MENU

Træningskamp U13 Liga 1 Drenge //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
228999
27-03 2021
Kl. 13:30
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion Kunst Brøndbyernes IF
271983
27-03 2021
Kl. 13:30
Holbæk B&I Lyngby Boldklub 1921 Holbæk Sportsby Holbæk B&I
170228
28-03 2021
Kl. 12:30
FC Helsingør Hellerup Idræts Klub Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
172999 to
01-04 2021
Kl. 12:00
Himmelev-Veddelev BK Ledøje-Smørum Fodbold Himmelev Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

Himmelev-Veddelev BK
911185
03-04 2021
Kl. 12:00
Næstved I.F. BK Friheden Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
228323
04-04 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion Kunstgræs Stenløse BK
172959 ma
05-04 2021
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Brønshøj Boldklub Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
415629
10-04 2021
Kl. 09:30
Farum BK HIK 2 Farum Park Farum BK
173303
10-04 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
701190
10-04 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 Brøndbyernes IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
505493
10-04 2021
Kl. 14:15
BK Friheden AC Amager Avedøre Stadion Kunstgræs BK Friheden
879621
10-04 2021
Kl. 15:30
HB Køge NFC Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
583904
11-04 2021
Kl. 09:00
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg Kunstgræs Espergærde IF
660176
11-04 2021
Kl. 14:30
Næstved I.F. Boldklubben af 1893 Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
442649 to
15-04 2021
Kl. 18:15
Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør IF Fodbold Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
257480 on
21-04 2021
Kl. 17:00
Hørsholm-Usserød IK Ishøj IF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
981909
25-04 2021
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Boldklubben Frem Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
253875
01-05 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
185946 on
05-05 2021
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Boldklubben Hellas Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
302284
09-05 2021
Kl. 11:00
Karise IK Store Heddinge BK Karise Stadion Karise IK
320060 ti
11-05 2021
Kl. 18:30
Køge BK Ledøje-Smørum Fodbold Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
512231 to
13-05 2021
Kl. 15:30
Farum BK AGF, Aarhus Farum Park Farum BK
187797 fr
14-05 2021
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 AGF, Aarhus Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
108456
15-05 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Aakanden GF Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
701995
16-05 2021
Kl. 10:00
Melby-Liseleje IF Helsinge Fodbold Melby Stadion Melby-Liseleje IF
382588
05-06 2021
Kl. 10:00
Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center Greve Fodbold
143114 on
09-06 2021
Kl. 18:00
Store Heddinge BK Karise IK St. Heddinge Stadion Store Heddinge BK
242302
12-06 2021
Kl. 11:45
Melby-Liseleje IF Frederiksværk Fodbold Klub Melby Stadion Melby-Liseleje IF
185944
13-06 2021
Kl. 11:00
Himmelev-Veddelev BK Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
812942
13-06 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Boldklubben Frem NyBolig Park Taastrup FC
264080
13-06 2021
Kl. 12:00
FC Rudersdal KFUMs Boldklub Vedbæk Stadion FC Rudersdal
812943
13-06 2021
Kl. 13:00
Taastrup FC Måløv BK NyBolig Park Taastrup FC
905958 on
16-06 2021
Kl. 18:00
Dianalund IF Slaglille-Bjernede GI Holberg Hallen Dianalund IF
507781
20-06 2021
Kl. 11:30
Taastrup FC Ishøj IF NyBolig Park Taastrup FC
185945
20-06 2021
Kl. 13:00
Himmelev-Veddelev BK Herlufsholm GF Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
707317
27-06 2021
Kl. 11:00
Frederiksværk Fodbold Klub Ballerup-Skovlunde Fodbold Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
723837 ti
29-06 2021
Kl. 17:30
Herstedøster IC Ejby IF 1968 Herstedøster Stadion Herstedøster IC
350180 to
26-08 2021
Kl. 18:30
FC Helsingør FA 2000 Helsingør Idrætspark FC Helsingør
757752 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
HB Køge A27 Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
521596 to
16-09 2021
Kl. 18:30
FC Helsingør Kjøbenhavns Boldklub Helsingør Idrætspark FC Helsingør
238133 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF Kjøbenhavns Boldklub Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
307744
26-09 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I Lyngby Boldklub 1921 Holbæk Sportsby Holbæk B&I
786805
26-09 2021
Kl. 11:00
Næstved I.F. Gentofte Fodbold Akademi Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
305047 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
Glostrup FK - IF 32 Roskilde Boldklub Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
861232
09-10 2021
Kl. 11:00
Glostrup FK - IF 32 Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
757753 ti
12-10 2021
Kl. 18:30
HB Køge Nykøbing FC Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
644609
17-10 2021
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Holbæk FC Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
913779 to
21-10 2021
Kl. 17:30
Lyngby Boldklub 1921 Esbjerg fB Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
913783
23-10 2021
Kl. 10:30
Lyngby Boldklub 1921 Esbjerg fB Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
757758
23-10 2021
Kl. 12:30
HB Køge Boldklubben af 1893 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
988767
24-10 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 Haderslev FK Skærbæk Fritidscenter Lyngby Boldklub 1921
201433
30-10 2021
Kl. 10:00
FC Helsingør AB Tårnby Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
495037
30-10 2021
Kl. 10:30
FC Rudersdal B93 Rundforbi Stadion FC Rudersdal
895019
31-10 2021
Kl. 11:00
AB Gladsaxe-Hero BK Akademisk Boldklub AB
757755
06-11 2021
Kl. 12:30
HB Køge FC Helsingør Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
307745
13-11 2021
Kl. 11:00
Holbæk B&I Boldklubben Frem Holbæk Sportsby Holbæk B&I
420848
13-11 2021
Kl. 11:00
Roskilde Boldklub Hvidovre Idrætsforening Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
757754
13-11 2021
Kl. 12:30
HB Køge Gentofte-Vangede Idrætsforening Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
967472
13-11 2021
Kl. 12:45
Slagelse B&I Boldklubben Fremad Amager Slagelse Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

Slagelse B&I
965193
13-11 2021
Kl. 14:30
Næstved I.F. Nykøbing IF Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
912071
14-11 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
456722
14-11 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
643720
14-11 2021
Kl. 13:30
AB Malmø FF Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
600747
20-11 2021
Kl. 10:00
U13 Liga 1 FA 2000 Herfølge Stadion Kunst
ANN

Kampen annulleret

HB Køge (professional)
775964
20-11 2021
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Kastrup Boldklub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
965194
20-11 2021
Kl. 15:30
Næstved I.F. Helsingør FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
912016
21-11 2021
Kl. 10:30
Farum BK Malmö FF Farum Park Farum BK
375775
21-11 2021
Kl. 11:00
Slagelse B&I Rørby-Værslev IF Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
762400
21-11 2021
Kl. 11:30
Ringsted IF Hørsholm-Usserød IK Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
692632
27-11 2021
Kl. 11:15
Hørsholm-Usserød IK Ledøje-Smørum Fodbold Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
757759
27-11 2021
Kl. 12:00
HB Køge Roskilde Boldklub Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
965195
27-11 2021
Kl. 12:00
Næstved I.F. Gladsaxe-Hero BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
795922
28-11 2021
Kl. 11:30
FC Rudersdal Ålholm IF Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
601433
28-11 2021
Kl. 12:00
Herlufsholm GF FC Nakskov SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) Herlufsholm GF
499914
04-12 2021
Kl. 09:30
Brøndbyernes IF Malmø FF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
499929
04-12 2021
Kl. 10:30
Lyngby Boldklub 1921 Brommapojkarna Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
748113
04-12 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Boldklubben af 1893 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
499931
04-12 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Brommapojkarna Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
265416
04-12 2021
Kl. 12:00
Glostrup FK - IF 32 AB Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
574943
04-12 2021
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Greve Fodbold Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
499932
04-12 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Malmø FF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
499933
04-12 2021
Kl. 14:30
Malmø FF Brommapojkarna Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
499934
04-12 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
786305
05-12 2021
Kl. 12:00
FC Helsingør FA 2000 Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
912069
05-12 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Sundby Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
965196
05-12 2021
Kl. 14:30
Næstved I.F. Holbæk B&I Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
665372 on
08-12 2021
Kl. 18:00
FC Helsingør Gentofte-Vangede Idrætsforening Helsingør Idrætspark Kunst FC Helsingør
683167
11-12 2021
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 HIK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
265419
12-12 2021
Kl. 12:00
Glostrup FK - IF 32 Virum-Sorgenfri BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Glostrup FK - IF 32
757756
12-12 2021
Kl. 12:00
HB Køge Herlufsholm GF Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
808631
12-12 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Hvidovre Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
329438
19-12 2021
Kl. 12:30
Værløse BK Gladsaxe-Hero BK Værløse Stadion Kunstgræs Værløse BK
234287
19-12 2021
Kl. 15:00
Gladsaxe-Hero BK Amager Elite Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
776418
08-01 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Hvidovre Idrætsforening Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
408842
09-01 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
265418
09-01 2022
Kl. 12:00
Glostrup FK - IF 32 Karlslunde IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
229168 fr
14-01 2022
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Lyngby Elite Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
351146
15-01 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF FC Helsingør Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
357760
15-01 2022
Kl. 12:45
IF Skjold Birkerød Jyllinge FC Birkerød Stadion
UDS

Kampen udsat

IF Skjold Birkerød
323209
15-01 2022
Kl. 13:30
Ølstykke FC Hvidovre IF Ølstykke Stadion Kunstgræs Ølstykke FC
793330
15-01 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
776419
16-01 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Greve Fodbold Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
290641
16-01 2022
Kl. 14:30
FC Rudersdal B 1903 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
321498
16-01 2022
Kl. 15:00
Gladsaxe-Hero BK KB Talent Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
764743
22-01 2022
Kl. 10:00
Herlufsholm GF
!
NB: Herlufsholm GF er taberdømt
Næstved I.F. SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
Herlufsholm GF
523338
22-01 2022
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK A27 Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
322496
22-01 2022
Kl. 11:00
Solrød FC B93 Solrød Idrætscenter Solrød FC
968415
22-01 2022
Kl. 11:00
Værløse BK Glostrup Værløse Stadion Kunstgræs Værløse BK
290599
22-01 2022
Kl. 11:00
Glostrup Virum-Sorgenfri BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
776421
22-01 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Farum BK Lyngby Stadion
Lyngby Boldklub 1921
786428
22-01 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Boldklubben Frem Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
829321
22-01 2022
Kl. 13:00
Taastrup FC Køge BK NyBolig Park - Kunstgræs Taastrup FC
305489
22-01 2022
Kl. 14:30
Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
413244
23-01 2022
Kl. 11:00
Næstved I.F. Herlufsholm GF Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
321219
23-01 2022
Kl. 11:15
Herlev IF Brøndbyernes IF Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
519646
23-01 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
644503
23-01 2022
Kl. 11:30
FC Rudersdal AB Tårnby Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
450250
23-01 2022
Kl. 14:00
Glostrup FK - IF 32 FC Nakskov Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
323335 fr
28-01 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
510635
29-01 2022
Kl. 09:30
HB Køge Helsingborg IF Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
776423
29-01 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 FC Helsingør Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
322964
29-01 2022
Kl. 12:30
Roskilde Boldklub Ølstykke FC Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
364839
29-01 2022
Kl. 15:15
IF Skjold Birkerød B 1903 Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
627971
30-01 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Vejle B Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
627972
30-01 2022
Kl. 13:20
Vejle B Farum BK Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
627973
30-01 2022
Kl. 14:40
Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
322501 fr
04-02 2022
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero BK HIK Elite Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
510646
05-02 2022
Kl. 10:00
HB Køge Herfølge BK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
919795
05-02 2022
Kl. 10:30
Himmelev-Veddelev BK Boldklubben 1903 Himmelev Kunstgræsbane Himmelev-Veddelev BK
427424
05-02 2022
Kl. 11:00
Næstved I.F. AC Amager Academy Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
959077
05-02 2022
Kl. 12:00
Glostrup
!
NB: Glostrup er taberdømt
KFUM Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Glostrup FK - IF 32
782413
05-02 2022
Kl. 12:30
FC Rudersdal Valby Boldklub af 1912 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
368113
06-02 2022
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
786505
06-02 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør Helsingborgs IF Helsingør "Ny Stadion" OPV
FC Helsingør
810595
06-02 2022
Kl. 14:00
Frederiksværk Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion, Kunstgræs Frederiksværk Fodbold Klub
523342
06-02 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK LSF Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
776425
12-02 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Næstved I.F. Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
510769
12-02 2022
Kl. 12:00
HB Køge Næsby BK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
322498
12-02 2022
Kl. 12:00
Solrød FC
!
NB: Solrød FC er taberdømt
FC Nakskov Solrød Idrætscenter
Solrød FC
473704
12-02 2022
Kl. 13:00
FC Helsingør Haderslev FK Skærbæk Kunstgræsbane FC Helsingør
574940
13-02 2022
Kl. 11:00
Glostrup Fremad Amager Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
734756
13-02 2022
Kl. 11:00
Næstved I.F. Ringsted IF Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
414509
13-02 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Holbæk B&I Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
473711
13-02 2022
Kl. 14:00
FC Helsingør FC Sønderborg Skærbæk Kunstgræsbane FC Helsingør
473714 ti
15-02 2022
Kl. 18:30
FC Helsingør Varde IF Skærbæk Kunstgræsbane FC Helsingør
322499
20-02 2022
Kl. 11:00
Solrød FC Herlev IF Solrød Idrætscenter Solrød FC
351169
20-02 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
511841
26-02 2022
Kl. 11:00
HB Køge B93 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
574869
26-02 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
692642
26-02 2022
Kl. 11:00
U13 Liga 1 U13 Træningskamp Capelli Sport Stadion
ANN

Kampen annulleret

HB Køge (professional)
776429
26-02 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Roskilde Boldklub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
399947
26-02 2022
Kl. 14:00
Slagelse B&I AB Tårnby Slagelse Stadion Slagelse B&I
380837
27-02 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF AGF, Aarhus Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
324561
27-02 2022
Kl. 11:00
Glostrup Svebølle BI 2016 Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
996899
27-02 2022
Kl. 12:00
Ølstykke FC Ålholm IF Ølstykke Stadion Kunstgræs Ølstykke FC
726588 fr
04-03 2022
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
511851
05-03 2022
Kl. 10:30
HB Køge FC Helsingør
!
NB: FC Helsingør er taberdømt
Capelli Sport Stadion
Herfølge Boldklub
386911
05-03 2022
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK B 1903 Gladsaxe stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Gladsaxe-Hero BK
692643
05-03 2022
Kl. 11:30
U13 Liga 1 U13 Træningskamp Herfølge Stadion
ANN

Kampen annulleret

HB Køge (professional)
555208
05-03 2022
Kl. 12:30
Næstved I.F. Nykøbing IF Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
736183
05-03 2022
Kl. 14:00
Roskilde Boldklub Helsingør FC Roskilde Idrætspark Roskilde Boldklub
734782
06-03 2022
Kl. 09:00
Køge Nord FC Faxe BK Rishøj Stadion Kunst Køge Nord FC
740827
06-03 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør Boldklubben Fremad Amager Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
256149
06-03 2022
Kl. 12:00
Farum BK OB Right to Dream Park Farum BK
437722
12-03 2022
Kl. 10:30
Næstved I.F. Lyngby Boldklub 1921 Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
511854
12-03 2022
Kl. 11:30
HB Køge Nykøbing FC Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
692644
12-03 2022
Kl. 11:30
U13 Liga 1 U13 Træningskamp Capelli Sport Stadion
ANN

Kampen annulleret

HB Køge (professional)
763530
13-03 2022
Kl. 11:00
Næstved I.F. Solrød FC Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
792169
13-03 2022
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK KFUM BK, Roskilde Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
363770
13-03 2022
Kl. 14:00
Rørby-Værslev IF Gladsaxe-Hero BK Munkesø Stadion Kunst Rørby-Værslev IF
566591
13-03 2022
Kl. 14:30
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
419341
13-03 2022
Kl. 15:30
Ølstykke FC Fix Ølstykke Stadion Kunstgræs Ølstykke FC
975709 fr
18-03 2022
Kl. 19:00
Lyngby Boldklub 1921 Roskilde Boldklub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
368647
19-03 2022
Kl. 10:30
Gladsaxe-Hero BK Nykøbing IF Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
792754
19-03 2022
Kl. 13:15
Glostrup FK - IF 32 KFUM BK, Roskilde Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
557249
19-03 2022
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF FC Midtjylland Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
581962
19-03 2022
Kl. 15:00
Lyngby Boldklub 1921 Silkeborg IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
763537
20-03 2022
Kl. 10:00
Lynge-Broby IF Sorø Freja Frederiksberg Skole
ANN

Kampen annulleret

Lynge-Broby IF
153612
20-03 2022
Kl. 12:30
Rørby-Værslev IF Raklev GI Munkesø Stadion Kunst Rørby-Værslev IF
322500
20-03 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter Solrød FC
557275
27-03 2022
Kl. 10:00
BK Avarta BK Rødovre Espelunden Kunstgræs BK Avarta
813372
27-03 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal Kastrup Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
582080
27-03 2022
Kl. 10:30
Solrød FC VG Fodbold Solrød Idrætscenter Solrød FC
153611
27-03 2022
Kl. 12:30
Rørby-Værslev IF Holbæk B&I Munkesø Stadion Kunst Rørby-Værslev IF
258026
27-03 2022
Kl. 16:00
IF Skjold Birkerød Virum-Sorgenfri BK Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
516017
02-04 2022
Kl. 10:00
Køge BK Køge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
888408
02-04 2022
Kl. 10:30
FC Rudersdal Taastrup FC Rundforbi Stadion FC Rudersdal
126720
02-04 2022
Kl. 14:30
Taastrup FC Solrød FC NyBolig Park
ANN

Kampen annulleret

Taastrup FC
816227
03-04 2022
Kl. 11:00
Herlev IF Vanløse Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
888405 ti
05-04 2022
Kl. 17:30
Glostrup Ejby IF 1968 Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
517292
09-04 2022
Kl. 10:00
Køge BK Køge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
863218 on
13-04 2022
Kl. 16:00
Farum BK OB Right to Dream Park Farum BK
467652 on
13-04 2022
Kl. 18:00
Næstved I.F. Ringsted IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
ANN

Kampen annulleret

Næstved I.F.
991629 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Lyngby Boldklub 1921 Holbæk B&I Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
431367 fr
29-04 2022
Kl. 18:00
FC Helsingør Eskilsminne IF - SE Helsingør Idrætspark Kunst FC Helsingør
410002
01-05 2022
Kl. 11:00
Næstved I.F. Køge BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
425726
08-05 2022
Kl. 11:00
Herlev IF VG Fodbold
!
NB: VG Fodbold er taberdømt
Herlev IF Engen
Herlev IF
624104
08-05 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Holbæk B&I Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
427033 ti
10-05 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC AB Ølstykke Stadion Kunstgræs Ølstykke FC
927900 to
12-05 2022
Kl. 18:00
VG Fodbold Køge BK Ramsøhallen VG Fodbold
579485 fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Herlev IF Husum Boldklub Herlev IF Engen Herlev IF
933427 fr
13-05 2022
Kl. 17:00
Brøndbyernes IF Hammerby Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
570121
22-05 2022
Kl. 11:00
Herlev IF Snekkersten IF Herlev IF Engen Herlev IF
520269
29-05 2022
Kl. 15:00
Glostrup Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Glostrup Idrætspark
Glostrup FK - IF 32
426690 ma
30-05 2022
Kl. 17:00
AB B. 1973, Herlev Akademisk Boldklub AB
520273 ti
31-05 2022
Kl. 17:30
Glostrup FA 2000 Østervangsbanerne Glostrup FK - IF 32
241897 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Næstved I.F. FA 2000 Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
268221
04-06 2022
Kl. 11:00
Glostrup Gladsaxe-Hero BK Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
438803
04-06 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Køge BK Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
113581
05-06 2022
Kl. 11:00
Holbæk B&I Køge BK Holbæk Sportsby Holbæk B&I
273763
05-06 2022
Kl. 13:00
Glostrup Skjold Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
579478
11-06 2022
Kl. 10:00
Herlev IF Albertslund IF Herlev IF Engen Herlev IF
310998
11-06 2022
Kl. 11:00
Glostrup IF Skjold Birkerød Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
321953
11-06 2022
Kl. 11:00
Taastrup FC Ledøje-Smørum Fodbold NyBolig Park Taastrup FC
875348
11-06 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød Glostrup Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
267456 ma
13-06 2022
Kl. 18:00
Glostrup Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
322435 ti
14-06 2022
Kl. 18:00
Vordingborg IF Præstø IF XDC Park Vordingborg IF
313102 ti
14-06 2022
Kl. 18:30
Værløse BK Virum-Sorgenfri BK Værløse Stadion Værløse BK
241898 on
15-06 2022
Kl. 18:00
Næstved I.F. Roskilde Boldklub Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
332625 fr
17-06 2022
Kl. 18:30
FC Holte Jyllinge FC Rudegård Stadion
ANN

Kampen annulleret

FC Holte
330785
18-06 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Taastrup FC Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
210271 ti
21-06 2022
Kl. 18:00
Glostrup Holbæk B&I Østervangsbanerne Glostrup FK - IF 32
310990 on
22-06 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK IF Skjold Birkerød Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
310999
25-06 2022
Kl. 10:00
Herlev IF Hellas Herlev IF Engen Herlev IF
338258
26-06 2022
Kl. 11:00
Glostrup Værløse BK Østervangsbanerne Glostrup FK - IF 32
354669 ti
09-08 2022
Kl. 18:00
AB Fix Akademisk Boldklub AB
651498
13-08 2022
Kl. 12:00
AB KB Akademisk Boldklub AB
354670
14-08 2022
Kl. 12:00
AB Hørsholm-Usserød IK Akademisk Boldklub AB
378400 on
31-08 2022
Kl. 18:30
FC Helsingør IF Skjold Birkerød Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
316023
10-09 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I KB Holbæk Sportsby Holbæk B&I
227961 ti
13-09 2022
Kl. 16:30
Lyngby Boldklub 1921 KB Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
229545
18-09 2022
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Pogon Szczecin Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
755757
18-09 2022
Kl. 14:30
Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Boldklub 1921 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
830872
24-09 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Roskilde Boldklub Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
406277 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Farum BK KB Farum Park Farum BK
879522
01-10 2022
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK Næstved I.F. Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
748645 ti
04-10 2022
Kl. 16:30
Lyngby Boldklub 1921 KB Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
810356
15-10 2022
Kl. 11:30
Holbæk B&I Hvidovre IF Holbæk Sportsby Holbæk B&I
353503 on
19-10 2022
Kl. 18:30
LSF Køge BK Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
353502
22-10 2022
Kl. 10:00
LSF B 1903 Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
810358
23-10 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I BSF Holbæk Sportsby
ANN

Kampen annulleret

Holbæk B&I
124134
30-10 2022
Kl. 12:00
Slagelse B&I FC Rudersdal Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
834652
05-11 2022
Kl. 12:00
Herfølge Boldklub Uthenis Herfølge Stadion Herfølge Boldklub
567442
05-11 2022
Kl. 13:00
Slagelse B&I Køge BK Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
563979
06-11 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 FA 2000 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
834635
06-11 2022
Kl. 12:00
LSF Vanløse Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
571529
06-11 2022
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF B93 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
886318 fr
11-11 2022
Kl. 18:45
Hørsholm-Usserød IK Hørsholm-Usserød IK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
273211
12-11 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK LSF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Hørsholm-Usserød IK
852783
12-11 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Brøndbyernes IF Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
810258
12-11 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I Slagelse B&I Holbæk Sportsby Holbæk B&I
586543
13-11 2022
Kl. 10:00
Glostrup Vanløse Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
563889
13-11 2022
Kl. 11:00
FC Helsingør Hammarby IF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
563890
13-11 2022
Kl. 13:15
GFA Hammarby IF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
353242
13-11 2022
Kl. 15:15
FC Helsingør GFA Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
834636
19-11 2022
Kl. 12:00
LSF B93 Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
304944
19-11 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Slagelse B&I Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
572578
20-11 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Greve Fodbold Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
273212
20-11 2022
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Køge BK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
844529
20-11 2022
Kl. 12:30
Ringsted IF Ringsted IF Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
211945 to
24-11 2022
Kl. 16:30
Roskilde Boldklub FC Nordsjælland Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
329071
26-11 2022
Kl. 10:00
Brødeskov IF Bagsværd BK Brødeskov Stadion Kunst Brødeskov IF
888064
26-11 2022
Kl. 10:00
HB Køge Ballerup-Skovlunde Fodbold Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
736046
26-11 2022
Kl. 10:30
FC Helsingør Aakanden GF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
273213
26-11 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Roskilde Boldklub Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
845336
26-11 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub KB Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
852799
26-11 2022
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Skovshoved IF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
530228
26-11 2022
Kl. 13:30
Næstved I.F. Nykøbing IF Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
586605
27-11 2022
Kl. 10:00
Glostrup Ishøj IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
953385
27-11 2022
Kl. 10:00
Himmelev-Veddelev BK Hvidovre IF Himmelev Idrætspark Himmelev-Veddelev BK
572096
27-11 2022
Kl. 10:15
Lyngby Boldklub 1921 B 1903 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
953109
27-11 2022
Kl. 11:00
AB AB Tårnby Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
869842
27-11 2022
Kl. 11:30
IF Skjold Birkerød Fremad Amager Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
212004
27-11 2022
Kl. 12:00
Holbæk B&I B93 Holbæk Sportsby Holbæk B&I
211661
27-11 2022
Kl. 13:15
Hundige BK Karlslunde IF Hundige Boldfælled Kunst Hundige BK
729264
27-11 2022
Kl. 14:30
FC Helsingør Greve Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
834637
27-11 2022
Kl. 16:00
LSF Albertslund IF Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
845331
03-12 2022
Kl. 10:30
Roskilde Boldklub KFUM BK, Roskilde Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
991163
03-12 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Ringsted IF Birkerød Stadion
ANN

Kampen annulleret

IF Skjold Birkerød
273214
03-12 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Frederikssund IK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
215849
03-12 2022
Kl. 11:30
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter Solrød FC
124135
03-12 2022
Kl. 12:00
Slagelse B&I AB Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
571974
03-12 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 Jægersborg BK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
692963
03-12 2022
Kl. 13:00
Holbæk B&I Næstved I.F. Holbæk Sportsby Holbæk B&I
212956
03-12 2022
Kl. 15:00
Gladsaxe-Hero BK Solrød FC Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
641716
04-12 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør FC Rudersdal Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
888067
10-12 2022
Kl. 11:00
HB Køge AB Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
273215
10-12 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK BSF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
571731
10-12 2022
Kl. 12:00
Bagsværd BK Jægersborg BK Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
925896
10-12 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør Helsingborgs IF Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
845327
10-12 2022
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub 1921 Hvidovre IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
164632
10-12 2022
Kl. 14:00
Gladsaxe-Hero BK Åkanden Gladsaxe stadion Kunstgræs Gladsaxe-Hero BK
641713
11-12 2022
Kl. 12:00
FC Helsingør HIK Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
834638
11-12 2022
Kl. 12:00
LSF Farum BK Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
124421
17-12 2022
Kl. 10:00
Bagsværd BK Gladsaxe-Hero BK Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
834639
18-12 2022
Kl. 12:00
LSF Frederikssund IK Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
608821
08-01 2023
Kl. 11:00
AB FC Rudersdal Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
314861
14-01 2023
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF Roskilde Boldklub Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
888068
14-01 2023
Kl. 11:00
HB Køge Boldklubben af 1893 Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
273216
14-01 2023
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Vanløse Idræts Forening Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
214634
15-01 2023
Kl. 10:00
Ledøje-Smørum Fodbold IF Skjold Birkerød Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
552871
15-01 2023
Kl. 11:00
Hundige BK Herstedøster IC Hundige Boldfælled Hundige BK
845397
15-01 2023
Kl. 12:30
FC Rudersdal Østerbro Idræts Forening Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
490416
15-01 2023
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Boldklubben Fremad Amager Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
888070
21-01 2023
Kl. 09:45
HB Køge Helsingborg IF Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
314862
21-01 2023
Kl. 10:00
Brøndbyernes IF B93 Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
273217
21-01 2023
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK AB Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
571511
22-01 2023
Kl. 09:30
Lyngby Boldklub 1921 Malmø, Sverige Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
810256
22-01 2023
Kl. 11:00
Ringsted IF Ølstykke FC Ringsted Stadion Ringsted IF
547115
22-01 2023
Kl. 12:00
Farum BK Haderslev FK Farum Park Farum BK
888075
28-01 2023
Kl. 10:00
HB Køge Nykøbing FC Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
942873
28-01 2023
Kl. 11:00
AB Boldklubben Frem Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
530308
05-02 2023
Kl. 13:30
Næstved I.F. Farum BK Emerson Arena Kunst Næstved I.F.
729019
05-02 2023
Kl. 14:00
FC Helsingør FC Holte Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
571552
11-02 2023
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Kalmar, Norge Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
729020
12-02 2023
Kl. 12:00
FC Helsingør Ballerup-Skovlunde Fodbold Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
810255
25-02 2023
Kl. 11:00
Ringsted IF Nykøbing FC Ringsted Stadion Kunstgræs Ringsted IF
888082
25-02 2023
Kl. 11:00
HB Køge Gentofte Fodbold Akademi Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
158282
25-02 2023
Kl. 13:45
Lyngby Boldklub 1921 Hvidovre Idrætsforening Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
810251
26-02 2023
Kl. 11:00
FC Helsingør FA 2000 Helsingør "Ny Stadion" OPV FC Helsingør
563917
26-02 2023
Kl. 12:30
AB Vanløse Idræts Forening Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
158283
04-03 2023
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben af 1893 Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
888083
04-03 2023
Kl. 13:30
HB Køge Hobro IK Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
314863
04-03 2023
Kl. 15:00
Brøndbyernes IF OB Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
158285 ti
07-03 2023
Kl. 17:30
Lyngby Boldklub 1921 Brøndbyernes IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
489519 on
08-03 2023
Kl. 18:30
Farum BK Kjøbenhavns Boldklub Farum Park Farum BK
888084
11-03 2023
Kl. 12:00
HB Køge Helsingør FC Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
925583
11-03 2023
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF Malmö FF Brøndby Stadion Brøndbyernes IF
158286 ti
14-03 2023
Kl. 17:30
Lyngby Boldklub 1921 Roskilde Boldklub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
888085
18-03 2023
Kl. 11:00
HB Køge AC Amager Academy Herfølge Stadion Kunst Herfølge Boldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind