|
228999
|
lø27-03 2021
|
13:30
|
|
|
Brøndby Stadion Kunst
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
271983
|
lø27-03 2021
|
13:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
|
170228
|
sø28-03 2021
|
12:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
|
172999
|
to01-04 2021
|
12:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
ANN
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
911185
|
lø03-04 2021
|
12:00
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
228323
|
sø04-04 2021
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion Kunstgræs
|
|
Stenløse BK
|
|
|
|
172959
|
ma05-04 2021
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
415629
|
lø10-04 2021
|
09:30
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
173303
|
lø10-04 2021
|
10:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
701190
|
lø10-04 2021
|
11:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
|
505493
|
lø10-04 2021
|
14:15
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
BK Friheden
|
|
|
879621
|
lø10-04 2021
|
15:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
583904
|
sø11-04 2021
|
09:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
Espergærde IF
|
|
|
660176
|
sø11-04 2021
|
14:30
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
442649
|
to15-04 2021
|
18:15
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
257480
|
on21-04 2021
|
17:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
981909
|
sø25-04 2021
|
10:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
253875
|
lø01-05 2021
|
10:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
185946
|
on05-05 2021
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
302284
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
Karise IK
|
|
|
320060
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
512231
|
to13-05 2021
|
15:30
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
187797
|
fr14-05 2021
|
12:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
108456
|
lø15-05 2021
|
11:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
701995
|
sø16-05 2021
|
10:00
|
|
|
Melby Stadion
|
|
Melby-Liseleje IF
|
|
|
382588
|
lø05-06 2021
|
10:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
143114
|
on09-06 2021
|
18:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
Store Heddinge BK
|
|
|
242302
|
lø12-06 2021
|
11:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
Melby-Liseleje IF
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
185944
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
812942
|
sø13-06 2021
|
11:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
264080
|
sø13-06 2021
|
12:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
812943
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
905958
|
on16-06 2021
|
18:00
|
|
|
Holberg Hallen
|
|
Dianalund IF
|
|
|
507781
|
sø20-06 2021
|
11:30
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
185945
|
sø20-06 2021
|
13:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
707317
|
sø27-06 2021
|
11:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Frederiksværk Fodbold Klub
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
723837
|
ti29-06 2021
|
17:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
Herstedøster IC
|
|
|
350180
|
to26-08 2021
|
18:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
FC Helsingør
|
|
|
757752
|
ti31-08 2021
|
19:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
521596
|
to16-09 2021
|
18:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
FC Helsingør
|
|
|
238133
|
ti21-09 2021
|
18:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
307744
|
sø26-09 2021
|
11:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
786805
|
sø26-09 2021
|
11:00
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
305047
|
ti05-10 2021
|
17:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
861232
|
lø09-10 2021
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
757753
|
ti12-10 2021
|
18:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
644609
|
sø17-10 2021
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
913779
|
to21-10 2021
|
17:30
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
913783
|
lø23-10 2021
|
10:30
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
757758
|
lø23-10 2021
|
12:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
988767
|
sø24-10 2021
|
11:00
|
|
|
Skærbæk Fritidscenter
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
201433
|
lø30-10 2021
|
10:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
495037
|
lø30-10 2021
|
10:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
895019
|
sø31-10 2021
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
757755
|
lø06-11 2021
|
12:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
307745
|
lø13-11 2021
|
11:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
420848
|
lø13-11 2021
|
11:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
757754
|
lø13-11 2021
|
12:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
967472
|
lø13-11 2021
|
12:45
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
ANN
|
Slagelse B&I
|
Boldklubben Fremad Amager
ANN
|
|
965193
|
lø13-11 2021
|
14:30
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
912071
|
sø14-11 2021
|
11:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
456722
|
sø14-11 2021
|
13:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
643720
|
sø14-11 2021
|
13:30
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
|
AB
|
|
|
600747
|
lø20-11 2021
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
ANN
|
HB Køge (professional)
|
|
|
775964
|
lø20-11 2021
|
11:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
965194
|
lø20-11 2021
|
15:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
912016
|
sø21-11 2021
|
10:30
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
375775
|
sø21-11 2021
|
11:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
762400
|
sø21-11 2021
|
11:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
692632
|
lø27-11 2021
|
11:15
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
757759
|
lø27-11 2021
|
12:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
965195
|
lø27-11 2021
|
12:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
795922
|
sø28-11 2021
|
11:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
601433
|
sø28-11 2021
|
12:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
Herlufsholm GF
|
|
|
499914
|
lø04-12 2021
|
09:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
499929
|
lø04-12 2021
|
10:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
748113
|
lø04-12 2021
|
10:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
499931
|
lø04-12 2021
|
12:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
265416
|
lø04-12 2021
|
12:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
574943
|
lø04-12 2021
|
12:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
499932
|
lø04-12 2021
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
499933
|
lø04-12 2021
|
14:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
499934
|
lø04-12 2021
|
15:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
786305
|
sø05-12 2021
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
912069
|
sø05-12 2021
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
965196
|
sø05-12 2021
|
14:30
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
665372
|
on08-12 2021
|
18:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark Kunst
|
|
FC Helsingør
|
Gentofte-Vangede Idrætsforening
|
|
683167
|
lø11-12 2021
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
265419
|
sø12-12 2021
|
12:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
757756
|
sø12-12 2021
|
12:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
808631
|
sø12-12 2021
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
329438
|
sø19-12 2021
|
12:30
|
|
|
Værløse Stadion Kunstgræs
|
|
Værløse BK
|
|
|
234287
|
sø19-12 2021
|
15:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
776418
|
lø08-01 2022
|
12:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
408842
|
sø09-01 2022
|
11:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
265418
|
sø09-01 2022
|
12:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
229168
|
fr14-01 2022
|
18:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
351146
|
lø15-01 2022
|
10:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
357760
|
lø15-01 2022
|
12:45
|
|
|
Birkerød Stadion
|
UDS
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
323209
|
lø15-01 2022
|
13:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
793330
|
lø15-01 2022
|
15:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
776419
|
sø16-01 2022
|
11:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
290641
|
sø16-01 2022
|
14:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
321498
|
sø16-01 2022
|
15:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
764743
|
lø22-01 2022
|
10:00
|
|
|
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
|
|
Herlufsholm GF
|
|
|
523338
|
lø22-01 2022
|
10:30
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
322496
|
lø22-01 2022
|
11:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
968415
|
lø22-01 2022
|
11:00
|
|
|
Værløse Stadion Kunstgræs
|
|
Værløse BK
|
|
|
290599
|
lø22-01 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
776421
|
lø22-01 2022
|
11:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
786428
|
lø22-01 2022
|
12:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
829321
|
lø22-01 2022
|
13:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
305489
|
lø22-01 2022
|
14:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Frederiksværk Fodbold Klub
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
413244
|
sø23-01 2022
|
11:00
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
321219
|
sø23-01 2022
|
11:15
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF
|
|
|
519646
|
sø23-01 2022
|
11:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
644503
|
sø23-01 2022
|
11:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
450250
|
sø23-01 2022
|
14:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
323335
|
fr28-01 2022
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
510635
|
lø29-01 2022
|
09:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
776423
|
lø29-01 2022
|
11:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
322964
|
lø29-01 2022
|
12:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
364839
|
lø29-01 2022
|
15:15
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
627971
|
sø30-01 2022
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
627972
|
sø30-01 2022
|
13:20
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
627973
|
sø30-01 2022
|
14:40
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
322501
|
fr04-02 2022
|
19:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
510646
|
lø05-02 2022
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
919795
|
lø05-02 2022
|
10:30
|
|
|
Himmelev Kunstgræsbane
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
427424
|
lø05-02 2022
|
11:00
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
959077
|
lø05-02 2022
|
12:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
782413
|
lø05-02 2022
|
12:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
368113
|
sø06-02 2022
|
12:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
786505
|
sø06-02 2022
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
810595
|
sø06-02 2022
|
14:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion, Kunstgræs
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
523342
|
sø06-02 2022
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
776425
|
lø12-02 2022
|
11:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
510769
|
lø12-02 2022
|
12:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
322498
|
lø12-02 2022
|
12:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
473704
|
lø12-02 2022
|
13:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
FC Helsingør
|
|
|
574940
|
sø13-02 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
734756
|
sø13-02 2022
|
11:00
|
|
|
Emerson Arena Kunst
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
414509
|
sø13-02 2022
|
12:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
473711
|
sø13-02 2022
|
14:00
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
FC Helsingør
|
|
|
473714
|
ti15-02 2022
|
18:30
|
|
|
Skærbæk Kunstgræsbane
|
|
FC Helsingør
|
|
|
322499
|
sø20-02 2022
|
11:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
351169
|
sø20-02 2022
|
11:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
511841
|
lø26-02 2022
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
574869
|
lø26-02 2022
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
Frederiksværk Fodbold Klub
|
|
692642
|
lø26-02 2022
|
11:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
ANN
|
HB Køge (professional)
|
|
|
776429
|
lø26-02 2022
|
11:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
399947
|
lø26-02 2022
|
14:00
|
|
|
Slagelse Stadion
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
380837
|
sø27-02 2022
|
10:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
324561
|
sø27-02 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
996899
|
sø27-02 2022
|
12:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
726588
|
fr04-03 2022
|
18:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
511851
|
lø05-03 2022
|
10:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
386911
|
lø05-03 2022
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
ANN
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
692643
|
lø05-03 2022
|
11:30
|
|
|
Herfølge Stadion
|
ANN
|
HB Køge (professional)
|
|
|
555208
|
lø05-03 2022
|
12:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
736183
|
lø05-03 2022
|
14:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
734782
|
sø06-03 2022
|
09:00
|
|
|
Rishøj Stadion Kunst
|
|
Køge Nord FC
|
|
|
740827
|
sø06-03 2022
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
Boldklubben Fremad Amager
|
|
256149
|
sø06-03 2022
|
12:00
|
|
|
Right to Dream Park
|
|
Farum BK
|
|
|
437722
|
lø12-03 2022
|
10:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
511854
|
lø12-03 2022
|
11:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
692644
|
lø12-03 2022
|
11:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion
|
ANN
|
HB Køge (professional)
|
|
|
763530
|
sø13-03 2022
|
11:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
792169
|
sø13-03 2022
|
11:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
363770
|
sø13-03 2022
|
14:00
|
|
|
Munkesø Stadion Kunst
|
|
Rørby-Værslev IF
|
|
|
566591
|
sø13-03 2022
|
14:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
419341
|
sø13-03 2022
|
15:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
975709
|
fr18-03 2022
|
19:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
368647
|
lø19-03 2022
|
10:30
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
792754
|
lø19-03 2022
|
13:15
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
557249
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
581962
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
763537
|
sø20-03 2022
|
10:00
|
|
|
Frederiksberg Skole
|
ANN
|
Lynge-Broby IF
|
|
|
153612
|
sø20-03 2022
|
12:30
|
|
|
Munkesø Stadion Kunst
|
|
Rørby-Værslev IF
|
|
|
322500
|
sø20-03 2022
|
14:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
557275
|
sø27-03 2022
|
10:00
|
|
|
Espelunden Kunstgræs
|
|
BK Avarta
|
|
|
813372
|
sø27-03 2022
|
10:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
582080
|
sø27-03 2022
|
10:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
153611
|
sø27-03 2022
|
12:30
|
|
|
Munkesø Stadion Kunst
|
|
Rørby-Værslev IF
|
|
|
258026
|
sø27-03 2022
|
16:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
516017
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
888408
|
lø02-04 2022
|
10:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
126720
|
lø02-04 2022
|
14:30
|
|
|
NyBolig Park
|
ANN
|
Taastrup FC
|
|
|
816227
|
sø03-04 2022
|
11:00
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF
|
|
|
888405
|
ti05-04 2022
|
17:30
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
517292
|
lø09-04 2022
|
10:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
863218
|
on13-04 2022
|
16:00
|
|
|
Right to Dream Park
|
|
Farum BK
|
|
|
467652
|
on13-04 2022
|
18:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
ANN
|
Næstved I.F.
|
|
|
991629
|
on27-04 2022
|
18:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
431367
|
fr29-04 2022
|
18:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark Kunst
|
|
FC Helsingør
|
|
|
410002
|
sø01-05 2022
|
11:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
425726
|
sø08-05 2022
|
11:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
624104
|
sø08-05 2022
|
12:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
427033
|
ti10-05 2022
|
19:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
927900
|
to12-05 2022
|
18:00
|
|
|
Ramsøhallen
|
|
VG Fodbold
|
|
|
579485
|
fr13-05 2022
|
11:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
933427
|
fr13-05 2022
|
17:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
570121
|
sø22-05 2022
|
11:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
520269
|
sø29-05 2022
|
15:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
426690
|
ma30-05 2022
|
17:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
520273
|
ti31-05 2022
|
17:30
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
241897
|
to02-06 2022
|
18:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
268221
|
lø04-06 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
438803
|
lø04-06 2022
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
113581
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
273763
|
sø05-06 2022
|
13:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
579478
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
310998
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
321953
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
875348
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
267456
|
ma13-06 2022
|
18:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
322435
|
ti14-06 2022
|
18:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
Vordingborg IF
|
|
|
313102
|
ti14-06 2022
|
18:30
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
Værløse BK
|
|
|
241898
|
on15-06 2022
|
18:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
332625
|
fr17-06 2022
|
18:30
|
|
|
Rudegård Stadion
|
ANN
|
FC Holte
|
|
|
330785
|
lø18-06 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
210271
|
ti21-06 2022
|
18:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
310990
|
on22-06 2022
|
18:45
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
310999
|
lø25-06 2022
|
10:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
338258
|
sø26-06 2022
|
11:00
|
|
|
Østervangsbanerne
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
354669
|
ti09-08 2022
|
18:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
651498
|
lø13-08 2022
|
12:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
354670
|
sø14-08 2022
|
12:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
378400
|
on31-08 2022
|
18:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
316023
|
lø10-09 2022
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
227961
|
ti13-09 2022
|
16:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
229545
|
sø18-09 2022
|
10:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
755757
|
sø18-09 2022
|
14:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
830872
|
lø24-09 2022
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
406277
|
on28-09 2022
|
18:00
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
879522
|
lø01-10 2022
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
748645
|
ti04-10 2022
|
16:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
810356
|
lø15-10 2022
|
11:30
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
353503
|
on19-10 2022
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
353502
|
lø22-10 2022
|
10:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
810358
|
sø23-10 2022
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
ANN
|
Holbæk B&I
|
|
|
124134
|
sø30-10 2022
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
834652
|
lø05-11 2022
|
12:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
567442
|
lø05-11 2022
|
13:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
563979
|
sø06-11 2022
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
834635
|
sø06-11 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
571529
|
sø06-11 2022
|
13:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
886318
|
fr11-11 2022
|
18:45
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
273211
|
lø12-11 2022
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
ANN
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
852783
|
lø12-11 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
810258
|
lø12-11 2022
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
586543
|
sø13-11 2022
|
10:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
563889
|
sø13-11 2022
|
11:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
563890
|
sø13-11 2022
|
13:15
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
353242
|
sø13-11 2022
|
15:15
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
834636
|
lø19-11 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
304944
|
lø19-11 2022
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
572578
|
sø20-11 2022
|
11:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
273212
|
sø20-11 2022
|
12:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
844529
|
sø20-11 2022
|
12:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
211945
|
to24-11 2022
|
16:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
329071
|
lø26-11 2022
|
10:00
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
Brødeskov IF
|
|
|
888064
|
lø26-11 2022
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
Ballerup-Skovlunde Fodbold
|
|
736046
|
lø26-11 2022
|
10:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
273213
|
lø26-11 2022
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
845336
|
lø26-11 2022
|
12:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
852799
|
lø26-11 2022
|
13:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
530228
|
lø26-11 2022
|
13:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
586605
|
sø27-11 2022
|
10:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
953385
|
sø27-11 2022
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
572096
|
sø27-11 2022
|
10:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
953109
|
sø27-11 2022
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
|
AB
|
|
|
869842
|
sø27-11 2022
|
11:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
212004
|
sø27-11 2022
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
211661
|
sø27-11 2022
|
13:15
|
|
|
Hundige Boldfælled Kunst
|
|
Hundige BK
|
|
|
729264
|
sø27-11 2022
|
14:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
834637
|
sø27-11 2022
|
16:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
845331
|
lø03-12 2022
|
10:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
991163
|
lø03-12 2022
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
ANN
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
273214
|
lø03-12 2022
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
215849
|
lø03-12 2022
|
11:30
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
124135
|
lø03-12 2022
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
571974
|
lø03-12 2022
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
692963
|
lø03-12 2022
|
13:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
212956
|
lø03-12 2022
|
15:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
641716
|
sø04-12 2022
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
317064
|
lø10-12 2022
|
10:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
440178
|
lø10-12 2022
|
11:00
|
|
|
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
|
ANN
|
Holbæk B&I
|
|
|
888067
|
lø10-12 2022
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
273215
|
lø10-12 2022
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
925896
|
lø10-12 2022
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
571731
|
lø10-12 2022
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd BK
|
|
|
845327
|
lø10-12 2022
|
13:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
164632
|
lø10-12 2022
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
641713
|
sø11-12 2022
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
834638
|
sø11-12 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
124421
|
lø17-12 2022
|
10:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd BK
|
|
|
834639
|
lø17-12 2022
|
12:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
689389
|
to29-12 2022
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
105444
|
fr30-12 2022
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
570514
|
lø07-01 2023
|
10:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
492216
|
lø07-01 2023
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
Bagsværd BK
|
|
|
865382
|
lø07-01 2023
|
13:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
608821
|
sø08-01 2023
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
|
AB
|
|
|
532293
|
sø08-01 2023
|
13:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs
|
|
Espergærde IF
|
|
|
314861
|
lø14-01 2023
|
10:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
888068
|
lø14-01 2023
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
273216
|
lø14-01 2023
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
675538
|
lø14-01 2023
|
12:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
214634
|
sø15-01 2023
|
10:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
688523
|
sø15-01 2023
|
10:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
Brødeskov IF
|
|
|
496100
|
sø15-01 2023
|
11:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
552871
|
sø15-01 2023
|
11:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
Hundige BK
|
|
|
845397
|
sø15-01 2023
|
12:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
490416
|
sø15-01 2023
|
14:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
490186
|
fr20-01 2023
|
17:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
260542
|
fr20-01 2023
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
484054
|
lø21-01 2023
|
09:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
576280
|
lø21-01 2023
|
09:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
888070
|
lø21-01 2023
|
09:45
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
105458
|
lø21-01 2023
|
11:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
273217
|
lø21-01 2023
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
571511
|
sø22-01 2023
|
09:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
837994
|
sø22-01 2023
|
10:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
484000
|
sø22-01 2023
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
810256
|
sø22-01 2023
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
Ringsted IF
|
|
|
547115
|
sø22-01 2023
|
12:30
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
314862
|
sø22-01 2023
|
12:30
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
838193
|
sø22-01 2023
|
16:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
559901
|
fr27-01 2023
|
17:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
888075
|
lø28-01 2023
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
260544
|
lø28-01 2023
|
10:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
942873
|
lø28-01 2023
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
ANN
|
AB
|
|
|
916422
|
lø28-01 2023
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
532283
|
lø28-01 2023
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
846677
|
sø29-01 2023
|
13:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
843341
|
sø29-01 2023
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
559902
|
ti31-01 2023
|
17:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
134632
|
lø04-02 2023
|
09:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134633
|
lø04-02 2023
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
484003
|
lø04-02 2023
|
10:00
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
ANN
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
134634
|
lø04-02 2023
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
150273
|
lø04-02 2023
|
11:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
134635
|
lø04-02 2023
|
12:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134766
|
lø04-02 2023
|
13:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134767
|
lø04-02 2023
|
14:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134768
|
lø04-02 2023
|
15:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134769
|
lø04-02 2023
|
16:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134771
|
lø04-02 2023
|
17:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134772
|
sø05-02 2023
|
08:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134773
|
sø05-02 2023
|
09:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
134775
|
sø05-02 2023
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
138283
|
sø05-02 2023
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
138284
|
sø05-02 2023
|
12:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
138285
|
sø05-02 2023
|
13:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
811612
|
sø05-02 2023
|
13:00
|
|
|
Humlebæk Stadion Kunstgræs
|
|
Humlebæk BK
|
|
|
729019
|
sø05-02 2023
|
14:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
673220
|
sø05-02 2023
|
14:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
150277
|
lø11-02 2023
|
10:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
571552
|
lø11-02 2023
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
413288
|
lø11-02 2023
|
11:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
276242
|
lø11-02 2023
|
12:30
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
150161
|
lø11-02 2023
|
13:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
729020
|
sø12-02 2023
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
787839
|
fr17-02 2023
|
17:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
645193
|
lø18-02 2023
|
10:30
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
837992
|
lø18-02 2023
|
10:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
916425
|
lø18-02 2023
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
838194
|
sø19-02 2023
|
10:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
831000
|
on22-02 2023
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
ANN
|
Farum BK
|
|
|
260545
|
lø25-02 2023
|
10:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
587225
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
810251
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
ANN
|
FC Helsingør
|
|
|
810255
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
888082
|
lø25-02 2023
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
148980
|
lø25-02 2023
|
12:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
158282
|
lø25-02 2023
|
13:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
859236
|
sø26-02 2023
|
11:30
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF
|
|
|
811625
|
sø26-02 2023
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
563917
|
sø26-02 2023
|
12:30
|
|
|
Akademisk Boldklub, Kunstgræs
|
|
AB
|
|
|
396035
|
fr03-03 2023
|
17:00
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
158283
|
lø04-03 2023
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
989507
|
lø04-03 2023
|
10:45
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
888083
|
lø04-03 2023
|
13:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
278554
|
lø04-03 2023
|
14:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
314863
|
lø04-03 2023
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
397049
|
sø05-03 2023
|
10:30
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
837993
|
sø05-03 2023
|
15:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
158285
|
ti07-03 2023
|
17:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
489519
|
on08-03 2023
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
183567
|
lø11-03 2023
|
11:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
307693
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
888084
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
925583
|
lø11-03 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
916426
|
lø11-03 2023
|
13:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
561259
|
lø11-03 2023
|
14:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
859234
|
sø12-03 2023
|
11:30
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF
|
|
|
989460
|
sø12-03 2023
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
292049
|
sø12-03 2023
|
12:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
158286
|
ti14-03 2023
|
17:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
ANN
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
316942
|
fr17-03 2023
|
17:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
561263
|
fr17-03 2023
|
17:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
110556
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
888085
|
lø18-03 2023
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
396929
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
991334
|
lø18-03 2023
|
15:45
|
|
|
Lyngby Stadion
|
ANN
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
396149
|
sø19-03 2023
|
11:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
859235
|
sø19-03 2023
|
11:30
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF
|
|
|
109206
|
sø19-03 2023
|
13:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
143268
|
sø19-03 2023
|
13:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
219512
|
lø25-03 2023
|
11:30
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
415041
|
sø26-03 2023
|
11:00
|
|
|
Faxe Ladeplads Stadion
|
|
Faxe Ladeplads IF
|
|
|
859233
|
sø26-03 2023
|
11:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
876938
|
sø26-03 2023
|
12:30
|
|
|
Birkevang
|
|
Hareskov IF
|
|
|
681215
|
sø26-03 2023
|
12:30
|
|
|
Karlslunde Stadion, Kunstgræs
|
|
Karlslunde IF
|
|
|
587229
|
sø26-03 2023
|
15:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
508430
|
sø26-03 2023
|
16:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
380558
|
fr31-03 2023
|
18:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
FIF, Hillerød
|
|
|
506226
|
lø01-04 2023
|
09:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
131739
|
lø01-04 2023
|
11:00
|
|
|
Lynge Indendørs Hal 1+2
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
989505
|
lø01-04 2023
|
11:15
|
|
|
Solrød Idrætscenter
|
|
Solrød FC
|
|
|
515629
|
sø02-04 2023
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
131744
|
sø02-04 2023
|
10:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
989461
|
sø02-04 2023
|
11:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
643385
|
sø02-04 2023
|
12:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Fodbold
|
|
|
380561
|
sø02-04 2023
|
12:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
ANN
|
FC Rudersdal
|
|
|
643386
|
sø02-04 2023
|
13:15
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Fodbold
|
|
|
107516
|
sø02-04 2023
|
15:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
746570
|
lø08-04 2023
|
13:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
627151
|
sø09-04 2023
|
11:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
674031
|
ma10-04 2023
|
15:00
|
|
|
Blovstrød Indendørs Hal 1
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
832266
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
832267
|
lø22-04 2023
|
10:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
381674
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
504128
|
sø23-04 2023
|
11:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Fodbold
|
|
|
674409
|
to27-04 2023
|
18:45
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
660713
|
sø30-04 2023
|
11:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
649120
|
lø06-05 2023
|
14:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
Albertslund BS 72
|
|
|
175659
|
sø07-05 2023
|
10:00
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
674034
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
FIF, Hillerød
|
|
|
173397
|
ma08-05 2023
|
17:45
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
224298
|
to11-05 2023
|
18:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
ANN
|
Herlev IF
|
|
|
278555
|
lø13-05 2023
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
521969
|
sø14-05 2023
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
751460
|
sø14-05 2023
|
11:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
187138
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
FIF, Hillerød
|
|
|
515614
|
lø20-05 2023
|
10:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
169681
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
381672
|
sø21-05 2023
|
13:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
949307
|
sø21-05 2023
|
14:00
|
|
|
Vedbæk Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
190732
|
lø27-05 2023
|
11:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
380560
|
sø28-05 2023
|
10:30
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
622246
|
sø28-05 2023
|
10:30
|
|
|
Gryden kunstgræs
|
|
Slagslunde-Ganløse IF
|
Slagslunde-Ganløse IF (1)
|
|
187167
|
sø28-05 2023
|
11:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
674410
|
to01-06 2023
|
18:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
ANN
|
Herlev IF
|
|
|
710908
|
lø03-06 2023
|
14:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
499208
|
on07-06 2023
|
18:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
197397
|
lø10-06 2023
|
10:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
Måløv BK
|
|
|
674411
|
lø10-06 2023
|
10:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
846301
|
lø10-06 2023
|
10:30
|
|
|
Brødeskov Stadion Kunst
|
|
Brødeskov IF
|
|
|
357383
|
lø10-06 2023
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
167480
|
lø10-06 2023
|
12:00
|
|
|
Rundforbi Stadion Kunst
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
172858
|
sø11-06 2023
|
10:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
996343
|
sø11-06 2023
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
197398
|
ma12-06 2023
|
16:45
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
Måløv BK
|
Slagslunde-Ganløse IF (2)
|
|
693061
|
ti13-06 2023
|
18:00
|
|
|
Værløse Stadion
|
|
Værløse BK
|
|
|
499224
|
on14-06 2023
|
18:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
964485
|
fr16-06 2023
|
18:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
Bagsværd BK
|
|
|
357384
|
lø17-06 2023
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
693066
|
lø17-06 2023
|
11:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
802960
|
lø17-06 2023
|
11:00
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
846303
|
lø17-06 2023
|
11:00
|
|
|
Brødeskov Stadion
|
|
Brødeskov IF
|
|
|
925506
|
lø17-06 2023
|
13:00
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
908805
|
lø17-06 2023
|
13:30
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
FC Holte
|
|
|
508435
|
sø18-06 2023
|
12:00
|
|
|
Bagsværd Stadion
|
|
Bagsværd BK
|
|
|
688966
|
sø18-06 2023
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
364253
|
sø18-06 2023
|
14:00
|
|
|
Rudegård Stadion
|
|
FC Holte
|
|
|
328367
|
ti20-06 2023
|
17:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
947538
|
lø24-06 2023
|
10:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
Herlev IF
|
|
|
809604
|
lø24-06 2023
|
11:30
|
|
|
Rundforbi Stadion
|
|
FC Rudersdal
|
|
|
866465
|
lø24-06 2023
|
12:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
278556
|
lø24-06 2023
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
978103
|
sø25-06 2023
|
10:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
395302
|
sø06-08 2023
|
09:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
177215
|
lø12-08 2023
|
15:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
177298
|
sø13-08 2023
|
11:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
347428
|
ti15-08 2023
|
18:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
347448
|
ti29-08 2023
|
18:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
131818
|
lø09-09 2023
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe Stadion
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
985888
|
ma11-09 2023
|
18:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
561078
|
ti12-09 2023
|
18:30
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
FC Helsingør
|
|
|
393839
|
lø16-09 2023
|
10:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
195634
|
to21-09 2023
|
17:15
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
996679
|
lø23-09 2023
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
534441
|
lø30-09 2023
|
09:30
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
992295
|
on04-10 2023
|
18:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
534577
|
sø08-10 2023
|
10:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
159144
|
sø15-10 2023
|
13:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
552020
|
sø22-10 2023
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
900409
|
lø04-11 2023
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
850003
|
lø04-11 2023
|
10:35
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
847176
|
lø04-11 2023
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
854775
|
lø04-11 2023
|
12:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
|
|
642017
|
lø04-11 2023
|
12:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
892510
|
sø05-11 2023
|
12:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
270138
|
sø05-11 2023
|
13:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
944560
|
sø05-11 2023
|
13:30
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
866330
|
sø05-11 2023
|
14:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
932276
|
lø11-11 2023
|
11:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
Hornbæk IF
|
|
|
935347
|
lø11-11 2023
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
856753
|
lø11-11 2023
|
12:45
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
270141
|
lø11-11 2023
|
14:15
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
718035
|
sø12-11 2023
|
09:30
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
809411
|
sø12-11 2023
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
393840
|
sø12-11 2023
|
10:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
546633
|
sø12-11 2023
|
10:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
847177
|
sø12-11 2023
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
866417
|
sø12-11 2023
|
14:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
836467
|
lø18-11 2023
|
10:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
ANN
|
AB
|
|
|
854952
|
lø18-11 2023
|
10:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Fodbold
|
|
|
270145
|
lø18-11 2023
|
10:15
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
Allerød Fodbold Klub (12)
|
|
718370
|
lø18-11 2023
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
809439
|
lø18-11 2023
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
578086
|
lø18-11 2023
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
866031
|
lø18-11 2023
|
13:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (2)
|
|
866327
|
lø18-11 2023
|
13:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
Fløng-Hedehusene Fodbold (3)
|
|
933843
|
lø18-11 2023
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
932265
|
sø19-11 2023
|
10:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
Boldklubben Marienlyst (1)
|
|
932266
|
sø19-11 2023
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
618012
|
sø19-11 2023
|
11:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
283371
|
sø19-11 2023
|
12:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
932268
|
sø19-11 2023
|
12:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
932269
|
sø19-11 2023
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
Boldklubben Marienlyst (2)
|
|
932270
|
sø19-11 2023
|
14:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
932271
|
sø19-11 2023
|
15:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
Boldklubben Marienlyst (3)
|
|
809441
|
lø25-11 2023
|
10:30
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
879465
|
lø25-11 2023
|
11:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
Hornbæk IF
|
|
|
618013
|
lø25-11 2023
|
11:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
270167
|
lø25-11 2023
|
12:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
951631
|
lø25-11 2023
|
13:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
Lyngby Boldklub 1921 (13)
|
|
542914
|
lø25-11 2023
|
14:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
718043
|
sø26-11 2023
|
09:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
ANN
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
837261
|
sø26-11 2023
|
10:20
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
783314
|
sø26-11 2023
|
11:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
913886
|
sø26-11 2023
|
12:00
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
691120
|
sø26-11 2023
|
13:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
270146
|
sø26-11 2023
|
14:45
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
809442
|
lø02-12 2023
|
10:30
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
857298
|
lø02-12 2023
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
933844
|
lø02-12 2023
|
12:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
Lyngby Boldklub 1921 (10)
|
|
847178
|
lø02-12 2023
|
13:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
941092
|
lø02-12 2023
|
14:00
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
230627
|
sø03-12 2023
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
849998
|
sø03-12 2023
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
850021
|
sø03-12 2023
|
13:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
618105
|
sø03-12 2023
|
13:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
809443
|
lø09-12 2023
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
934209
|
lø09-12 2023
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
850004
|
lø09-12 2023
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
932292
|
lø09-12 2023
|
11:00
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
Frem Hellebæk
|
|
|
934210
|
lø09-12 2023
|
11:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
932376
|
lø09-12 2023
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
423008
|
lø09-12 2023
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
718041
|
lø09-12 2023
|
12:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
674195
|
lø09-12 2023
|
13:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
934211
|
lø09-12 2023
|
13:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
973423
|
lø09-12 2023
|
13:30
|
|
|
Lundtofte Hallen
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
855003
|
sø10-12 2023
|
10:00
|
|
|
Hillerød Stadion
|
|
Hillerød Fodbold
|
Allerød Fodbold Klub (15)
|
|
850005
|
sø10-12 2023
|
11:15
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
837259
|
sø10-12 2023
|
11:50
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
846248
|
sø10-12 2023
|
12:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
ANN
|
Køge BK
|
|
|
841984
|
sø10-12 2023
|
13:30
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
542915
|
on13-12 2023
|
18:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
900415
|
lø16-12 2023
|
10:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
837260
|
lø16-12 2023
|
10:20
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
923508
|
lø16-12 2023
|
11:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
IF Bytoften
|
|
|
451742
|
lø16-12 2023
|
12:15
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
573869
|
sø17-12 2023
|
12:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
194882
|
sø17-12 2023
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
854788
|
sø17-12 2023
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
399506
|
lø06-01 2024
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
IF Bytoften
|
|
|
879442
|
lø06-01 2024
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
194896
|
lø06-01 2024
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
ANN
|
Ringsted IF
|
|
|
238631
|
lø06-01 2024
|
12:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
580856
|
lø06-01 2024
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
756499
|
lø06-01 2024
|
12:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
159771
|
lø06-01 2024
|
13:00
|
|
|
Birkevang
|
|
Hareskov IF
|
|
|
856799
|
lø06-01 2024
|
13:15
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
756500
|
sø07-01 2024
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
452603
|
sø07-01 2024
|
11:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
UDS
|
AB
|
|
|
663921
|
sø07-01 2024
|
11:30
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
ANN
|
Allerød Fodbold Klub
|
Allerød Fodbold Klub (18)
ANN
|
|
127102
|
lø13-01 2024
|
11:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
Hornbæk IF
|
|
|
756766
|
lø13-01 2024
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
850006
|
lø13-01 2024
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
932868
|
lø13-01 2024
|
11:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
ANN
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
422396
|
lø13-01 2024
|
13:00
|
|
|
Frederikssund Stadion Kunstgræs
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
148716
|
lø13-01 2024
|
15:15
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
148720
|
lø13-01 2024
|
16:20
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
ANN
|
FC Helsingør
|
|
|
148721
|
lø13-01 2024
|
17:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
ANN
|
FC Helsingør
|
|
|
202271
|
sø14-01 2024
|
10:30
|
|
|
Gribskovhallen Kunstgræs
|
|
Græsted IF
|
|
|
260488
|
sø14-01 2024
|
12:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
756776
|
sø14-01 2024
|
14:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
UDS
|
Ledøje-Smørum Fodbold
|
|
|
937069
|
sø14-01 2024
|
14:00
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
Hillerød Fodbold
|
|
|
547071
|
fr19-01 2024
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
ANN
|
Ringsted IF
|
|
|
270148
|
lø20-01 2024
|
10:15
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
Allerød Fodbold Klub (14)
|
|
209829
|
lø20-01 2024
|
10:30
|
|
|
Birkevang
|
|
Hareskov IF
|
|
|
941049
|
lø20-01 2024
|
11:00
|
|
|
Helsinge Stadion Kunstgræs
|
|
Helsinge Fodbold
|
|
|
931378
|
lø20-01 2024
|
11:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
182410
|
lø20-01 2024
|
13:00
|
|
|
Akademisk Boldklub
|
|
AB
|
|
|
783298
|
lø20-01 2024
|
13:15
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
895023
|
sø21-01 2024
|
10:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
Lundtofte Boldklub
|
|
|
856803
|
sø21-01 2024
|
10:15
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
988706
|
sø21-01 2024
|
11:30
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
511101
|
sø21-01 2024
|
11:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
848811
|
sø21-01 2024
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
968442
|
sø21-01 2024
|
12:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
760245
|
sø21-01 2024
|
13:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
511007
|
sø21-01 2024
|
13:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
973566
|
fr26-01 2024
|
18:15
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
756769
|
lø27-01 2024
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
935299
|
lø27-01 2024
|
10:20
|
|
|
Himmelev Idrætspark
|
|
Himmelev-Veddelev BK
|
|
|
666528
|
lø27-01 2024
|
14:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
879444
|
lø27-01 2024
|
17:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
440095
|
lø03-02 2024
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
292425
|
lø03-02 2024
|
12:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
302853
|
lø03-02 2024
|
14:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
439755
|
lø03-02 2024
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
733698
|
lø03-02 2024
|
16:00
|
|
|
Birkevang
|
|
Hareskov IF
|
|
|
593737
|
sø04-02 2024
|
10:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
850023
|
sø04-02 2024
|
10:30
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
339103
|
sø04-02 2024
|
11:00
|
|
|
Frederikssund Stadion Kunstgræs
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
295966
|
sø04-02 2024
|
11:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
323742
|
fr09-02 2024
|
18:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
ANN
|
Ringsted IF
|
|
|
412169
|
fr09-02 2024
|
18:30
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
412171
|
lø10-02 2024
|
08:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
591467
|
lø10-02 2024
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
679379
|
lø10-02 2024
|
10:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
322730
|
lø10-02 2024
|
12:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
ANN
|
Allerød Fodbold Klub
|
Allerød Fodbold Klub (19)
ANN
|
|
719878
|
lø10-02 2024
|
12:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
ANN
|
Ringsted IF
|
|
|
412176
|
lø10-02 2024
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
412236
|
sø11-02 2024
|
10:15
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
412270
|
sø11-02 2024
|
14:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
194895
|
fr16-02 2024
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
ANN
|
Ringsted IF
|
|
|
642948
|
sø18-02 2024
|
10:00
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
ANN
|
Næstved I.F.
|
|
|
935377
|
sø18-02 2024
|
10:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
182406
|
sø18-02 2024
|
11:00
|
|
|
Helsingør Idrætspark
|
|
Helsingør IF Fodbold
|
|
|
345802
|
sø18-02 2024
|
12:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
452782
|
fr23-02 2024
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
591469
|
lø24-02 2024
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
879445
|
lø24-02 2024
|
10:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
336680
|
lø24-02 2024
|
10:30
|
|
|
Helsingør Idrætspark Kunst
|
|
Helsingør IF Fodbold
|
|
|
328160
|
lø24-02 2024
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
130277
|
lø24-02 2024
|
13:00
|
|
|
Maglemølle Storhallen
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
295968
|
sø25-02 2024
|
11:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
176508
|
sø25-02 2024
|
12:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
154315
|
sø25-02 2024
|
13:30
|
|
|
Frederikssund Stadion Kunstgræs
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
144730
|
sø25-02 2024
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
Lundtofte Boldklub
|
|
|
173321
|
on28-02 2024
|
16:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
935375
|
fr01-03 2024
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
222420
|
lø02-03 2024
|
09:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
553608
|
sø03-03 2024
|
11:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
356771
|
sø03-03 2024
|
13:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
718195
|
sø03-03 2024
|
14:15
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
718197
|
sø03-03 2024
|
14:15
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
ANN
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
452661
|
fr08-03 2024
|
18:30
|
|
|
Greve Idræts Center
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
591569
|
lø09-03 2024
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
439792
|
lø09-03 2024
|
12:15
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
919874
|
lø09-03 2024
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
Lyngby Boldklub 1921 (14)
|
|
718199
|
lø09-03 2024
|
14:15
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
958156
|
lø09-03 2024
|
14:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
ANN
|
Lyngby Boldklub 1921
|
Lyngby Boldklub 1921 (18)
ANN
|
|
957022
|
lø09-03 2024
|
15:45
|
|
|
Nordkysthallen
|
|
FC Helsingør
|
|
|
541965
|
sø10-03 2024
|
10:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
Allerød Fodbold Klub (20)
|
|
483080
|
sø10-03 2024
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
718037
|
sø10-03 2024
|
12:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
Holbæk B&I
|
|
|
511014
|
sø10-03 2024
|
12:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
933518
|
sø10-03 2024
|
13:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
718213
|
sø10-03 2024
|
14:15
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
ANN
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
652829
|
sø10-03 2024
|
15:00
|
|
|
Frederikssund Stadion Kunstgræs
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
950579
|
lø16-03 2024
|
10:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
691119
|
lø16-03 2024
|
12:00
|
|
|
Greve Idræts Center Kunstgræs
|
|
Greve Fodbold
|
|
|
920948
|
lø16-03 2024
|
13:30
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
Allerød Fodbold Klub (16)
|
|
483079
|
lø16-03 2024
|
14:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
879446
|
lø16-03 2024
|
15:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
943992
|
lø16-03 2024
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
Farum BK
|
|
|
486394
|
sø17-03 2024
|
10:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
879447
|
sø17-03 2024
|
11:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
943209
|
sø17-03 2024
|
11:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
Gladsaxe-Hero BK
|
|
|
857376
|
sø17-03 2024
|
13:00
|
|
|
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
|
|
Næstved I.F.
|
|
|
944044
|
sø17-03 2024
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
347309
|
sø17-03 2024
|
14:30
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
ANN
|
FC Helsingør
|
|
|
173322
|
lø23-03 2024
|
10:00
|
|
|
Helsingør "Ny Stadion" OPV
|
|
FC Helsingør
|
|
|
316698
|
lø23-03 2024
|
10:30
|
|
|
Ejby Stadion
|
|
Ejby IF Fodbold
|
|
|
209824
|
lø23-03 2024
|
11:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
940747
|
lø23-03 2024
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF
|
|
|
972199
|
lø23-03 2024
|
13:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
|
|
978964
|
lø23-03 2024
|
14:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
Lyngby Boldklub 1921 (19)
|
|
919875
|
lø23-03 2024
|
14:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
376313
|
lø23-03 2024
|
14:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
652831
|
lø23-03 2024
|
14:30
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
Hillerød Fodbold
|
Frederikssund FB - U13 (1)
|
|
802082
|
lø23-03 2024
|
14:30
|
|
|
Hillerød Stadion Kunstgræs
|
|
Hillerød Fodbold
|
Frederikssund FB - U13 (2)
|
|
978965
|
lø23-03 2024
|
15:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
Brøndbyernes IF
|
Lyngby Boldklub 1921 (20)
|
|
971078
|
lø23-03 2024
|
15:45
|
|
|
Lillevang Idrætscenter
|
|
KFUM BK, Roskilde
|
|
|
356772
|
sø24-03 2024
|
11:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
388537
|
sø24-03 2024
|
11:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
|
Slagelse B&I
|
|
|
144733
|
sø24-03 2024
|
11:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
879448
|
sø24-03 2024
|
14:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
ANN
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
452835
|
sø24-03 2024
|
14:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
647898
|
ti26-03 2024
|
10:45
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
943901
|
lø30-03 2024
|
10:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
849448
|
lø30-03 2024
|
11:00
|
|
|
Slagelse Stadion Kunst
|
ANN
|
Slagelse B&I
|
|
|
242298
|
lø30-03 2024
|
12:00
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
ANN
|
Roskilde Boldklub
|
AFA-Athletic Football Academy Copenhagen
ANN
|
|
551654
|
ma01-04 2024
|
10:30
|
|
|
Roskilde Idrætspark Kunstgræs
|
|
Roskilde Boldklub
|
|
|
420377
|
sø07-04 2024
|
11:30
|
|
|
Avedøre Stadion Kunstgræs
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
892950
|
sø07-04 2024
|
11:45
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
780455
|
lø13-04 2024
|
12:30
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
892976
|
ti16-04 2024
|
17:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
400183
|
sø19-05 2024
|
11:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
892977
|
sø26-05 2024
|
10:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
290679
|
fr31-05 2024
|
18:45
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
Allerød Fodbold Klub
|
|
|
794998
|
sø16-06 2024
|
11:00
|
|
|
Karsemosegård
|
|
Nivå-Kokkedal FK
|
|
|
499243
|
ma17-06 2024
|
11:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
935693
|
lø04-01 2025
|
09:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
181530
|
lø04-01 2025
|
10:30
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|