MENU

Herre S4 - Efterår 2022 (11M/9M), Pulje 7 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
996817
20-08 2022
Kl. 11:00
B 1909 Fjordager IF 3F Gillested Park
Udehold taberdømt
996839
20-08 2022
Kl. 13:00
FIUK, Odense FC Odense Humlehaveskolen
5
-
0
996841
21-08 2022
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK Birkende BK Agedrup Skole
1
-
2
996845
fr
26-08 2022
Kl. 18:30
ØB FIUK, Odense ØB.s Anlæg
2
-
3
996843
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
B 67 (1) Agedrup-Bullerup BK B 67-Parken
0
-
3
996844
27-08 2022
Kl. 13:00
FC Odense B1913 (2) Svanereden
1
-
2
996847
27-08 2022
Kl. 14:00
Marienlyst Birkende BK Marienlystcentret
Udehold taberdømt
996842
28-08 2022
Kl. 11:00
Chang (4) B 1909 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
3
-
5
996846
28-08 2022
Kl. 12:00
Fjordager IF OKS (1) Fjordager IF.s anlæg
1
-
3
996818
on
31-08 2022
Kl. 18:00
OKS (1) ØB OKSON-Park
2
-
1
996816 on
31-08 2022
Kl. 18:30
Chang (4) Marienlyst Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
1
996848 fr
02-09 2022
Kl. 18:15
B 1909 Marienlyst 3F Gillested Park
2
-
2
996850
04-09 2022
Kl. 11:00
FIUK, Odense Fjordager IF Humlehaveskolen
Udehold taberdømt
996852
04-09 2022
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK FC Odense Agedrup Skole
7
-
4
996853
04-09 2022
Kl. 13:00
Birkende BK B 67 (1) Birkende Stadion
3
-
3
996849
04-09 2022
Kl. 13:00
OKS (1) Chang (4) OKSON-Park
2
-
0
996851
04-09 2022
Kl. 15:00
B1913 (2) ØB Campus Road
5
-
1
996857
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
ØB Agedrup-Bullerup BK ØB.s Anlæg
0
-
0
996854 fr
09-09 2022
Kl. 18:15
Chang (4) FIUK, Odense Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
1
997167
fr
09-09 2022
Kl. 18:45
Marienlyst B 67 (1) Marienlystcentret
4
-
6
996858
11-09 2022
Kl. 13:00
Fjordager IF B1913 (2) Fjordager IF.s anlæg
0
-
8
996855
ma
12-09 2022
Kl. 18:15
B 1909 OKS (1) 3F Gillested Park
2
-
2
997171
fr
16-09 2022
Kl. 17:30
B1913 (2) Chang (4) Campus Road
4
-
1
997168
fr
16-09 2022
Kl. 18:00
OKS (1) Marienlyst OKSON-Park
5
-
1
997173
17-09 2022
Kl. 13:00
Birkende BK ØB Birkende Stadion
0
-
5
997192
17-09 2022
Kl. 14:00
B 67 (1) FC Odense B 67-Parken
4
-
2
997170
18-09 2022
Kl. 13:00
FIUK, Odense B 1909 Humlehaveskolen
2
-
0
997172
18-09 2022
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK Fjordager IF Agedrup Skole
5
-
3
996840
ma
19-09 2022
Kl. 17:45
B1913 (2) B 67 (1) Campus Road
3
-
4
997288
on
21-09 2022
Kl. 18:15
Chang (4) Agedrup-Bullerup BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2
-
3
997315
to
22-09 2022
Kl. 17:30
Fjordager IF Birkende BK Fjordager IF.s anlæg
3
-
2
997312
to
22-09 2022
Kl. 18:15
B 1909 B1913 (2) 3F Gillested Park
0
-
3
997314
fr
23-09 2022
Kl. 17:40
ØB B 67 (1) ØB.s Anlæg
3
-
4
997317
fr
23-09 2022
Kl. 18:45
Marienlyst FC Odense Marienlystcentret
2
-
3
997313
24-09 2022
Kl. 17:00
OKS (1) FIUK, Odense OKSON-Park
1
-
1
996856
on
28-09 2022
Kl. 17:30
FC Odense Birkende BK Svanereden
1
-
2
997320
01-10 2022
Kl. 13:00
B1913 (2) OKS (1) Campus Road
Hjemmehold taberdømt
997322
01-10 2022
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK B 1909 Agedrup Skole
6
-
3
997432
01-10 2022
Kl. 15:00
B 67 (1) Fjordager IF B 67-Parken
5
-
3
997434
02-10 2022
Kl. 11:00
FC Odense ØB Svanereden
3
-
2
997318
02-10 2022
Kl. 14:00
FIUK, Odense Marienlyst Humlehaveskolen
2
-
1
997323 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
Birkende BK Chang (4) Birkende Stadion
0
-
2
997439
fr
07-10 2022
Kl. 18:15
Chang (4) B 67 (1) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4
-
3
997462
fr
07-10 2022
Kl. 18:45
Marienlyst ØB Marienlystcentret
2
-
1
997445
08-10 2022
Kl. 11:00
B 1909 Birkende BK 3F Gillested Park
1
-
3
997448
09-10 2022
Kl. 11:00
FIUK, Odense B1913 (2) Humlehaveskolen
1
-
8
997450
09-10 2022
Kl. 12:00
Fjordager IF FC Odense Fjordager IF.s anlæg
3
-
1
997447
09-10 2022
Kl. 15:00
OKS (1) Agedrup-Bullerup BK OKSON-Park
1
-
4
997464
15-10 2022
Kl. 15:00
B1913 (2) Marienlyst Campus Road
1
-
2
997470
15-10 2022
Kl. 15:00
B 67 (1) B 1909 B 67-Parken
7
-
4
340670
16-10 2022
Kl. 11:00
ØB Fjordager IF ØB.s Anlæg
10
-
5
997471
16-10 2022
Kl. 11:00
FC Odense Chang (4) Svanereden
4
-
3
997466
16-10 2022
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK FIUK, Odense Agedrup Skole
5
-
0
997468
16-10 2022
Kl. 13:00
Birkende BK OKS (1) Birkende Stadion
1
-
0
340672
on
19-10 2022
Kl. 18:15
B 1909 FC Odense 3F Gillested Park
1
-
4
340671
fr
21-10 2022
Kl. 18:15
Chang (4) ØB Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
5
-
4
340675
22-10 2022
Kl. 12:00
B1913 (2) Agedrup-Bullerup BK Campus Road
6
-
3
340676
22-10 2022
Kl. 12:00
Marienlyst Fjordager IF Marienlystcentret
4
-
0
340674
23-10 2022
Kl. 11:00
FIUK, Odense Birkende BK Humlehaveskolen
5
-
1
340673
23-10 2022
Kl. 15:00
OKS (1) B 67 (1) OKSON-Park
5
-
1
340682 to
27-10 2022
Kl. 18:00
Fjordager IF Chang (4) Fjordager IF.s anlæg
1
-
8
340677
29-10 2022
Kl. 10:00
Agedrup-Bullerup BK Marienlyst Agedrup Skole
6
-
3
340678
29-10 2022
Kl. 13:00
Birkende BK B1913 (2) Birkende Stadion
1
-
2
340679
29-10 2022
Kl. 15:00
B 67 (1) FIUK, Odense B 67-Parken
Hjemmehold taberdømt
340680
30-10 2022
Kl. 11:00
FC Odense OKS (1) Svanereden
6
-
3
340681
30-10 2022
Kl. 11:00
ØB B 1909 ØB.s Anlæg
5
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind