MENU

Træningskamp U13 Drenge Mester //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
617762
13-03 2021
Kl. 13:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Greve Fodbold Hedehusene idrætspark Kunstgræs Fløng-Hedehusene Fodbold
193280 on
17-03 2021
Kl. 17:30
Vemmelev BK Boeslunde BK Vemmelev Kunstgræs Vemmelev BK
154315
20-03 2021
Kl. 13:00
Hundige BK Hvidovre Idrætsforening Hundige Boldfælled Kunst Hundige BK
455924
20-03 2021
Kl. 13:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Taastrup FC Hedehusene idrætspark Kunstgræs Fløng-Hedehusene Fodbold
160629
21-03 2021
Kl. 11:00
Lyngby Boldklub 1921 Boldklubben Frem Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
160628
21-03 2021
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Virum-Sorgenfri BK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
154272
21-03 2021
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
474669
28-03 2021
Kl. 11:00
Hundige BK Herfølge Boldklub Hundige Boldfælled Hundige BK
577808
28-03 2021
Kl. 11:30
Hørsholm-Usserød IK Virum-Sorgenfri BK Hørsholm Idrætspark Kunstgræs Hørsholm-Usserød IK
879064
28-03 2021
Kl. 13:45
Herfølge Boldklub Herfølge Boldklub Herfølge Stadion Herfølge Boldklub
154273
28-03 2021
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Virum-Sorgenfri BK Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
739816
10-04 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Taastrup FC Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
879622
10-04 2021
Kl. 10:00
Herfølge BK Svebølle BI 2016 Herfølge Stadion Herfølge Boldklub
687654
10-04 2021
Kl. 12:00
Hundige BK Farum BK Hundige Boldfælled
ANN

Kampen annulleret

Hundige BK
996276
11-04 2021
Kl. 10:00
Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund IK Frederiksværk Stadion Frederiksværk Fodbold Klub
253876
17-04 2021
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Boldklubben Stefan Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
489259
02-05 2021
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Valby Boldklub af 1912 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
520887
09-05 2021
Kl. 14:00
Hørsholm-Usserød IK Tuse IF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
470343 to
27-05 2021
Kl. 16:45
Lyngby Boldklub 1921 Brøndbyernes IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
259778
29-05 2021
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Vallensbæk IF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
674041
25-07 2021
Kl. 10:30
HB Køge Helsingør FC Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
757750
01-08 2021
Kl. 12:30
HB Køge FC Nakskov Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
934191 on
04-08 2021
Kl. 18:30
Slagelse B&I Herlufsholm GF Slagelse Stadion Slagelse B&I
427712
07-08 2021
Kl. 11:00
Glostrup FK - IF 32 Sundby Boldklub Østervangsbanerne Glostrup FK - IF 32
441390
07-08 2021
Kl. 11:30
Ringsted IF Slagelse B&I Ringsted Stadion Ringsted IF
263490
07-08 2021
Kl. 12:00
AB Boldklubben af 1893 Akademisk Boldklub AB
101047
08-08 2021
Kl. 11:00
Slagelse B&I Holbæk B&I Slagelse Stadion Kunst Slagelse B&I
441394
08-08 2021
Kl. 11:15
Ringsted IF AIK 65 Strøby Fodbold Ringsted Stadion Ringsted IF
757751
08-08 2021
Kl. 15:30
HB Køge Gladsaxe-Hero BK Capelli Sport Stadion Herfølge Boldklub
522537 ti
10-08 2021
Kl. 18:00
Ringsted IF Greve Fodbold Ringsted Stadion Ringsted IF
263503 on
11-08 2021
Kl. 18:00
AB Gladsaxe-Hero BK Akademisk Boldklub AB
870862 ti
17-08 2021
Kl. 18:00
Gladsaxe-Hero BK Hellerup Idræts Klub Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
117720 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Værløse BK Ølstykke FC Værløse Stadion Værløse BK
884032
19-09 2021
Kl. 13:00
Gladsaxe-Hero BK Ølstykke FC Gladsaxe Stadion Gladsaxe-Hero BK
901808 ti
28-09 2021
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 Kastrup Boldklub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
901809 ti
05-10 2021
Kl. 17:45
Lyngby Boldklub 1921 Kjøbenhavns Boldklub Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
786768
31-10 2021
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK FC Rudersdal Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
234280
31-10 2021
Kl. 11:00
AB Gladsaxe-Hero BK Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
751550
31-10 2021
Kl. 12:00
Glostrup FK - IF 32 Holbæk FC Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
620010
06-11 2021
Kl. 11:00
Næstved I.F. AB Tårnby Maglemølle Storhallen Næstved I.F.
965206
06-11 2021
Kl. 11:00
Glostrup FK - IF 32 FC Rudersdal Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
776480
06-11 2021
Kl. 12:30
Bagsværd BK FC Rudersdal Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
489326
13-11 2021
Kl. 10:00
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs Snekkersten IF
829890
13-11 2021
Kl. 12:45
Glostrup Fix Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
456724
14-11 2021
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Hørsholm-Usserød IK Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
715562
14-11 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
412334
14-11 2021
Kl. 12:30
Bagsværd BK Stenløse BK Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
201436
20-11 2021
Kl. 09:15
B. 82, Virum B. 82, Virum Virum Stadion Virum-Sorgenfri BK
234281
27-11 2021
Kl. 11:00
AB Hellerup Idræts Klub Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
507290
27-11 2021
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK FA 2000 Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
795935
27-11 2021
Kl. 13:15
Hørsholm-Usserød IK Farum BK Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
412341
27-11 2021
Kl. 14:00
Bagsværd BK Vallensbæk IF Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
558726
04-12 2021
Kl. 11:00
Køge BK Taastrup FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
234282
12-12 2021
Kl. 11:00
AB Glostrup FK - IF 32 Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
227602
18-12 2021
Kl. 10:30
B. 82, Virum Lynge-Uggeløse IF Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
406876
18-12 2021
Kl. 11:00
Gladsaxe-Hero BK KB Gladsaxe stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Gladsaxe-Hero BK
357742
15-01 2022
Kl. 11:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
644504
23-01 2022
Kl. 10:00
FC Rudersdal AB Tårnby Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
367940 to
03-02 2022
Kl. 17:30
Glostrup FK - IF 32 BK Vest, Rødovre Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
229463
05-02 2022
Kl. 10:30
B. 82, Virum Måløv BK Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
738758
12-02 2022
Kl. 13:00
Køge BK Jyllinge FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
462420
20-02 2022
Kl. 13:00
Glostrup FK - IF 32 Herlufsholm GF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
Glostrup FK - IF 32
574870
26-02 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
998160
26-02 2022
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Boldklubben Fix Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
593869
05-03 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Snekkersten IF Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
409300
06-03 2022
Kl. 15:00
AB Holbæk B&I Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
944899 to
10-03 2022
Kl. 17:30
Glostrup FK - IF 32 FK Odsherred Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
229468
12-03 2022
Kl. 10:30
B. 82, Virum Ølstykke FC Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
161737 to
17-03 2022
Kl. 17:30
Glostrup Espergærde IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
733793
19-03 2022
Kl. 10:00
Hørsholm-Usserød IK Kastrup Boldklub Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
290630
19-03 2022
Kl. 15:00
AB Greve Fodbold Akademisk Boldklub, Kunstgræs AB
734783
20-03 2022
Kl. 09:30
Køge Nord FC Herlufsholm GF Rishøj Stadion Kunst Køge Nord FC
569271
03-04 2022
Kl. 09:30
Hørsholm-Usserød IK FC Rudersdal Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
875350
03-04 2022
Kl. 11:00
Glostrup Herlufsholm GF Glostrup Idrætspark Kunstgræs Glostrup FK - IF 32
863534
10-04 2022
Kl. 11:45
Lyngby Boldklub 1921 Ølstykke FC Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
381974 ti
03-05 2022
Kl. 17:15
Glostrup LSF Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
577052 ti
17-05 2022
Kl. 17:15
Glostrup Albertslund IF Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
219541 ma
30-05 2022
Kl. 17:00
Albertslund IF AB Tårnby Albertslund Stadion Albertslund IF
287671 on
08-06 2022
Kl. 19:00
LSF IF Skjold Birkerød Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
230325 to
09-06 2022
Kl. 17:15
Glostrup LSF Glostrup Idrætspark Glostrup FK - IF 32
219542 ti
14-06 2022
Kl. 17:30
Albertslund IF Glostrup Albertslund Stadion Albertslund IF
321936
19-06 2022
Kl. 12:00
Ledøje-Smørum Fodbold Holbæk B&I Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
327106 ti
21-06 2022
Kl. 18:00
Hørsholm-Usserød IK Ølstykke FC Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
823085 ti
26-07 2022
Kl. 18:30
Herlev IF LSF Herlev IF Engen Herlev IF
774972
30-07 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero BK Roskilde Boldklub Gladsaxe Stadion
ANN

Kampen annulleret

Gladsaxe-Hero BK
378268
30-07 2022
Kl. 12:30
Køge BK Himmelev-Veddelev BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
701278
06-08 2022
Kl. 11:00
Næstved I.F. Slagelse B&I Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
265563
06-08 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør Herfølge BK Helsingør "Ny Stadion" OPV
ANN

Kampen annulleret

FC Helsingør
701279
06-08 2022
Kl. 13:00
Næstved I.F. Slagelse B&I Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
796940
06-08 2022
Kl. 13:00
Lyngby Boldklub 1921 FC Helsingør Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
823086
07-08 2022
Kl. 11:00
Herlev IF Herfølge BK Herlev IF Engen
ANN

Kampen annulleret

Herlev IF
802629
13-08 2022
Kl. 10:00
Værløse BK Farum BK Værløse Stadion Værløse BK
354567
13-08 2022
Kl. 10:30
Køge BK Ølstykke FC Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Køge BK
443699
13-08 2022
Kl. 14:30
FC Rudersdal Østerbro Idræts Forening Helsingør Idrætspark Kunst FC Rudersdal
421310
14-08 2022
Kl. 11:00
Næstved I.F. Himmelev-Veddelev BK Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
422675
14-08 2022
Kl. 11:00
Ledøje-Smørum Fodbold Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
436834
14-08 2022
Kl. 11:00
Ledøje-Smørum Fodbold Brønshøj Boldklub Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
897098
14-08 2022
Kl. 11:30
Holbæk B&I FA 2000 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Holbæk B&I
421309
14-08 2022
Kl. 13:00
Næstved I.F. Ringsted IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Næstved I.F.
443700
14-08 2022
Kl. 14:00
FC Rudersdal Amager Fodbold Forening Helsingør Idrætspark Kunst FC Rudersdal
530356
21-08 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal Virum-Sorgenfri BK Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
460485
28-08 2022
Kl. 10:30
Hørsholm-Usserød IK Vanløse Hørsholm Idrætspark Hørsholm-Usserød IK
229518 to
01-09 2022
Kl. 17:30
FC Rudersdal Jægersborg BK Rundforbi Stadion FC Rudersdal
378092
03-09 2022
Kl. 12:30
FC Helsingør GFA Helsingør Idrætspark FC Helsingør
275431
04-09 2022
Kl. 10:00
IF Skjold Birkerød Humlebæk BK Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
278111
04-09 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Boldklubben 1903 Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
528919
04-09 2022
Kl. 12:30
Ledøje-Smørum Fodbold Ølstykke FC Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum Fodbold
312577 on
07-09 2022
Kl. 17:30
Fløng-Hedehusene Fodbold Herlev IF Hedehusene Idrætspark Fløng-Hedehusene Fodbold
227962 to
08-09 2022
Kl. 17:30
Lyngby Boldklub 1921 FC Rudersdal Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
348294
11-09 2022
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 BK Frem Sportspladsen i Syd Albertslund BS 72
348293
11-09 2022
Kl. 14:00
Herlev IF Hareskov IF Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
125805
24-09 2022
Kl. 11:15
Herlev IF IF Skjold Birkerød Herlev IF Engen Herlev IF
926572
01-10 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Køge BK Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
227947
02-10 2022
Kl. 11:15
Bagsværd BK Lundtofte Boldklub Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
489317 ti
04-10 2022
Kl. 17:15
Allerød Fodbold Klub AB Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
362569 on
05-10 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Hareskov IF Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
493350 to
06-10 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
408061
08-10 2022
Kl. 10:30
Ejby IF Fodbold Havdrup Fodbold Ejby Stadion Ejby IF Fodbold
610663
15-10 2022
Kl. 10:00
Herlev IF Ølstykke FC Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
610481
15-10 2022
Kl. 11:30
Herlev IF Ølstykke FC Herlev IF Engen Herlev IF
513699 on
19-10 2022
Kl. 17:30
Bagsværd BK Hillerød Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
ANN

Kampen annulleret

Bagsværd BK
314772
29-10 2022
Kl. 09:30
Herlev IF Brønshøj BK Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
810357
29-10 2022
Kl. 10:45
Herlev IF Stenløse BK Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
534661
29-10 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK Herlev IF Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
839461
30-10 2022
Kl. 09:15
Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Boldklub Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
839465
30-10 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Boldklub Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
839466
30-10 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK Lundtofte Boldklub Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
571526
30-10 2022
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Herstedøster IC Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
567319 fr
04-11 2022
Kl. 17:00
BK Avarta Herlev IF Espelunden Kunstgræs BK Avarta
888018
05-11 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Herstedøster IC Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
736136
05-11 2022
Kl. 10:00
Allerød Fodbold Klub B. 1973, Herlev Allerød Idrætspark Allerød Fodbold Klub
808090
05-11 2022
Kl. 15:30
Lyngby Boldklub 1921 Greve Fodbold Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
611610
06-11 2022
Kl. 11:00
Ejby IF Fodbold Vanløse Ejby Stadion Ejby IF Fodbold
982004
12-11 2022
Kl. 09:30
Herlev IF Vanløse Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
570818
12-11 2022
Kl. 10:30
Herlev IF Vanløse Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
571973
12-11 2022
Kl. 12:00
Lyngby Boldklub 1921 Herlev IF Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
848131
12-11 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød BK Avarta Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
572585
12-11 2022
Kl. 12:15
Helsinge Fodbold Østerbro Idræts Forening Helsinge Stadion Kunstgræs Helsinge Fodbold
170835
12-11 2022
Kl. 12:30
Snekkersten IF Espergærde IF Snekkersten Idrætscenter Snekkersten IF
572586
12-11 2022
Kl. 14:00
Helsinge Fodbold Østerbro Idræts Forening Helsinge Stadion Kunstgræs Helsinge Fodbold
848132
12-11 2022
Kl. 14:00
IF Skjold Birkerød Vanløse Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
848443
20-11 2022
Kl. 10:00
Hundige BK FC Taastrup Hundige Boldfælled
ANN

Kampen annulleret

Hundige BK
301052
20-11 2022
Kl. 10:00
Bagsværd BK KB Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
678025
20-11 2022
Kl. 10:00
Bagsværd BK Bagsværd BK Bagsværd Stadion Bagsværd BK
874735
20-11 2022
Kl. 10:30
Virum-Sorgenfri BK B. 82, Virum Virumgård kunstgræsbane Virum-Sorgenfri BK
697758
20-11 2022
Kl. 11:00
Hundige BK Herlev IF Hundige Boldfælled Hundige BK
211391
20-11 2022
Kl. 13:00
IF Skjold Birkerød Kr. Værløse IF Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
697906 fr
25-11 2022
Kl. 18:00
Hundige BK Avarta Hundige Boldfælled
ANN

Kampen annulleret

Hundige BK
810390
26-11 2022
Kl. 09:45
Herlev IF Fix Herlev IF Stadion (Kunst)
ANN

Kampen annulleret

Herlev IF
844583
26-11 2022
Kl. 10:45
Herlev IF Brøndbyernes IF Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
487004
26-11 2022
Kl. 10:45
Herlev IF Gladsaxe-Hero BK Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
572097
27-11 2022
Kl. 10:00
Lyngby Boldklub 1921 Vanløse Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
572108
27-11 2022
Kl. 11:30
Lyngby Boldklub 1921 Vanløse Lyngby Stadion Lyngby Boldklub 1921
929217
27-11 2022
Kl. 12:00
FC Rudersdal B 1903 Rundforbi Stadion FC Rudersdal
572317
27-11 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
164996
03-12 2022
Kl. 12:30
IF Skjold Birkerød Brøndbyernes IF Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
206297
04-12 2022
Kl. 14:30
IF Skjold Birkerød GFA Birkerød Stadion IF Skjold Birkerød
572529
10-12 2022
Kl. 09:30
Herlev IF FC Nordhavn Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
487002
10-12 2022
Kl. 10:15
Herlev IF Hillerød Fodbold Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
487003
10-12 2022
Kl. 10:45
Herlev IF Hillerød Fodbold Herlev IF Stadion (Kunst) Herlev IF
806908
10-12 2022
Kl. 13:30
FC Holte Stenløse BK Rudegård Stadion FC Holte
806909
10-12 2022
Kl. 14:45
FC Holte KB Rudegård Stadion FC Holte
221023
11-12 2022
Kl. 11:00
BK Avarta Ejby IF 1968 Espelunden Kunstgræs BK Avarta
572318
11-12 2022
Kl. 11:00
Hareskov IF FA 2000 Birkevang Hareskov IF
956594
08-01 2023
Kl. 12:00
BK Avarta BK Avarta Espelunden Kunstgræs BK Avarta
586475
08-01 2023
Kl. 12:30
Bagsværd BK Herlev IF Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
869843
14-01 2023
Kl. 11:15
Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs Bagsværd BK
956041
22-01 2023
Kl. 11:00
FC Rudersdal Boldklubben 1903 Rundforbi Stadion Kunst FC Rudersdal
221005
25-02 2023
Kl. 10:15
BK Avarta Ølstykke FC Espelunden Kunstgræs BK Avarta
304936
25-02 2023
Kl. 10:15
Skibby IK Vanløse Idræts Forening Skibby Stadion Kunstgræs Jægerspris IK
572040
25-02 2023
Kl. 10:50
Værløse BK Værløse BK Værløse Stadion Værløse BK
572083
25-02 2023
Kl. 10:50
Værløse BK Værløse BK Værløse Stadion Kunstgræs Værløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind