Serie 3 , Pulje 2

AB

Spillested

Akademisk Boldklub
Grøn/Hvid
Hvid
Hvid

Cheftræner

Bjarne Brohus Tel: 44493927 / Mobil: 23380857

Bagsværd BK

Spillested

Bagsværd Stadion
Rød
Hvid
Rød

Assistenttræner

Martin Skoubo Tel: / Mobil: 28949869

Cheftræner

Morten Skoubo Tel: / Mobil: 26715842

Brede IF

Spillested

Brede Idrætsplads
Grøn
Grøn
Hvid/Grøn

Træner

Michael Eberhardt Løfgren Tel: / Mobil: 24656968

Træner

Thomas Billy Espersen Tel: / Mobil: 52784207

Træner

Thomas Jensen Tel: 41 63 79 86 / Mobil: 27 84 47 04

Cheftræner

Morten Skou-Christensen Tel: / Mobil: 53823825

Brødeskov IF

Spillested

Brødeskov Stadion Kunst
Grøn
Grøn
Grøn

Assistenttræner

Lasse Christensen Tel: / Mobil: 26121028

Teamleder

Kenneth Møller Tel: / Mobil: 28444444

Cheftræner

Brian Munksgaard Larsen Tel: / Mobil: 4055 6464

Espergærde IF (1)

Spillested

Mørdrup Idrætsanlæg
Rød/Hvid
Rød
Rød

Træner

Hans Peter Jensen Tel: / Mobil: 25725533

Farum BK (1)

Spillested

Farum Park
Gul/Rød
Blå
Blå

Holdleder

Bjørn Strange Tel: / Mobil: 29114180

Træner

Jesper Gustavsen Tel: 2221 0148 / Mobil: 22210148

Assistent

Alexander Skov Andersen Tel: / Mobil: 42534252

IF Bytoften

Spillested

Gladsaxe skole
Blå
Sort
Sort

Holdleder

Thomas Dreyer Tel: 52119075 / Mobil: 52119075

Træner

Mickey Hesselholt Svante Olsen Tel: 40520735 / Mobil: 20830735

Assistent

Brian Sørensen Tel: / Mobil: 81717013

Kampklar assistent

Thomas Dreyer Tel: 52119075 / Mobil: 52119075

IF Skjold Birkerød (1)

Spillested

Birkerød Stadion
Gul/Sort
Sort

Holdleder

Frank Høgh Petersen Tel: 4582 5315 / Mobil: 6092 4941

Træner

Lasse Højmark Christensen Tel: 45821512 / Mobil: 30621194

Sportschef

Mikkel Byrdal Larsen Tel: / Mobil: 22999029

Assistenttræner

Dario Minopoli Tel: / Mobil: 50853580

Cheftræner

Lasse Højmark Christensen Tel: 45821512 / Mobil: 30621194

Lundtofte Boldklub

Spillested

Lundtofte Idrætsplads
Blå
Blå
Blå

Træner

Thomas Mathiesen Tel: / Mobil: 40513844

Træner

Thomas Sylvest Tel: / Mobil: 40497886

Snekkersten IF (2)

Spillested

Snekkersten Idrætscenter
Blå/Hvid
Blå
Blå

Holdleder

Flemming Rasmussen Tel: 20352428 / Mobil: 20352428

Træner

Kenneth Jensen Tel: / Mobil: 5115 1704

Virum-Sorgenfri BK (2)

Spillested

Virum Stadion
Hvid
Grøn
Hvid

Træner

Karsten Bech Tel: / Mobil: 50584094

Kampklar assistent

Andreas Melbye Tel: / Mobil: 30209663

Kampklar assistent

André Behrend Tel: / Mobil: 29897329

Ålholm IF (1)

Spillested

Ålholmskolen
Hvid
Rød
Rød

Træner

Ketil Frisendahl Tel: / Mobil: 40820047

Træner

Morten Munk Tel: / Mobil: 23621549
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind