Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
Runde 1
173087
fr18-08 2023
18:30 Snekkersten IF (2) Lundtofte Boldklub Snekkersten Idrætscenter
3
-
1
18. aug 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
3
Lundtofte Boldklub
1
Runde 1
173084
19-08 2023
12:00 Bagsværd BK Ålholm IF (1) Bagsværd Stadion
0
-
3
19. aug 2023
12:00
Bagsværd BK
0
Ålholm IF (1)
3
Runde 1
173088
19-08 2023
12:00 Espergærde IF (1) Brødeskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
2
19. aug 2023
12:00
Espergærde IF (1)
1
Brødeskov IF
2
Runde 1
173085
19-08 2023
15:30 AB IF Bytoften Akademisk Boldklub
2
-
2
19. aug 2023
15:30
AB
2
IF Bytoften
2
Runde 1
173083
19-08 2023
16:00 Brede IF Farum BK (1) Brede Idrætsplads
1
-
1
19. aug 2023
16:00
Brede IF
1
Farum BK (1)
1
Runde 1
173086
20-08 2023
12:00 IF Skjold Birkerød (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Birkerød Stadion
5
-
3
20. aug 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
5
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
Runde 2
173092
ti22-08 2023
18:00 Lundtofte Boldklub IF Skjold Birkerød (1) Lundtofte Idrætsplads
1
-
3
22. aug 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
Runde 2
173094
fr25-08 2023
19:30 IF Bytoften Brede IF Gladsaxe skole
6
-
0
25. aug 2023
19:30
IF Bytoften
6
Brede IF
0
Runde 2
173089
26-08 2023
12:00 Brødeskov IF Snekkersten IF (2) Brødeskov Stadion Kunst
5
-
3
26. aug 2023
12:00
Brødeskov IF
5
Snekkersten IF (2)
3
Runde 2
173093
26-08 2023
13:30 Farum BK (1) Espergærde IF (1) Farum Park
1
-
2
26. aug 2023
13:30
Farum BK (1)
1
Espergærde IF (1)
2
Runde 2
173090
26-08 2023
14:00 Ålholm IF (1) AB Ålholmskolen
2
-
5
26. aug 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
AB
5
Runde 2
173091
26-08 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd BK Virum Stadion
0
-
3
26. aug 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
Bagsværd BK
3
Runde 3
173099
on30-08 2023
18:30 Snekkersten IF (2) Farum BK (1) Snekkersten Idrætscenter
2
-
4
30. aug 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
Farum BK (1)
4
Runde 3
173100
02-09 2023
12:00 Espergærde IF (1) IF Bytoften Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
5
02. sep 2023
12:00
Espergærde IF (1)
6
IF Bytoften
5
Runde 3
173097
02-09 2023
14:00 Ålholm IF (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Ålholmskolen
1
-
2
02. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
1
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Runde 3
173095
02-09 2023
14:30 Bagsværd BK Lundtofte Boldklub Bagsværd Stadion
5
-
1
02. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Lundtofte Boldklub
1
Runde 3
173096
02-09 2023
15:30 AB Brede IF Akademisk Boldklub
UHT
02. sep 2023
15:30
AB
Brede IF
UHT
Runde 3
173098
03-09 2023
12:00 IF Skjold Birkerød (1) Brødeskov IF Birkerød Stadion
2
-
7
03. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Brødeskov IF
7
Runde 4
173106
fr08-09 2023
19:45 IF Bytoften Snekkersten IF (2) Gladsaxe skole
6
-
3
08. sep 2023
19:45
IF Bytoften
6
Snekkersten IF (2)
3
Runde 4
173104
09-09 2023
11:00 Lundtofte Boldklub Ålholm IF (1) Lundtofte Idrætsplads
3
-
3
09. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
Ålholm IF (1)
3
Runde 4
173105
09-09 2023
13:30 Farum BK (1) IF Skjold Birkerød (1) Farum Park
1
-
3
09. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
3
Runde 4
173103
09-09 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) AB Virum Stadion
2
-
1
09. sep 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
AB
1
Runde 4
173101
09-09 2023
15:30 Brødeskov IF Bagsværd BK Brødeskov Stadion Kunst
2
-
1
09. sep 2023
15:30
Brødeskov IF
2
Bagsværd BK
1
Runde 4
173102
09-09 2023
16:00 Brede IF Espergærde IF (1) Brede Idrætsplads
2
-
8
09. sep 2023
16:00
Brede IF
2
Espergærde IF (1)
8
Runde 5
173111
ti12-09 2023
18:00 Virum-Sorgenfri BK (2) Lundtofte Boldklub Virum Stadion
HHT
12. sep 2023
18:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Lundtofte Boldklub
HHT
Runde 5
173112
fr15-09 2023
18:30 Snekkersten IF (2) Brede IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
2
15. sep 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
Brede IF
2
Runde 5
173107
16-09 2023
14:00 Bagsværd BK Farum BK (1) Bagsværd Stadion
6
-
0
16. sep 2023
14:00
Bagsværd BK
6
Farum BK (1)
0
Runde 5
173109
16-09 2023
14:00 Ålholm IF (1) Brødeskov IF Ålholmskolen
2
-
1
16. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
2
Brødeskov IF
1
Runde 5
173108
16-09 2023
15:30 AB Espergærde IF (1) Akademisk Boldklub
4
-
1
16. sep 2023
15:30
AB
4
Espergærde IF (1)
1
Runde 5
173110
17-09 2023
12:00 IF Skjold Birkerød (1) IF Bytoften Birkerød Stadion
3
-
2
17. sep 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
3
IF Bytoften
2
Runde 6
173113
to21-09 2023
19:00 Brødeskov IF Virum-Sorgenfri BK (2) Brødeskov Stadion Kunst
2
-
2
21. sep 2023
19:00
Brødeskov IF
2
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Runde 6
173152
fr22-09 2023
20:00 IF Bytoften Bagsværd BK Gladsaxe skole
3
-
4
22. sep 2023
20:00
IF Bytoften
3
Bagsværd BK
4
Runde 6
173115
23-09 2023
11:00 Lundtofte Boldklub AB Lundtofte Idrætsplads
3
-
2
23. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
3
AB
2
Runde 6
173149
23-09 2023
12:00 Espergærde IF (1) Snekkersten IF (2) Mørdrup Idrætsanlæg
6
-
1
23. sep 2023
12:00
Espergærde IF (1)
6
Snekkersten IF (2)
1
Runde 6
173150
23-09 2023
13:30 Farum BK (1) Ålholm IF (1) Stavnsholt
3
-
0
23. sep 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Ålholm IF (1)
0
Runde 6
173114
23-09 2023
16:00 Brede IF IF Skjold Birkerød (1) Brede Idrætsplads
4
-
4
23. sep 2023
16:00
Brede IF
4
IF Skjold Birkerød (1)
4
Runde 7
173159
30-09 2023
11:00 Lundtofte Boldklub Brødeskov IF Lundtofte Idrætsplads
0
-
5
30. sep 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Brødeskov IF
5
Runde 7
173158
30-09 2023
12:00 Virum-Sorgenfri BK (2) Farum BK (1) Virum Stadion
3
-
2
30. sep 2023
12:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
3
Farum BK (1)
2
Runde 7
173156
30-09 2023
14:00 Ålholm IF (1) IF Bytoften Ålholmskolen
3
-
3
30. sep 2023
14:00
Ålholm IF (1)
3
IF Bytoften
3
Runde 7
173153
30-09 2023
14:30 Bagsværd BK Brede IF Bagsværd Stadion
5
-
1
30. sep 2023
14:30
Bagsværd BK
5
Brede IF
1
Runde 7
173155
30-09 2023
15:30 AB Snekkersten IF (2) Akademisk Boldklub
0
-
1
30. sep 2023
15:30
AB
0
Snekkersten IF (2)
1
Runde 7
173157
01-10 2023
12:00 IF Skjold Birkerød (1) Espergærde IF (1) Birkerød Stadion
2
-
0
01. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
2
Espergærde IF (1)
0
Runde 8
173162
fr06-10 2023
18:30 Snekkersten IF (2) IF Skjold Birkerød (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
2
-
5
06. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
2
IF Skjold Birkerød (1)
5
Runde 8
173160
07-10 2023
12:00 Brødeskov IF AB Brødeskov Stadion Kunst
2
-
2
07. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
2
AB
2
Runde 8
173163
07-10 2023
12:00 Espergærde IF (1) Bagsværd BK Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
2
07. okt 2023
12:00
Espergærde IF (1)
0
Bagsværd BK
2
Runde 8
173164
07-10 2023
13:30 Farum BK (1) Lundtofte Boldklub Stavnsholt
3
-
3
07. okt 2023
13:30
Farum BK (1)
3
Lundtofte Boldklub
3
Runde 8
173161
07-10 2023
16:00 Brede IF Ålholm IF (1) Brede Idrætsplads
0
-
2
07. okt 2023
16:00
Brede IF
0
Ålholm IF (1)
2
Runde 9
173174
ti10-10 2023
18:00 Lundtofte Boldklub IF Bytoften Lundtofte Idrætsplads
0
-
8
10. okt 2023
18:00
Lundtofte Boldklub
0
IF Bytoften
8
Runde 9
173167
14-10 2023
12:00 Bagsværd BK Snekkersten IF (2) Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
2
14. okt 2023
12:00
Bagsværd BK
5
Snekkersten IF (2)
2
Runde 9
173166
14-10 2023
12:30 Brødeskov IF Farum BK (1) Brødeskov Stadion Kunst
UHT
14. okt 2023
12:30
Brødeskov IF
Farum BK (1)
UHT
Runde 9
173169
14-10 2023
14:00 Ålholm IF (1) Espergærde IF (1) Ålholmskolen
4
-
7
14. okt 2023
14:00
Ålholm IF (1)
4
Espergærde IF (1)
7
Runde 9
173173
14-10 2023
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Brede IF Virum Stadion
2
-
2
14. okt 2023
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Brede IF
2
Runde 9
173168
14-10 2023
15:30 AB IF Skjold Birkerød (1) Akademisk Boldklub
2
-
2
14. okt 2023
15:30
AB
2
IF Skjold Birkerød (1)
2
Runde 10
173178
fr20-10 2023
18:30 Snekkersten IF (2) Ålholm IF (1) Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
20. okt 2023
18:30
Snekkersten IF (2)
Ålholm IF (1)
HHT
Runde 10
173180
fr20-10 2023
19:45 IF Bytoften Brødeskov IF Gladsaxe skole
6
-
4
20. okt 2023
19:45
IF Bytoften
6
Brødeskov IF
4
Runde 10
173176
21-10 2023
12:00 Farum BK (1) AB Stavnsholt
4
-
0
21. okt 2023
12:00
Farum BK (1)
4
AB
0
Runde 10
173179
21-10 2023
12:00 Espergærde IF (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
0
21. okt 2023
12:00
Espergærde IF (1)
3
Virum-Sorgenfri BK (2)
0
Runde 10
173175
21-10 2023
16:00 Brede IF Lundtofte Boldklub Brede Idrætsplads
3
-
2
21. okt 2023
16:00
Brede IF
3
Lundtofte Boldklub
2
Runde 10
173177
22-10 2023
12:00 IF Skjold Birkerød (1) Bagsværd BK Birkerød Stadion
0
-
2
22. okt 2023
12:00
IF Skjold Birkerød (1)
0
Bagsværd BK
2
Runde 11
173185
28-10 2023
11:00 Lundtofte Boldklub Espergærde IF (1) Lundtofte Idrætsplads
0
-
2
28. okt 2023
11:00
Lundtofte Boldklub
0
Espergærde IF (1)
2
Runde 11
173181
28-10 2023
12:00 Brødeskov IF Brede IF Brødeskov Stadion Kunst
8
-
3
28. okt 2023
12:00
Brødeskov IF
8
Brede IF
3
Runde 11
173182
28-10 2023
12:00 Bagsværd BK AB Bagsværd Stadion Kunstgræs
4
-
2
28. okt 2023
12:00
Bagsværd BK
4
AB
2
Runde 11
173183
28-10 2023
13:00 Ålholm IF (1) IF Skjold Birkerød (1) Hillerød Stadion Kunstgræs
1
-
1
28. okt 2023
13:00
Ålholm IF (1)
1
IF Skjold Birkerød (1)
1
Runde 11
173184
28-10 2023
15:00 Virum-Sorgenfri BK (2) Snekkersten IF (2) Virumgård kunstgræsbane
2
-
1
28. okt 2023
15:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Snekkersten IF (2)
1
Runde 11
173186
11-11 2023
12:00 Farum BK (1) IF Bytoften Stavnsholt
4
-
3
11. nov 2023
12:00
Farum BK (1)
4
IF Bytoften
3
Runde 8
173165
ti14-11 2023
20:10 IF Bytoften Virum-Sorgenfri BK (2) Gladsaxe skole
6
-
2
14. nov 2023
20:10
IF Bytoften
6
Virum-Sorgenfri BK (2)
2
Runde 12
173192
fr05-04 2024
19:15 IF Bytoften AB Gladsaxe skole
05. apr
19:15
IF Bytoften
AB
Runde 12
173190
06-04 2024
11:00 Lundtofte Boldklub Snekkersten IF (2) Lundtofte Idrætsplads
UHT
06. apr
11:00
Lundtofte Boldklub
Snekkersten IF (2)
UHT
Runde 12
173191
06-04 2024
13:00 Farum BK (1) Brede IF Stavnsholt
06. apr
13:00
Farum BK (1)
Brede IF
Runde 12
173188
06-04 2024
14:00 Ålholm IF (1) Bagsværd BK Ålholmskolen
06. apr
14:00
Ålholm IF (1)
Bagsværd BK
Runde 12
173189
06-04 2024
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) IF Skjold Birkerød (1) Virum Stadion
06. apr
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Skjold Birkerød (1)
Runde 12
173187
07-04 2024
12:30 Brødeskov IF Espergærde IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
07. apr
12:30
Brødeskov IF
Espergærde IF (1)
Runde 13
173196
to11-04 2024
19:00 IF Skjold Birkerød (1) Lundtofte Boldklub Birkerød Stadion
11. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Lundtofte Boldklub
Runde 13
173197
fr12-04 2024
19:00 Snekkersten IF (2) Brødeskov IF Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
12. apr
19:00
Snekkersten IF (2)
Brødeskov IF
HHT
Runde 13
173198
13-04 2024
12:00 Espergærde IF (1) Farum BK (1) Mørdrup Idrætsanlæg
13. apr
12:00
Espergærde IF (1)
Farum BK (1)
Runde 13
173194
13-04 2024
12:30 Bagsværd BK Virum-Sorgenfri BK (2) Bagsværd Stadion
13. apr
12:30
Bagsværd BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
Runde 13
173195
13-04 2024
15:30 AB Ålholm IF (1) Akademisk Boldklub
13. apr
15:30
AB
Ålholm IF (1)
Runde 13
173193
13-04 2024
16:00 Brede IF IF Bytoften Brede Idrætsplads
13. apr
16:00
Brede IF
IF Bytoften
Runde 14
175772
to18-04 2024
18:00 Lundtofte Boldklub Bagsværd BK Lundtofte Idrætsplads
18. apr
18:00
Lundtofte Boldklub
Bagsværd BK
Runde 14
175775
fr19-04 2024
19:15 IF Bytoften Espergærde IF (1) Gladsaxe skole
19. apr
19:15
IF Bytoften
Espergærde IF (1)
Runde 14
175773
20-04 2024
12:00 Farum BK (1) Snekkersten IF (2) Stavnsholt
UHT
20. apr
12:00
Farum BK (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
Runde 14
173201
20-04 2024
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Ålholm IF (1) Virum Stadion
20. apr
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Ålholm IF (1)
Runde 14
173200
20-04 2024
16:00 Brede IF AB Brede Idrætsplads
20. apr
16:00
Brede IF
AB
Runde 14
173199
21-04 2024
12:30 Brødeskov IF IF Skjold Birkerød (1) Brødeskov Stadion Kunst
21. apr
12:30
Brødeskov IF
IF Skjold Birkerød (1)
Runde 15
184301
to25-04 2024
19:00 IF Skjold Birkerød (1) Farum BK (1) Birkerød Stadion
25. apr
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Farum BK (1)
Runde 15
184302
fr26-04 2024
19:00 Snekkersten IF (2) IF Bytoften Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
HHT
26. apr
19:00
Snekkersten IF (2)
IF Bytoften
HHT
Runde 15
151130
27-04 2024
12:30 Bagsværd BK Brødeskov IF Bagsværd Stadion
27. apr
12:30
Bagsværd BK
Brødeskov IF
Runde 15
184300
27-04 2024
14:00 Ålholm IF (1) Lundtofte Boldklub Ålholmskolen
27. apr
14:00
Ålholm IF (1)
Lundtofte Boldklub
Runde 15
184303
27-04 2024
14:00 Espergærde IF (1) Brede IF Mørdrup Idrætsanlæg
27. apr
14:00
Espergærde IF (1)
Brede IF
Runde 15
184269
27-04 2024
15:30 AB Virum-Sorgenfri BK (2) Akademisk Boldklub
27. apr
15:30
AB
Virum-Sorgenfri BK (2)
Runde 16
184895
fr03-05 2024
19:15 IF Bytoften IF Skjold Birkerød (1) Gladsaxe skole
03. maj
19:15
IF Bytoften
IF Skjold Birkerød (1)
Runde 16
184306
04-05 2024
11:00 Lundtofte Boldklub Virum-Sorgenfri BK (2) Lundtofte Idrætsplads
04. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Virum-Sorgenfri BK (2)
Runde 16
184893
04-05 2024
12:00 Espergærde IF (1) AB Mørdrup Idrætsanlæg
04. maj
12:00
Espergærde IF (1)
AB
Runde 16
184894
04-05 2024
12:00 Farum BK (1) Bagsværd BK Stavnsholt
04. maj
12:00
Farum BK (1)
Bagsværd BK
Runde 16
184305
04-05 2024
16:00 Brede IF Snekkersten IF (2) Brede Idrætsplads
UHT
04. maj
16:00
Brede IF
Snekkersten IF (2)
UHT
Runde 16
184304
05-05 2024
12:30 Brødeskov IF Ålholm IF (1) Brødeskov Stadion Kunst
05. maj
12:30
Brødeskov IF
Ålholm IF (1)
Runde 17
184899
ti07-05 2024
19:00 IF Skjold Birkerød (1) Brede IF Birkerød Stadion
07. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
Brede IF
Runde 17
184901
fr10-05 2024
19:00 Snekkersten IF (2) Espergærde IF (1) Snekkersten Idrætscenter
HHT
10. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
Espergærde IF (1)
HHT
Runde 17
184896
11-05 2024
12:30 Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion
11. maj
12:30
Bagsværd BK
IF Bytoften
Runde 17
184898
11-05 2024
14:00 Ålholm IF (1) Farum BK (1) Ålholmskolen
11. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Farum BK (1)
Runde 17
184900
11-05 2024
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Brødeskov IF Virum Stadion
11. maj
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Brødeskov IF
Runde 17
184897
11-05 2024
15:30 AB Lundtofte Boldklub Akademisk Boldklub
11. maj
15:30
AB
Lundtofte Boldklub
Runde 18
184904
fr17-05 2024
19:00 Snekkersten IF (2) AB Snekkersten Idrætscenter
HHT
17. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
AB
HHT
Runde 18
184907
fr17-05 2024
19:15 IF Bytoften Ålholm IF (1) Gladsaxe skole
17. maj
19:15
IF Bytoften
Ålholm IF (1)
Runde 18
184905
18-05 2024
12:00 Espergærde IF (1) IF Skjold Birkerød (1) Mørdrup Idrætsanlæg
18. maj
12:00
Espergærde IF (1)
IF Skjold Birkerød (1)
Runde 18
184906
18-05 2024
12:00 Farum BK (1) Virum-Sorgenfri BK (2) Stavnsholt
18. maj
12:00
Farum BK (1)
Virum-Sorgenfri BK (2)
Runde 18
184903
18-05 2024
16:00 Brede IF Bagsværd BK Brede Idrætsplads
18. maj
16:00
Brede IF
Bagsværd BK
Runde 18
184902
19-05 2024
12:30 Brødeskov IF Lundtofte Boldklub Brødeskov Stadion Kunst
19. maj
12:30
Brødeskov IF
Lundtofte Boldklub
Runde 19
184973
25-05 2024
11:00 Lundtofte Boldklub Farum BK (1) Lundtofte Idrætsplads
25. maj
11:00
Lundtofte Boldklub
Farum BK (1)
Runde 19
184908
25-05 2024
12:30 Bagsværd BK Espergærde IF (1) Bagsværd Stadion
25. maj
12:30
Bagsværd BK
Espergærde IF (1)
Runde 19
184911
25-05 2024
13:00 IF Skjold Birkerød (1) Snekkersten IF (2) Birkerød Stadion
UHT
25. maj
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
Runde 19
184910
25-05 2024
14:00 Ålholm IF (1) Brede IF Ålholmskolen
25. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Brede IF
Runde 19
184912
25-05 2024
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) IF Bytoften Virum Stadion
25. maj
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
IF Bytoften
Runde 19
184909
25-05 2024
15:30 AB Brødeskov IF Akademisk Boldklub
25. maj
15:30
AB
Brødeskov IF
Runde 20
184976
fr31-05 2024
19:00 Snekkersten IF (2) Bagsværd BK Snekkersten Idrætscenter
HHT
31. maj
19:00
Snekkersten IF (2)
Bagsværd BK
HHT
Runde 20
184979
fr31-05 2024
19:15 IF Bytoften Lundtofte Boldklub Gladsaxe skole
31. maj
19:15
IF Bytoften
Lundtofte Boldklub
Runde 20
184977
01-06 2024
12:00 Espergærde IF (1) Ålholm IF (1) Mørdrup Idrætsanlæg
01. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Ålholm IF (1)
Runde 20
184975
01-06 2024
14:00 IF Skjold Birkerød (1) AB Birkerød Stadion
01. jun
14:00
IF Skjold Birkerød (1)
AB
Runde 20
184978
01-06 2024
15:00 Farum BK (1) Brødeskov IF Farum Park
01. jun
15:00
Farum BK (1)
Brødeskov IF
Runde 20
184974
01-06 2024
16:00 Brede IF Virum-Sorgenfri BK (2) Brede Idrætsplads
01. jun
16:00
Brede IF
Virum-Sorgenfri BK (2)
Runde 21
265476
08-06 2024
11:00 Lundtofte Boldklub Brede IF Lundtofte Idrætsplads
08. jun
11:00
Lundtofte Boldklub
Brede IF
Runde 21
265473
08-06 2024
12:30 Bagsværd BK IF Skjold Birkerød (1) Bagsværd Stadion
08. jun
12:30
Bagsværd BK
IF Skjold Birkerød (1)
Runde 21
265474
08-06 2024
14:00 Ålholm IF (1) Snekkersten IF (2) Ålholmskolen
UHT
08. jun
14:00
Ålholm IF (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
Runde 21
265477
08-06 2024
15:00 Farum BK (1) AB Farum Park
08. jun
15:00
Farum BK (1)
AB
Runde 21
265475
08-06 2024
15:30 Virum-Sorgenfri BK (2) Espergærde IF (1) Virum Stadion
08. jun
15:30
Virum-Sorgenfri BK (2)
Espergærde IF (1)
Runde 21
265472
09-06 2024
12:30 Brødeskov IF IF Bytoften Brødeskov Stadion Kunst
09. jun
12:30
Brødeskov IF
IF Bytoften
Runde 22
265481
fr14-06 2024
19:00 Snekkersten IF (2) Virum-Sorgenfri BK (2) Snekkersten Idrætscenter
HHT
14. jun
19:00
Snekkersten IF (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
HHT
Runde 22
265483
fr14-06 2024
19:15 IF Bytoften Farum BK (1) Gladsaxe skole
14. jun
19:15
IF Bytoften
Farum BK (1)
Runde 22
265482
15-06 2024
12:00 Espergærde IF (1) Lundtofte Boldklub Mørdrup Idrætsanlæg
15. jun
12:00
Espergærde IF (1)
Lundtofte Boldklub
Runde 22
265479
15-06 2024
12:00 AB Bagsværd BK Akademisk Boldklub
15. jun
12:00
AB
Bagsværd BK
Runde 22
265480
15-06 2024
13:00 IF Skjold Birkerød (1) Ålholm IF (1) Birkerød Stadion
15. jun
13:00
IF Skjold Birkerød (1)
Ålholm IF (1)
Runde 22
265478
15-06 2024
16:00 Brede IF Brødeskov IF Brede Idrætsplads
15. jun
16:00
Brede IF
Brødeskov IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 25. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind