boldklub Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
582034
20-03 2022
Kl. 12:00
Næstved I.F. Fremad Amager Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
582066
20-03 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Lyngby Boldklub 1921 Solrød Idrætscenter Solrød FC
470179
20-03 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør BK Friheden Helsingør "Ny Stadion" OPV
FC Helsingør
580167
20-03 2022
Kl. 13:00
BSF B93 Top Danmark Hallen, kunstgræs Ballerup-Skovlunde Fodbold
131755
02-04 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Frederiksværk Fodbold Klub Roskilde Idrætspark Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Roskilde Boldklub
909982 on
13-04 2022
Kl. 14:00
Farum BK OB Right to Dream Park Farum BK
438889 on
11-05 2022
Kl. 16:45
HB Køge Hvidovre IF Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
210273 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Lyngby Boldklub 1921 Hellerup Idræts Klub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
260072 to
26-05 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
335142
18-06 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Ishøj IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
825562
23-07 2022
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Slagelse B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Roskilde Boldklub
378270
30-07 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK HIK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
340338
30-07 2022
Kl. 11:00
AB AB Akademisk Boldklub AB
315617
31-07 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 LSF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
823219
06-08 2022
Kl. 09:30
Roskilde Boldklub AB Roskilde Idrætspark Roskilde Boldklub
265565
06-08 2022
Kl. 14:15
FC Helsingør Herfølge BK Helsingør "Ny Stadion" OPV
ANN

Kampen annulleret

FC Helsingør
841369
07-08 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Næstved I.F. Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
921558 ti
09-08 2022
Kl. 16:50
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
340000 fr
12-08 2022
Kl. 18:00
FC Helsingør Helsingborgs IF Helsingør Idrætspark Kunst FC Helsingør
823078
13-08 2022
Kl. 14:15
Lyngby Boldklub 1921 Slagelse B&I Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
903505
14-08 2022
Kl. 14:00
FC Helsingør FC Rudersdal Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
829859
20-08 2022
Kl. 10:00
AB KFUM BK, Roskilde
!
NB: KFUM BK, Roskilde er taberdømt
Akademisk Boldklub
AB
180956 ti
13-09 2022
Kl. 16:45
Lyngby Boldklub 1921 KB Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
529911 to
15-09 2022
Kl. 18:30
Herlufsholm GF Næstved I.F. Herlufsholm Stadion Herlufsholm GF
823942 ti
20-09 2022
Kl. 18:30
AB Køge BK Akademisk Boldklub AB
359352 on
12-10 2022
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Brødeskov IF Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
388503
15-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Vanløse Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
874743 on
19-10 2022
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 Varde IF Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
388410
23-10 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Holbæk B&I Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
141240 on
26-10 2022
Kl. 18:30
Farum BK KB Right to Dream Park Farum BK
567558 fr
11-11 2022
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Amager Elote Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
848380
12-11 2022
Kl. 11:30
Brøndby Strand IK Greve Fodbold Langbjergskolen Brøndby Strand IK
567307
12-11 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub FA 2000 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
572316 fr
18-11 2022
Kl. 17:45
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
567306
19-11 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
748647
19-11 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Helsingborg IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
572119
20-11 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 HIK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
228200
20-11 2022
Kl. 14:00
Farum BK AB Farum Park Farum BK
572615
26-11 2022
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub FC Nordsjælland Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
563924
26-11 2022
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK B 1903 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
902548
26-11 2022
Kl. 14:00
HB Køge Fremad Amager Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
572577
26-11 2022
Kl. 14:15
Lyngby Boldklub 1921 B93 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
530303
27-11 2022
Kl. 13:30
Næstved I.F. FC Helsingør Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
165922 ti
29-11 2022
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
845329
03-12 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Helsingør FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
531449
04-12 2022
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK GVI Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
955395
04-12 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Hvidovre Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
304934 to
08-12 2022
Kl. 16:30
Brøndbyernes IF FC København Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
567445
10-12 2022
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK FA 2000 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
563915
10-12 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 AB Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
530102
10-12 2022
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK KB Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
567446
18-12 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Greve Fodbold Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
571539
07-01 2023
Kl. 11:45
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
545773 fr
13-01 2023
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK HIK Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
314876
14-01 2023
Kl. 15:30
HB Køge HB Køge Testkamp Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
221134 ti
17-01 2023
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 Holbæk B&I Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
563886 on
18-01 2023
Kl. 18:00
FC Helsingør KB Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
888071
21-01 2023
Kl. 11:00
HB Køge Helsingborg Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
571512
22-01 2023
Kl. 09:30
Lyngby Boldklub 1921 Malmø, Sverige Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
572085
22-01 2023
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK B 1903 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
572022
22-01 2023
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
547114
22-01 2023
Kl. 14:00
Farum BK Haderslev FK Farum Park Farum BK
221135 ti
24-01 2023
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 FC Helsingør Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
572551
28-01 2023
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Hillerød Fodbold Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
571550
28-01 2023
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Hansa Rostock, Tyskland Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
719024
04-02 2023
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Hellerup Idræts Klub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
611536
04-02 2023
Kl. 14:00
Farum BK Slagelse B&I Farum Park Farum BK
572544
05-02 2023
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Vanløse Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
530311
05-02 2023
Kl. 15:00
Næstved I.F. AB Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
221136 ti
07-02 2023
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 Hvidovre Idrætsforening Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
982577 on
08-02 2023
Kl. 19:00
Farum BK Boldklubben af 1893 Farum Park Farum BK
571553
11-02 2023
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Kalmar, Norge Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
736049
11-02 2023
Kl. 14:00
FC Helsingør FA 2000 Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
545776
12-02 2023
Kl. 15:15
Næstved I.F. FC Nakskov Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
221137 ti
21-02 2023
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 Kjøbenhavns Boldklub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
571971
25-02 2023
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Babelsberg, Tyskland Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
314877
25-02 2023
Kl. 13:00
HB Køge Helsingør FC Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
545778
26-02 2023
Kl. 13:30
Næstved I.F. Boldklubben af 1893 Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
568504
26-02 2023
Kl. 14:30
AB Ølstykke FC Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
221138 ti
28-02 2023
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben af 1893 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
572552
04-03 2023
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK AB Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
314879
04-03 2023
Kl. 11:30
HB Køge Nykøbing FC Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
545779
05-03 2023
Kl. 13:30
Næstved I.F. Farum BK Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
314880
11-03 2023
Kl. 14:15
HB Køge Hørsholm-Usserød IK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
679955
12-03 2023
Kl. 13:00
Farum BK FA 2000 Farum Park Farum BK
572078
12-03 2023
Kl. 15:00
Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
611537 fr
17-03 2023
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
854848
18-03 2023
Kl. 11:00
Farum BK Helsingborg IF Farum Park Farum BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind